Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Outdoor indica 80-100 % szybka

Witam, szukam indici autoflover aby

- suff był dobrze zbity
    - mocny
    - "ładny" po otrymowianiu i wysuszeniu

ps. wiem że te czynnik zależa od też warunków itd. ale ...

pod outdoor .
    Najlepiej jeżeli cena za 10 sztk. wynosiła by do 200 zł

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    To jest forum nie seed bank tu ich nie znajdziesz Outdoor indica 80-100 % szybka
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez W0lNY Zobacz posta
    To jest forum nie seed bank tu ich nie znajdziesz Outdoor indica 80-100 % szybka
    Ach te śmieszki .
    1 0

4. Post #4
    Każdy automat nadaje się na out. Zobacz AUTO OG KUSH
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez W0lNY Zobacz posta
    Każdy automat nadaje się na out. Zobacz AUTO OG KUSH
    No tak, zapomniałem że chciałbym aby suff był dobrze zbity, mocny . + "ładny" po otrymowianiu i wysuszeniu .
    0 0

6. Post #6
    Mniemam po wymaganiach, że to na handel, więc pewnie jeszcze powinien odpowiednio pachnieć ? :P

Nie lepiej jakiegoś super albo sweet skunka z tego względu zapodać ?

Miałem jakiegoś kusha auto i niby spoko to wygladało ale pachniało niehandlowo Outdoor indica 80-100 % szybka
    pasjonat
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Fubar Zobacz posta
    Mniemam po wymaganiach, że to na handel, więc pewnie jeszcze powinien odpowiednio pachnieć ? :P

Nie lepiej jakiegoś super albo sweet skunka z tego względu zapodać ?

Miałem jakiegoś kusha auto i niby spoko to wygladało ale pachniało niehandlowo Outdoor indica 80-100 % szybka
    Nie Outdoor indica 80-100 % szybka ale w tym roku chciałbym mieć coś co ładnie wygląda, pachnie, zbite, mocne .

A i jeszcze jak by miało tendencje do lepienia się .

Wiadomo nie musi posiadać wszystkich z tych cech .
    0 0

8. Post #8
    Z automatów na oucie najlepiej wspominam Auto Mazara produkcji F2seeds (out 2015), donica 20 litrów i wyrosła choina jakich mało. Byłem zaskoczony ilością oraz jakością sprzęta. Cena też nie jest jakaś zaporowa.
    Automaty z natury mają "liściaste" topy a szczególnie na oucie - bynajmniej w moim odczuciu.
    0 0

9. Post #9
    Chees skunk auto miałem w 2016 piękne topy miał i walił typowy skunem
    Outdoor indica 80-100 % szybka-dscn5961.jpg
    1 0

10. Post #10
    Nie zależy mi na ilości (choć im wiecej tym lepiej Outdoor indica 80-100 % szybka) tylko na mocy i walorach organoleptycznych .
    Najlepiej aby był jaśniutki, i tryskał żywicą/lepił się jak skur*ysyn Outdoor indica 80-100 % szybka
    Proszę o jeszcze jakieś propozyje .
    0 0

11. Post #11
    WW - mocna, szybko dzialajaca, znana i lubiana
    0 0

12. Post #12
    A poleci ktoś coś od bebooka ? Z tych co są dostępne na f2seeds ??
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl