Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Różnice między sativą a indicą

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Jak powszechnie wiadomo konopie to rodzina roślin Canabis Sativa L. W praktyce są podzielone ze względu na wygląd, okres kwitnienia,tempo wzrost, rodzaj upalenia, konsystencję kwiatów itp, rzeczy, na "sativa" i "indica". A więc zacznijmy omawiać


  Indica:
  -Rośliny tego typu pochodzą głownie z rejonów Południowej Azji i indyjskiej jej części(Afganistan, Pakistian, Indie, Tybet).
  -Indyjki są krępymi roślinami o bardzo zbitymi kwiatami z dużą ilością błyszczącej żywicy
  -Okres kwitnienia to przyważnie od 6tyg. do 9tyg., także są to szybkie rośliny.
  -Gdy wchodzą w faze kwitnienia. rosną jeszcze 50-100% wysokości jaką osiągnełyu w pierwszej fazie
  -Tak wygląda liść:

  Różnice między sativą a indicą

  Wiele osób pewnie zna "kamienne upalenie", taki właśnie jest po indyjce. Wiele odmian indi to odmiany medyczne z dużą ilościa CBD i CBN. Nasz smak, dotyk, węch, słuch podczas fazy jest tak bardzo wrażliwy, że dostrzegamy dużo więcej rzeczy niż na "trzeźwo". Fajna jest żeby się odprężyć po całym dniu roboty.

  Sativa:
  -Sativa pochodzi z rejonów równikowych takich jak Tajlandia, Kambodza, Jamajka, Meksyk itp.
  -Jest całkiem inna niż indyjka, rośnie bardzo szybko, jest strasznie wysoka, odległości miedzy piętrami są duze(4-12cm), kwiaty są luźne i niebardzo widać na nich żywicę.
  -Okres kwitnienia jest dlugi bo od 9tyg. do nawet 12tyg. i więcej.
  -Podczas fazy weg rośnie bardzo szybko
  -Po przejściu na faze kwitniena potrafi urosnąć od 100% nawet do 300%. Faza weg dzięki temu może być krótka bo rośliny kwitną i rosną także czas uprawy wychodzi prawie taki sam jak indyjka.
  -Tak wygląda liść:

  Różnice między sativą a indicą

  Upalenie charakteryzuje się pobudzonym intelektem, ogromną ilością energi, kreatywnym i wesołym a czasami psyhodelicznym wpływem na umysł. Niema efektu "kamienia" no i napewno po niej nie zasniesz.

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  tam gdzie jest napisane przy indyjce:

  -Gdy wchodzą w faze weg. rosną jeszcze 50-100% wysokości jaką osiągnełyu w pierwszej fazie

  czy tu nie chodzi o faze flo? napisane jest weg.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl