Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

przechowywanie nasion

Przechowywanie nasion Nie wykorzystane nasiona można przechować. Należy je zawinąć w folię aluminiową i trzymać w hermetycznie zamkniętym pojemniku lub szczelnie zakręconym słoiku w zimnym pomieszczeniu np. w lodówce na półce przeznaczonej na warzywa. Torebki z nasionami układamy w kolejności terminu siewu. W ten sposób nie zapomnimy wysiać ulubionej rośliny. :ganja2:

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    ile czasu moga tak przeleżec pestki ze zdolnoscia do wykielkowania??? Jak kupie teraz na out to spokojnie mi wyjda w kwietniu??
    0 0

3. Post #3
    jak będziesz przechowywał w lodówce w pojemniku na zywność to nawet 10 lat
    0 0

4. Post #4
    Ja też przechowuję swoje nasiona zawsze w lodówce i jest ok.
    0 0

5. Post #5
    można przechowywać w ujemnej temperturze ?
    Usiądź, odetchnij, ściągnij parę buchów
    0 0

6. Post #6
    Pewnie że tak.Jak pisałem wyżej większość ludzi trzyma pestki w lodówce.
    0 0

7. Post #7
    w lodówce nie ma ujemnej temp. do trzymania w zamrażalniku nasiona musza być dobrze wysuszone i hermetycznie zamknięte i w taki sposób mogą leżeć bardzo długo i będą tak samo kiełkować.
    0 0

8. Post #8
    Testowalem, bardzo dobra rzecz.
    Chcesz zarobić na nasiona? zarejestruj sie i zarabiaj
    http://browse4cash.com/
    lub
    http://pl.20dollars2surf.com
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez afr0
    Wlasnie chodzi w tym glownie o to, zeby byly w ujemnej temperaturze :P
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Montego
    Cytat Zamieszczone przez afr0
    Wlasnie chodzi w tym glownie o to, zeby byly w ujemnej temperaturze :P
    nie koniecznie.

Z tego co widze to tylko nabijasz bezsensownie posty.

Prosze o zamknięcie tego tematu bo już i tak wyjaśniono sprawe, bo robi się pomalutku śmietnik.
    0 0

11. Post #11
    a jak to jest z wilgotnoscia ??
    jesli np bd przetrzymnywac w niestrzelnym pojemniku ,opakowaniu w tej lodowce nic im nie bd??
    0 0

12. Post #12
    Warto jeszcze dodać ze pestki lubią też ciemność.
    0 0

13. Post #13

Długoterminowe przechowywanie nasion

Przygotowuję swoje świeżo zebrane nasiona do przechowywania przez długi okres czasu. Po zebraniu powoli je wysuszyłem, po czym chce je zamknąć wraz z żelem silikatowym w szczelnym pojemniku i wsadzić do zamrażalnika. Czy tak przechowywane nasiona zachowają życie przez kilka lat?
    0 0

14. Post #14
    Masz całkowitą rację. Tak przechowywane nasiona można składować przez czas nieokreślony w stanie zamrożenia.
    0 0

15. Post #15
    Tu znalazłem film, przed chwila walnąłem go do innego tematu o przechowywaniu nasion, Pozdrawiam
    0 0

16. Post #16
    A jeśli bym kupił teraz nasiona i ich nie rozpakowywal i gdybym trzymał w pokoju w szafie czy w kwietniu bądź maju by wykielkowaly?
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez Longman Zobacz posta
    A jeśli bym kupił teraz nasiona i ich nie rozpakowywal i gdybym trzymał w pokoju w szafie czy w kwietniu bądź maju by wykielkowaly?
    jeśli w orginalnym opakowaniu w suchym miejscu i ciemnym to tak
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

18. Post #18
    Przechowywanie tu masz jak przechowywać nasionka...Pozdrawiam!

0 0

19. Post #19
    Możesz także wsadzić do lodówki.Tylko żeby światła nie dostawały
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

20. Post #20
    Ja nasiona trzymam w szafce. Te które pojawiły sie na moim krzaku dałem do samarki a druga partie mam w orgyginalnym opakowaniu i leża sobie przykryte gazeta
    Lepiej hodować niż kupować
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl