Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam.

Posadziłem sobie w marcu dwie roślinki ak47 auto. Jedna poszła pod kose po 62 dniach (pisałem o niej w tym temacie Ile do ścinki na podstawie trichomów - Kiedy ścinać), a druga ma już 81 dni i według mnie nie nadaje się jeszcze do ścinki bo tylko około 50% włosków ma kolor brązowy. W związku z tym mam kilka pytań:
    1. Jak myślicie co może być powodem tak wolnego rozwoju ?
    2. Czy trichomy na zdjęciach są przezroczyste czy może mleczne ?
    3. Ile jeszcze do przypuszczalnej ścinki ?
    Dodam tylko że roślina stała w miejscu około 2 tygodnie po tym jak wyszła z ziemi. Nie wiem dlaczego tak się stało bo traktowałem ją tak samo jak tą która jest już ścięta.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Wolne kwitnięcie może być spowodowane różnymi sprawami. Genetyka, pogoda itp.

Poczekał bym jeszcze kilka dni (4-5), przestań lać nawozy, flush, pokaż roślinę w całej okazałości i kosa.
    Blancik leci 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ?
    0 0

3. Post #3
    Zajebiście oszroniony 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ? . Poczekaj z tą ścinką jeszcze troche
    Nie ma takiej siły by nam palić zabronili
    my te topy wciąż kruszymy tak od wielu lat
    0 0

4. Post #4
    no no ładna roślinka, a co do ścięcia to poczekaj jeszcze pare dni 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ?
    0 0

5. Post #5
    hmmmm.... wydaje mi się że 4-5 dni to troszkę mało .
    A jak z trichomami da rady na tych zdjęciach rozpoznać kolor ?

Roślina w całej okazałości :
    0 0

6. Post #6
    widać już bursztynowe trochomy , moim zdaniem poczekaj 10 dni i kosa , tylko na tym lepiej wyjdziesz 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ?
    mocne palonko ogólnie tylko zamula strasznie po paleniu ( bynajmniej mnie 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ? )
    0 0

7. Post #7
    Tylko że mi własnie zależy na tym żeby to ściąć wtedy gdy będą mleczne trichomy.
    W takim razie mogę zacząć już flusha ??
    0 0

8. Post #8
    Śmiało zaczynaj, 4 dni i kosa.
    0 0

9. Post #9
    zaczynaj 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ? widać już bursztynki
    0 0

10. Post #10
    Ok , dzięki wielkie 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ? Blanty lecą oczywiście !
    0 0

11. Post #11
    jak cie zamula jak to w wiekszosci jest sativa?
    Cytat Zamieszczone przez badyl Zobacz posta
    widać już bursztynowe trochomy , moim zdaniem poczekaj 10 dni i kosa , tylko na tym lepiej wyjdziesz 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ?
    mocne palonko ogólnie tylko zamula strasznie po paleniu ( bynajmniej mnie 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ? )
    Alleluja, marihuana
    jaram dar od Pana dla nas, jebać zakaz
    palę tylko to co pan Bóg stworzył
    głosił będę dalej słowa ulicznej prozy
    tytoń, haszysz, skun, już sama nazwa głosi
    matka natura w postaci narkozy daje
    radosne chwile zwane hajem

Polecam sklep ŚwiatKonopi.pl najlepszy sklep z nasionami marihuany czyli już wiesz gdzie robić zakupy
    0 0

12. Post #12
    kórwa wiem muli mnie w huj widocznie niskie cbd ma widow/C+ ma wysokie cbd i mnie nic nie muli 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ? a to w większości indica , ale za to klepator ostry ak jest 80 dzień automatu AK47 i nie nadaje się do ścinki ?D
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl