Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

Nasiona Outdoor. Który najlepsze ?

0 0

2. Post #2
    AK47 auto, ogólnie wszystkie auto dojdą. Nasiona Outdoor. Który najlepsze ?. Z pełnosezonowych też sadzę pierwszy raz i wszyscy polecą ci Easy Sative i Passion #1. Resztę nasion to jak wolisz tu masz listę szukaj !
    https://forum.nasionakonopi.pl/302,po...im-niebem.html

Pomogłem ? Postaw blanta !
    0 0

3. Post #3
    polecam pelnosezonowki i do tego regularne. Wybierac bedziesz to tylko sprawdz czy dojdzie u nas bez problemowo. Automatow bym nie dodtykal na 1 raz.
    Czemu tak ? Bo to Twoj pierwszy raz bedzie i zawsze moza cos nie wyjsc. 2gie wyjscie jest etz zasadz matke zorb klony masz jesczze czas zanim sezon sie zacznie.
    palcie marijuane pass dla scierwa.....
    0 0

4. Post #4

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Mr.Kloda Zobacz posta
    polecam pelnosezonowki i do tego regularne. Wybierac bedziesz to tylko sprawdz czy dojdzie u nas bez problemowo. Automatow bym nie dodtykal na 1 raz.
    Czemu tak ? Bo to Twoj pierwszy raz bedzie i zawsze moza cos nie wyjsc. 2gie wyjscie jest etz zasadz matke zorb klony masz jesczze czas zanim sezon sie zacznie.
    Mógłbyś dać twoim zdaniem najlepsze pełnosezonówki ? Bo nie wiem czy lepiej wziąć ferm i auto z tego co czytałem to dobry sposób dla początkującego. W klonowanie to już zbytnio nie moja działka w tym na pewno nie ogarnę.
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez czarek1217 Zobacz posta
    Mógłbyś dać twoim zdaniem najlepsze pełnosezonówki ? Bo nie wiem czy lepiej wziąć ferm i auto z tego co czytałem to dobry sposób dla początkującego. W klonowanie to już zbytnio nie moja działka w tym na pewno nie ogarnę.
    kolego ....wystarczy poszukać....wszystko jest !!!!

https://forum.nasionakonopi.pl/302,po...im-niebem.html

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

7. Post #7
    ak 47 white widow mazar napewno doczekaja topkow Nasiona Outdoor. Który najlepsze ?
    0 0

8. Post #8
    A to Dobre ??
    original amnesia auto
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez beer Zobacz posta
    A to Dobre ??
    original amnesia auto
    dobre, kazdy automat ci dojdzie
    0 0

10. Post #10
    Tak, auto femi = skuteczne i pewne.
    0 0

11. Post #11
    Ja z pełnosezonówek polecam Easy sativa, maroc, passion #1, z auto: White Russian, ak47
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl