W tym roku pragnę zacząć od prawdziwego weterana odmian typu sativa. Coś z prawdziwej klasyki.


12 stymulujących odmian Sativa


SweetTai od Sweet Seeds.

Jest to odmiana słodka w smaku, ale nieosiągająca monstrualnych rozmiarów. Dzieje się tak dzięki niewielkiej domieszce genów Skunk’a . Łatwa w uprawie, silna i odporna odmiana z wysoką wydajnością.


12 stymulujących odmian Sativa


Original Amnesia od Dinafem

staje się co raz popularniejsza w śród ogrodników na całym świecie ze względu na wysoką wydajność, pełny smak i grubą warstwę żywicy na kwiatach. Bardzo silne upalenie jest efektem bardzo wysokiej zawartości THC w szczytach. Prawdziwa legenda dla każdego ogrodnika.


12 stymulujących odmian Sativa


Super Lemon Haze od Green House Seed Company

to klasyka tego typu odmian. Była ona zdobywcą wielu nagród na konkursach konopnych Cannabis Cup 2008 i 2009.
Hybryda Super Lemon Haze x Lemon Skunk osiąga pełną dojrzałość już po 9 tygodniach kwitnienia dając wspaniałe zbite kwiaty.


12 stymulujących odmian SativaKali Mist od Serious Seeds

to odmiana legenda. Bardzo mocna o wielkich krzakach rośnie jak prawdziwa bestia. Pokryta jest gruba warstwa delikatnej żywicy. Oferuje bardzo psychodeliczne upalenie poruszające ciało i umysł. Uprawa dla zaawansowanych ogrodników.12 stymulujących odmian SativaPulsar od Buddha Seeds

to odmiana bez autokwitnienia będąca hybrydą genów Holenderskich i Południowo Afrykańskich rośnie bardzo szybko i gwarantuje obfite zbiory. Upalenie jest energetyczne i bardzo
rozśmieszające – idealne na spotkanie ze znajomymi.12 stymulujących odmian Sativa


High Level od Eva Seeds

to kolejna wczesna odmian typu sativa, która jest w pełni dojrzała już po 8 tygodniach. Ma ona długie odległości miedzy węzłowe i szybko osiąga pełna dojrzałość. Szczyty mają doskonały, słodki smak i dają bardzo energetyczne upalenie.


12 stymulujących odmian SativaNorthern Lights#5xHaze od Sensi Seeds

jest jedną z klasycznych odmian, z której powstały obecne na rynku odmiany Haze. Wymaga ona bardzo dużo światła i dojrzewa, po co najmniej 70 dniach kwitnienia. Wyróżnia się ona z pośród konkurentów doskonałą wydajnością i unikalnym smakiem.
W aromacie łatwo wyczujecie zapach egzotycznych drzew i cytrusów.


12 stymulujących odmian SativaDomina Haze od Kannabia Seeds

to odmiana z przewagą genów sativa skrzyżowana z czystą indica dla skrócenia czasu kwitnienia. Koneserzy łatwo wyczują w niej geny odmiany Super Silver Haze, które czuć w ustach już po pierwszym machu. Pod słońcem odmian ta wytwarza gigantyczne krzaki zachwycające wydajnością.


12 stymulujących odmian SativaManda haze od Sakan Seeds

to hybryda Południowo Amerykańskiej Sativa z California Indica. Daje ona doskonale zbite żywiczne szczyty o niezapomnianym aromacie. Bardzo energetyczne upalenie to kolejna cecha tej odmiany.


12 stymulujących odmian Sativa


Orange Bud od Dutch Passion

to wyselekcjonowane geny Skunka’ o typowych cechach sativa. To legendarna odmiana od ponad 40 lat o cytrusowym aromacie i energetycznym upaleniu.
Jest to odmianao wysokiej wydajności i bardzo lepkich kwiatach.12 stymulujących odmian Sativa


Shark Haze od Pure Seeds

zredukowała czas kwitnienia klasycznych odmian Haze dzięki genom indica pochodzącym od White Shark. Powstała hybryda idealnie łącząca wydajność, moc i skrócony czas kwitnienia. W aromacie czuć nutę sosny i przewagę cytrusów. Upalenie jest bardzo psychodeliczne i podniecające seksualnie, jak twierdzi Pure Seeds.


12 stymulujących odmian SativaPower Haze od Amaranta Seeds

to połączenie dwóch najlepszych odmian Holenderskich Haze: Super Silver Haze i Amnesia Haze. Intensywny zapach i ekstremalna moc.


http://www.cannabis.info/PL/softsecr...ues#/10/zoomed