Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1
  Gość

  Kiedy scinać? Teraz już wiesz!

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Kiedy należy ścinać

  Obrazek przedstawia trichomy które informują nas jaki typ highu aktualnie nasza roslina prezentuje. Trichomy należy obserwować pod lupą która powiększa minimalnie 20x-40x lub pod mikroskopem.
  Roślinę należy sciąć wtedy gdy uzyskasz trichomy o takim highu jaki preferujesz.

  Obrazek poniżej przedstawia stadium pąków u konopi u których okres kwitnięcia wynosi 8 tygodni
  Kiedy scinać? Teraz już wiesz! Kiedy scinać? Teraz już wiesz!

  Jest to najlepsza metoda kiedy należy ściać naszego krzaka, bo to ze pisze na str ze jest gotowy do zbiorów w tym i w tym dniu, nie zawsze okazuje się prawdą. A mały kieszonkowy mikroskop (x25) jest wystarczający żeby ocenić kolor trichomów i ściąć w odpowiednim czasie, dlatego warto sie w taki zaopatrzyć Kiedy scinać? Teraz już wiesz! Pozdro.

  Przeczytaj o tym więcej:

  2 0

 2. Post #2
  Moze edytowac obrazek ? Bo nie wyswietla a tyle go szukalem Kiedy scinać? Teraz już wiesz!
  1 0

 3. Post #3
  Nie mam pojęcia czy ten post to fake hah ;p czy może coś się zdupczyło zdięcia żadnego nie widzę, a strona cała działa, tylko ładuje się cały czas nw z 30 min czekałem na te zdięcie ?;p Jakiś error ziomuś.
  1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl