Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. Post #1
  Gość

  Jak wygrać ze smerfami.

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Każdy wie ,że wszędzie w sieci, na ulicy i przy growshopach (widziałem ,że niedaleko mojego jakoś często jeżdżą) kręcą się smutni panowie zwani również smerfami. Niestety nie jest to gatunek na wymarciu, jest ich sporo. Każdy z nas słyszał o psie Pawlowa tak jest i tu. Kiedy chcemy szkolić pieska żeby jako dorosły i groźny Szarik strzegł bezpieczeństwa w naszym folwarku i chcemy utrzymać w tym kołchozie monopol na przemoc oraz inwigilować każdą dziedzinę życia musimy za szczeniaka wyszkolić nasze pieski. Dajemy im kiełbasę i patrzymy jak robią co chcemy.
  Trzeba pamiętać ,że ściany mają uszy nawet w dupie.

  Kupując sprzęt, nasionka ,nawozy oraz ziemię trzeba uważać. Nie przenosić 1000l ziemi w środku dnia. Nie parkować przed growshopami. Patrzeć w lusterka czy ktoś za nami nie jedzie nie korzystać z samochodu który jest zarejestrowany na osobę która mieszka w miejscu gdzie robimy to... to co chcemy nie robiąc nikomu krzywdy. Volenti non fit iniuria!!! Więc jeśli mamy już zagwarantowane zaopatrzenie zaczynają się kolejne schody. Prąd, wyrzucanie i przywożenie ziemi, zapach hałas. Oczywiście przy komercyjnych uprawach trzeba również uważać z kim gdzie i kiedy... Nie możemy popadać w rutynę, jeśli udała nam się 1-2-3-4 uprawa i robimy to nawet od lat to nie znaczy ,że będzie tak dalej. Często ,a jak nie zawsze nasza głupota jest naszym największym wrogiem.

  No zakładając ,że nie trzeba się martwić już o zaopatrzenie jak i hałas zapach i inne rzeczy które może zobaczyć nie tyle co przeciętny Szarik ale i zwykły Kowalski.
  To waszym zdaniem gdzie należy uważać podczas całego przedsięwzięcia?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 2

 2. Post #2
  Tia, a skąd my mamy wiedzieć, że nie jesteś psem który szuka wskazówek u źródła Jak wygrać ze smerfami.
  -Może trzeba lepiej edukować?
  -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
  Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
  -Bo?
  -Bo myśli, że nie jest idiotą.
  8 0

 3. Post #3
  coraz to bardziej podstępni ci bez ambicji Jak wygrać ze smerfami.

  4 0

 4. Post #4
  Ja się dziwię,że temat jeszcze ''wisi''...śmierdzi prowokacją na odległość...a jeśli nawet nie,to lepiej dmuchać na zimne.
  1 0

 5. Post #5
  Temat zostawiłem dla beki. Napisał go gość także nie ma niebezpieczeństwa, że jakiś mniej rozgarnięty użytkownik napisze coś autorowi na pw.
  Zgadzam się z tobą, że temat śmierdzi, dlatego można się pośmiać z nieudolnych prób organów ścigania. Jeśli napisał to policjant to jakiś świeżak albo desperat Jak wygrać ze smerfami.
  -Może trzeba lepiej edukować?
  -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
  Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
  -Bo?
  -Bo myśli, że nie jest idiotą.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl