WitamJak ustawić timer analogowy/włacznik czasowy W tym poradniku chciałem przybliżyć poczatkujacym rolnikom kwestie dosyć banalna a jednak nurtującą wiele osóbJak ustawić timer analogowy/włacznik czasowy Ustawienie timera jeśli ktoś nigdy nie miał z tym do czynienia wcale nie jest takie proste, a instrukcja niewiele pomaga. Dlatego właśnie zdecydowałem sie napisać ten poradnikJak ustawić timer analogowy/włacznik czasowy
Zaczynajac od poczatku na timerze mamy tarcze z cyframi od 1 do 24 i taki czarny trójkat Jak ustawić timer analogowy/włacznik czasowy

Na tej właśnie tarczy ustawiamy aktualna godzine(ja na potrzeby poradnika ustawiłem 12).
Przygladajac sie timerowi zobaczycie w koło tarczy takie małe czarne zapadki, te właśnie zapadki służą do ustawienia timera, np jeśli chcemy żeby urządzenia działały przez 18 h to musimy te zapadki powciskać zgodnie z tarcza, czyli 18 h w zależnośći w jakich godzinach ma urzadzenie działać
Jak ustawić timer analogowy/włacznik czasowy

Żeby jednak timer działał zgodnie z tym co ustawiliśmy trzeba przesunać z boku taki przycisk na którym jest tarcza zegara, w razie gdyby przycisk był w pozycji w której narysowana jest rzymska jedynka timer bedzie działał jak zwykła przejsciówka i nie bedzie właczał urzadzeń zgodnie z naszym ustawieniem.
Mam nadzieje ze ten poradnik pomorze poczatkujacym groweromJak ustawić timer analogowy/włacznik czasowy

Zdjecia i opis mojego autorstwa