Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem

poszukuję prawdziwych gigantów konopii które dochodzą pod polskim niebem.
    jeżeli komuś by się natrafiła jakaś ciekawa odmiana to wrzucajcie linki poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem
    ponieważ na przyszły roczek chciałbym posadzić kilka takich gigantów ale potrzebował bym rady jakiegoś bardziej doświadczonego rolnika poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Kazda sezonowka urosnie ci gigantycznajezeli bedzie miala warunki ku temu a szczegolnie sativa jakas.Ja bede w next sezonie sadzil es i es x lh start 1 kwietnia i spodziewam sie gigantow
    0 0

3. Post #3
    Marroc poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem
    0 0

4. Post #4
    To zacznij od dużego dołu i dobrej ziemi, easy sativy dają dobry plon
    Nie od dziś to palę i będę to robił dalej,
    To ma tysiące zalet i to bez żadnego ale.
    Ziom podaj ognia, podpalę to jak racę
    Nam nie trzeba więcej kasy, tylko więcej THC
    0 0

5. Post #5
    Dokładnie, na oucie w 2012 miałem mix sativa dostały 50L porządnej ziemi i porosły po 2,7m ale miały słabą opieke i rosły same sobie, więc myślę że jak dobrze byś się opiekował i dał te 70L ziemi (na zapas) to ładnie by porosły poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem
    Cytat Zamieszczone przez One Man Hemp Army Zobacz posta
    To zacznij od dużego dołu i dobrej ziemi, easy sativy dają dobry plon
    0 0

6. Post #6
    mam miejscówkę zajebistą bo słońce od rana do nocy zero drzew i chce zrobić pierwszą fotorelke z takim mocnym wejściem że tak powiem poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem
    i nie chce z nich robić drzew po 3 metry tylko cały czas na glebe zobaczyć jak bardzo się rozrośnie

--- Dodano ---

w uprawe na out mam na wydanie ok 3-4 tyś na całokształt. nasiona ziemia nawozy i to co było by potrzebne poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem
    jeżeli by plony były naprawdę zacne to nawet bym rozdał forumowiczom jeżeli była by taka możliwość poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem

fajnie by było jeżeli ktoś by zapodał jeszcze jakieś 'fioletowe' odmiany
    0 0

7. Post #7
    Purple maroc, -duza , mocna , fioletowa.
    0 0

8. Post #8

9. Post #9
    Passion 1 z DP jak dla mnie najlepszy jak dotąd(350g suchego na wiór, zostawię to do samooceny) na polski out nie licząc AFów. Ale dużo się nadaję, niestety przy wyborze masz bardzo ograniczony wybór do Passiona, Shamana, Easy Sativy, odpowiednich wersji maroka, purple itd. Poczytaj to co jest ponieważ nic nowego nie wymyślisz.

Magnum ostatnio wszyscy polecają, podobno szybko dużo i mocno.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl