Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
 1. Post #1

  Jak zrobić młynek?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Siema, jak w temacie Jak zrobić młynek? Nie chce mi się zapierdzielać do sklepu czy jest jakiś inny dobry sposób do skruszenia stuffu, niż kruszenie go w palcach? Jak zrobić młynek?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Wsadz do mlynku od kawy xd
  "up in smoke
  thats where my money goes.
  in my lungs sometimes up my nose.
  when troubled times begin to bother me.
  I take a toke and all my cares go up smoke"
  0 0

 3. Post #3
  To już lepiej uzbierać te 10 zł może....i kupić normalny ja np za swój dałem 3,50 Jak zrobić młynek?
  0 0

 4. Post #4
  Albo nożyczkami spróbuj pociąć czy coś takiego. Ja najprościej polecam zamówić nawet z tego głupiego allegro... Albo thc-thc czy innego sklepu. To nie jest majątek Jak zrobić młynek?
  0 0

 5. Post #5
  ja uzywam mlynka do kawy taki leektryczny za jakies 8.50.
  palcie marijuane pass dla scierwa.....
  0 0

 6. Post #6
  Elektrycznym to można na pył zmielić. Ja przez tyle lat dziabałem w łapach, aż dostałem w gratisie taki zwykły plastikowy od HempSklep. Ciekawa alternatywa, ale czy konieczna? Dla mnie nie, ale jak kto lubi. Jak zrobić młynek?
  0 0

 7. Post #7
  Ok, ok. No to dziś wyruszam w wyprawę na galerię do działu z trafiką jeszcze bongo jakieś przy okazji zakupie ^^ Bo dwa ostatnio się zbiły XDDD
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl