Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Największy zbiór i najszybsze automaty.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Mogli byście polecić jakieś automaty zeby dały najwiekszy zbiór i w jak najszybszym czasie bo tyle tego teraz na rynku jest a wierzyć temu co piszą nie ma co zbytnio. Ale najważniejszą kwestią jest czas bo niestety nie mam go za wiele bo ok 80 dni.
    PozDro
    0 0

2. Post #2
    Cytat Zamieszczone przez mlodyafgan Zobacz posta
    Mogli byście polecić jakieś automaty zeby dały najwiekszy zbiór i w jak najszybszym czasie bo tyle tego teraz na rynku jest a wierzyć temu co piszą nie ma co zbytnio. Ale najważniejszą kwestią jest czas bo niestety nie mam go za wiele bo ok 80 dni.
    PozDro

https://forum.nasionakonopi.pl/140,ja...html#post74854
    0 0

3. Post #3
    nie znam sie za bardzo, bo sama mialam miec automaty a wyszlo ze mam normalne hehe, ale z tego co rzegladalam neta i duzo czytalam na forach to chyba na automat to by postawila ten:
    Auto Big Devil XL

ale to pewnie zalezy od roznych innych czynnikow.
    0 0

4. Post #4
    poczytaj o LST i odrzywiaj odpowiednio to będzie git.
    Duza dawka nawozów nie oznacza szybciej i lepiej.
    0 0

5. Post #5
    wiem wiem z nawoazmi nie przeszadzam zreszta wszystkie ma organiczne i tak sie prawie nie da przesadzić
    No nic sam musze dalej szukac
    Ja chciałbym z krzaka tak ze 100 gram!!Największy zbiór i najszybsze automaty.
    0 0

6. Post #6
    wejdz na tamten post.. moim zdaniem to najbardziej komercyjne odmiany ;)
    0 0

7. Post #7
    Ile mozna sciagnac z mazara 11 i skunk 11 , to sa automaty i niechcilabym robic zadnych treningow ile mozna zebrac z jednego krzaka ?
    0 0

8. Post #8
    ciezko określić, zalezy w kogo jest rekach, a LST wskazane dla auto - nic trudnego

słyszałęm ze z mazara 50g ale ktoś napewno trenował

może ktoś kto juz miał te odmiany ci pomoże
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl