Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja

Siema! ;)
    Na allegro natknąłem się na coś takiego jak Waporyzator, vaporizer. tu macie zdj Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja Wygląda to mniej więcej jak e-papieros i działa na podobnej podstawie. Chce kupić coś takiego i mam pytanie:
    czy z czegoś takiego da się palić marihuane ? Ktoś może miał taki? Proszę o opinie a niżej dodam kilka linków do tego ;) Pozdro Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja

E-papieros smOKer vaporizer do ziół,suszu,tytoniu (3753184117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu oszczędność !!! (3753134399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Waporyzator, vaporizer do liści i tytoniu, Atmos (3776035875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    CLEAROMIZER do liści tytoniu DRY HERBS VAPORIZER (3730624998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Mozna z tego palic, to dosc nietypowy sposob poniewaz nie spalasz topka tylko go podgrzewasz ('waporyzujesz') . Wtedy wydala sie owiele czystsze thc bez zbednych substancji smolistych .

Ja osobiscie spotkalem sie z innym modelem niz pokazales, moj zas byl w formie flamastra z ktorego wyciagalo sie wtyczke i w srodku byla fiolka do podgrzewania mj .

Tutaj masz temat w jakiej temp. na co dziala medycznie : forum.nasionakonopi.pl/323,rozmowy-o-paleniu/1402,palenie-przez-waporyzator.html ale to raczej do takiego automatycznego , w ch*j drozszego w ktorym ustawiasz sobie temp podgrzewania Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja

Don't drink and drive smoke and fly
    0 0

3. Post #3
    A jak myślisz to by było dobre żeby sobie kiedyś złapać bucha? łapałaby po tym bania? Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja
    0 0

4. Post #4
    A czemu mialaby nie lapac? Palilem i powiem Ci ze to siada tak przyjemnie na banie, nie zamulajaco tylko w sam raz.

Ale to tez duzo zalezy od odmiany ..

Zobacz konkretniejsze modele na m.in na hemp.pl

0 0

5. Post #5
    Ale tam nie ma takich właśnie co wyglądają jak e-papieros i na baterie z gwintem 520... taką mógłbym nawet gdzieś w szkole wyjść i bez przypału palić Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja
    0 0

6. Post #6
    no ale wiesz.. Bardziej ufam sprawdzonym sklepom z takim asortymentem niz temu calemu allegro ; )

Jak chcesz bez przypalu to palisz w domu i masz spokoj Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja

0 0

7. Post #7
    Kolega o czymś takim opowiadał ,podobno nie widać nic na oczach ,ale nie wiem ile w tym prawdy.
    0 0

8. Post #8
    Mam i szczerze mówiąc nie polecam. Do środka wchodzi mniej niż do zwykłej lufy, bo materiał musimy ładnie pokruszyć, żeby ta nędzna grzałeczka zdołała to wszystko podgrzać. Ściągamy to na 2-3 buchy, a "zawodowcy" pewnie na raz. Potem trzeba nabić kolejną, a tutaj są najlepsze jajka, bo ten przepalony stuff wcale nie chce stamtąd wyjść. Bez jakiegokolwiek szpiczastego narzędzia pod ręką komory spalania nie opróżnimy.

Kupiłem z zamiarem bezprzypałowego jarania publicznie. Liczyłem, że wejdzie tam pół gieta i będę mógł sobie lecieć z tym sprzętem w balet. Zawiodłem się.

Od razu obalę mity, które krążą tam i ówdzie:
    1. Sprzęt normalnie dymi.
    2. Dym normalnie śmierdzi.
    3. Dym gryzie mniej, ale nadal gryzie - mi się osobiście nie zdarzyło zakasłać.
    4.
    Cytat Zamieszczone przez Człowiek z Lasu Zobacz posta
    Kolega o czymś takim opowiadał ,podobno nie widać nic na oczach ,ale nie wiem ile w tym prawdy.
    Bzdura. Normalnie wchodzi na oczy.

No cóż... Ktoś musiał na tym ucierpieć (-100zł), żeby przestrzec przed tym innych. Padło na mnie Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez piorek Zobacz posta
    Mam i szczerze mówiąc nie polecam. Do środka wchodzi mniej niż do zwykłej lufy, bo materiał musimy ładnie pokruszyć, żeby ta nędzna grzałeczka zdołała to wszystko podgrzać. Ściągamy to na 2-3 buchy, a "zawodowcy" pewnie na raz. Potem trzeba nabić kolejną, a tutaj są najlepsze jajka, bo ten przepalony stuff wcale nie chce stamtąd wyjść. Bez jakiegokolwiek szpiczastego narzędzia pod ręką komory spalania nie opróżnimy.

Kupiłem z zamiarem bezprzypałowego jarania publicznie. Liczyłem, że wejdzie tam pół gieta i będę mógł sobie lecieć z tym sprzętem w balet. Zawiodłem się.

Od razu obalę mity, które krążą tam i ówdzie:
    1. Sprzęt normalnie dymi.
    2. Dym normalnie śmierdzi.
    3. Dym gryzie mniej, ale nadal gryzie - mi się osobiście nie zdarzyło zakasłać.
    4.
    Bzdura. Normalnie wchodzi na oczy.

No cóż... Ktoś musiał na tym ucierpieć (-100zł), żeby przestrzec przed tym innych. Padło na mnie Vaporizer do ziół,suszu,tytoniu Waporyzator e papieros ganja
    O czym Ty w ogole mowisz czlowieku? Wsadzilem calego topka i bylo z niego z 12 buchow jak nie wiecej a topek byl na pol bicia , jak wpakowujesz susz to spoko ale nie polecam bo wtedy sciagasz buvha kolego , poza tym latwo wyczyscic bo samo wypada praktycznie i masz taki pedzelek a minus i mniej smierdzi niz normalnie ale jednak smierdzi nie pleć głupot.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl