Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Critical Kush i Shaman sezony, zbyt wolny wzrost?

Cześć.
    Mam 2 panny: Critical Kush i Shaman sezony.
    Załączam zdjęcia do wglądu. Mają ok. 20-25 dni. Czy nie rosną aby zbyt wolno? Na początku miały stres związany z przewożeniem z miejsca na miejsce, ale było to ok. 3 dnia życia, więc już powinny się chyba ogarnąć? Nic im się wtedy z resztą nie stało.
    Żyją sobie w 11l donicach (wcześniej w mniejszych), ziemia to canna terra proffessional z wermikulitem, perlitem, keramzytem, ziemią kokosową, hummusem i mikoryzą. Podlewane odstaną wodą, parę razy opryski, raz nawożone bio hummusem. Siedzą pod ledami 2x plantphotonics 23/32w teraz oczywiście ustawione na 23w. Naświetlanie 18/6, wentylacja jest. Temperatura w normie, wilgotność 40-60% (tu wiem, że szału nie ma, ale więcej teraz nie zrobię).

Jest sens je trzymać? Czy lepiej przesadzić w mniejsze donice i niech sobie rosną, bo wiele z nich nie będzie, a na ich miejsce wsadzić coś innego?
    Critical Kush i Shaman sezony, zbyt wolny wzrost?-20170913_103604.jpg Critical Kush i Shaman sezony, zbyt wolny wzrost?-20170913_103607.jpg Critical Kush i Shaman sezony, zbyt wolny wzrost?-20170913_103612.jpg Critical Kush i Shaman sezony, zbyt wolny wzrost?-20170913_103616.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Dlaczego "wiele z nich nie będzie" skoro to sezony ? Sam decydujesz ile będzie trwała faza wegetatywna, to wystarczy dać im jeszcze porosnąć na wegu, poprawić warunki i cieszyć się dużym zbiorem Critical Kush i Shaman sezony, zbyt wolny wzrost? Na moje oko, choć gwarancji 100% nie daje, one są troche za dużo podlewane, korzenie się słabiej rozwijają i dlatego wolniej idą, choć źle przecież nie jest. Mimo wszystko ja bym dał glebie troche przeschnąć.
    pasjonat
    3 0

3. Post #3
    No tak, ale im dluzszy weg tym dluzsze kwitnienie, prawda? I jesli maja mi rosnac 50 dni tyle co zwykle roslyby 30 dni to sie to mija z celem, bo plon bedzie maly w stosunku do poswieconego czasu. Poza tym slyszalem, ze roslina moze skarlec i obawialem sie, ze to im sie przydarzylo. Gdyby skarlaly to bym przesadzil to mniejszych doniczek, a w te wsadzil cos innego, bo wtedy nie zrobiloby im wiekszej roznicy w jakiej sa donicy. :p
    0 0

4. Post #4
    No tak, ale im dluzszy weg tym dluzsze kwitnienie, prawda?
    Nie prawda, wegetacja swiadczy tylko o wielkosci rosliny i ilosci plonu.
    1 0

5. Post #5
    No to mnie uspokoiliście. ;) Dużo się uczę dzięki temu forum. Dziękuje Panowie.
    0 0

6. Post #6
    To teraz ladnie zaloz fotorelacje Critical Kush i Shaman sezony, zbyt wolny wzrost?
    0 0

7. Post #7
    Rozwazam taka opcje juz od poprzedniej uprawy, ale boje sie troche przypalu. :p Choc z tego co tu siedze i patrze to przez fr chybanikt nie zlapal?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl