Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Jak zrobić młynek?

Siema, jak w temacie Jak zrobić młynek? Nie chce mi się zapierdzielać do sklepu czy jest jakiś inny dobry sposób do skruszenia stuffu, niż kruszenie go w palcach? Jak zrobić młynek?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Wsadz do mlynku od kawy xd
    "up in smoke
    thats where my money goes.
    in my lungs sometimes up my nose.
    when troubled times begin to bother me.
    I take a toke and all my cares go up smoke"
    0 0

3. Post #3
    To już lepiej uzbierać te 10 zł może....i kupić normalny ja np za swój dałem 3,50 Jak zrobić młynek?
    0 0

4. Post #4
    Albo nożyczkami spróbuj pociąć czy coś takiego. Ja najprościej polecam zamówić nawet z tego głupiego allegro... Albo thc-thc czy innego sklepu. To nie jest majątek Jak zrobić młynek?
    0 0

5. Post #5
    ja uzywam mlynka do kawy taki leektryczny za jakies 8.50.
    palcie marijuane pass dla scierwa.....
    0 0

6. Post #6
    Elektrycznym to można na pył zmielić. Ja przez tyle lat dziabałem w łapach, aż dostałem w gratisie taki zwykły plastikowy od HempSklep. Ciekawa alternatywa, ale czy konieczna? Dla mnie nie, ale jak kto lubi. Jak zrobić młynek?
    0 0

7. Post #7
    Ok, ok. No to dziś wyruszam w wyprawę na galerię do działu z trafiką jeszcze bongo jakieś przy okazji zakupie ^^ Bo dwa ostatnio się zbiły XDDD
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl