Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Outdoor indica 80-100 % szybka

Witam, szukam indici autoflover aby

- suff był dobrze zbity
    - mocny
    - "ładny" po otrymowianiu i wysuszeniu

ps. wiem że te czynnik zależa od też warunków itd. ale ...

pod outdoor .
    Najlepiej jeżeli cena za 10 sztk. wynosiła by do 200 zł

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    To jest forum nie seed bank tu ich nie znajdziesz Outdoor indica 80-100 % szybka
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez W0lNY Zobacz posta
    To jest forum nie seed bank tu ich nie znajdziesz Outdoor indica 80-100 % szybka
    Ach te śmieszki .
    1 0

4. Post #4
    Każdy automat nadaje się na out. Zobacz AUTO OG KUSH
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez W0lNY Zobacz posta
    Każdy automat nadaje się na out. Zobacz AUTO OG KUSH
    No tak, zapomniałem że chciałbym aby suff był dobrze zbity, mocny . + "ładny" po otrymowianiu i wysuszeniu .
    0 0

6. Post #6
    Mniemam po wymaganiach, że to na handel, więc pewnie jeszcze powinien odpowiednio pachnieć ? :P

Nie lepiej jakiegoś super albo sweet skunka z tego względu zapodać ?

Miałem jakiegoś kusha auto i niby spoko to wygladało ale pachniało niehandlowo Outdoor indica 80-100 % szybka
    pasjonat
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Fubar Zobacz posta
    Mniemam po wymaganiach, że to na handel, więc pewnie jeszcze powinien odpowiednio pachnieć ? :P

Nie lepiej jakiegoś super albo sweet skunka z tego względu zapodać ?

Miałem jakiegoś kusha auto i niby spoko to wygladało ale pachniało niehandlowo Outdoor indica 80-100 % szybka
    Nie Outdoor indica 80-100 % szybka ale w tym roku chciałbym mieć coś co ładnie wygląda, pachnie, zbite, mocne .

A i jeszcze jak by miało tendencje do lepienia się .

Wiadomo nie musi posiadać wszystkich z tych cech .
    0 0

8. Post #8
    Z automatów na oucie najlepiej wspominam Auto Mazara produkcji F2seeds (out 2015), donica 20 litrów i wyrosła choina jakich mało. Byłem zaskoczony ilością oraz jakością sprzęta. Cena też nie jest jakaś zaporowa.
    Automaty z natury mają "liściaste" topy a szczególnie na oucie - bynajmniej w moim odczuciu.
    0 0

9. Post #9
    Chees skunk auto miałem w 2016 piękne topy miał i walił typowy skunem
    Outdoor indica 80-100 % szybka-dscn5961.jpg
    1 0

10. Post #10
    Nie zależy mi na ilości (choć im wiecej tym lepiej Outdoor indica 80-100 % szybka) tylko na mocy i walorach organoleptycznych .
    Najlepiej aby był jaśniutki, i tryskał żywicą/lepił się jak skur*ysyn Outdoor indica 80-100 % szybka
    Proszę o jeszcze jakieś propozyje .
    0 0

11. Post #11
    WW - mocna, szybko dzialajaca, znana i lubiana
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    0 0

12. Post #12
    A poleci ktoś coś od bebooka ? Z tych co są dostępne na f2seeds ??
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl