Wyświetlane wątki od 0 do 0 z 0

Początkujący? zadaj pytanie

Dział poświęcony dla początkujących growerów. Wszelkie pytania dotyczące uprawy konopi dla początkujących. Jeśli dopiero zaczynasz uprawę i potrzebujesz pomocy to ten dział jest dla Ciebie. Zanim jednak zadasz nurtujące Cię pytanie przeczytaj faq dla początkujących a być może znajdziesz tam odpowiedź! Użytkownicy często pytają o Kiełkowanie nasion czy też Jak rozpoznać płeć konopi.

Lista kategorii - Wybierz odpowiedni dział Ostatni post / autor

 1. Uprawa w pomieszczeniach zamkniętych posiada wiele zalet, poza oczywistym faktem, iż znacznie ciężej komuś znaleźć twoja uprawę, możesz kontrolować warunki środowiskowe dokładnie tak, jak tego chcesz i otrzymać gwarantowane, dobre rośliny. Roślinki uprawiane w pomieszczeniach nie są takie same, jak ich zewnętrzni kuzyni. Będą mniejsze, ze słabszymi łodygami i mogą nawet wymagać, aby je przywiązywać do patyczków, by rosły prosto, ale będą miały taką samą lub nawet większą moc!

  Operacje:

  Statystyki forum:

  • Wątków: 3,237
  • Posty: 26,231
 2. Na pewno nie każdy z Was może sobie pozwolić na ogródek w domu pod lampą, większość z hodowców swoją przygodę z cannabis zaczynało od ogródka pod gołym niebem, lub w szklarniach. Jest to dość prosta metoda. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie nikt (no prawie nikt) nie uczęszcza, no i można zaczynać.

  Operacje:

  Statystyki forum:

  • Wątków: 2,491
  • Posty: 20,006
 3. Forum dla niezalogowanych. Na Forum ogólne pytania macie możliwość wypowiadania sie na ogólne tematy związane z forum. Zadaj pytanie jako gość bez rejestracji !

  Operacje:

  Statystyki forum:

  • Wątków: 1,572
  • Posty: 7,265

Nie ma żadnych postów na tym forum.


Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl