Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Wybór pomiędzy SexBud, BubbleGummer czy C99?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam
    Chciałbym się zapytać która z wyżej wymienionych odmian ma najsłabszy zapach i zbiory które zadowalają indoor. Chodzi głównie o zapach, gdyż zależy mi o jak najsłabszy. SexBud wydaje mi się ciekawy, ale nie jestem pewien, czy jego zapach będzie w miare słaby. Ktoś miał, wypowie się? Jak pozostałe odmiany? Inne propozycje sativ o słabym zapachu?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Jeśli mowa o zapachu to ewidentnie C'99 - można lecieć bez filtra. Z pozostałymi dwoma to raczej loteria, bo o ile wszystkie C'99 jakie miałem nie było czuć niczym innym niż cytrusami, to w Bubblegummer'ze i SexBud (SexBud'a nie miałem, ale to rzekomo jakaś selekcja Grapefruita których troche miałem) wyczuwa się poza dominującymi zapachami słodyczy i owoców także nuty skunka czy tzw. hash. Choć do prawdziwych śmierdzieli duuuużo im brakuje.
    Natomiast w kwestii haju zdecydowanie Bubblegummer zrobił na mnie najlepsze wrażenie i jest w moim prywatnym top 3.
    pasjonat
    1 0

3. Post #3
    Kup po prostu filtr węglowy, dobrze zamontowana mata też zda egzamin, poczytaj sobie na forum na pewno coś znajdziesz, no i nie będziesz się stresował że coś zacznie śmierdzieć Wybór pomiędzy SexBud, BubbleGummer czy C99?
    1 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Fubar Zobacz posta
    Jeśli mowa o zapachu to ewidentnie C'99 - można lecieć bez filtra. Z pozostałymi dwoma to raczej loteria, bo o ile wszystkie C'99 jakie miałem nie było czuć niczym innym niż cytrusami, to w Bubblegummer'ze i SexBud (SexBud'a nie miałem, ale to rzekomo jakaś selekcja Grapefruita których troche miałem) wyczuwa się poza dominującymi zapachami słodyczy i owoców także nuty skunka czy tzw. hash. Choć do prawdziwych śmierdzieli duuuużo im brakuje.
    Natomiast w kwestii haju zdecydowanie Bubblegummer zrobił na mnie najlepsze wrażenie i jest w moim prywatnym top 3.
    MEMBRANA NEUTRALIZUJĄCA da rade z bubblegummerem? Jakie mniej wiecej plony z jednej roślinki w dobrych warunkach?
    0 0

5. Post #5
    Panie Jan, wejdź se Pan na dział "fotorelacje indoor" i w fotorelce Mrocznego Pomiota, autor wrzucił fotkę zrobionego przez siebie filtra węglowego na dobrym patencie wg mnie.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl