Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Nurtujące pytanie. Czy ten sprzęt będzie dobry? Automaty czy normalne? Ile zamieszczę?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam. Jestem świeży. Będzie to mój pierwszy plant.
  Chce zamówić gotowego boxa. Czy taki będzie spoko?
  https://www.completekweektent.com/pr...200cm_compleet
  Jeśli tak to ile mogę tam upchac krzaków. Dodam że chciałbym zebrać plon od 1kg do 1.5kg
  Automaty czy normalne krzaki?

  Pozdro

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  1 uprawa półtora kilo xd GL&Hf
  Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją pałę na przód nieść
  1 0

 3. Post #3
  Łohohoho Nurtujące pytanie. Czy ten sprzęt będzie dobry? Automaty czy normalne? Ile zamieszczę? chyba z liśćmi i łodygami Nurtujące pytanie. Czy ten sprzęt będzie dobry? Automaty czy normalne? Ile zamieszczę? ja to mam nadzieję 15 gieta z planta zdjąć ale ja to mam depresję i jestem pesymistą Nurtujące pytanie. Czy ten sprzęt będzie dobry? Automaty czy normalne? Ile zamieszczę?
  Sadzę by mieć materiał i materiał do zdjęć

  aktualna fotorelka

  0 0

 4. Post #4
  Zdajesz sobie sprawę że brak doświadczenia na starcie niszczy twój plan 1,5kg. Tak szczerze mówiąc to nawet nikomu się nie chce odpisywać, masz nick z dupy i wpadłeś tylko na pytanie na które sam możesz sobie odpowiedzieć. Mamy tu takie coś jak fotorelacje zakończone i tam masz duży metraż, zobacz ile koledzy zbierali z takich boxow i jakie mieli doświadczenie. Do tego mało mi się widzi że zrobisz tu fotorelacje bo ktoś to na pierwsze grow ma taki plan jest dilerem i pakuje w planty samo gówno byle by tylko szybciej dojrzały i więcej ważyły. Przywitamy cię za miesiąc bo wyskoczą ci niedobory lub przenawożenia i wtedy będziemy ci potrzebni. Najpierw to ty sobie posiedzenie na naszym forum poczytaj bo edukacja to podstawa a później możesz pytać i chętnie ci odpowiemy.
  3 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl