Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Czy można palić liście marihuany ?

Czy można palić liście marihuany ??? Muszą być one dojżąłe czy coś czy można zawsze wziąść i palić?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    tylko te oszronione przy topach klepia w fazie weg jak zerwiesz to ni chuja żeby Cie klepło ...
    0 0

3. Post #3
    niedotlenienie może tez klepnąć Czy można palić liście marihuany ?
    Pomogłem? Postaw Blanciora Popraw ma samoocenę i motywacje
    0 0

4. Post #4
    Wielkie liście wiatrakowe i te mniejsze co zostaną ci po trymowaniu szczytów nadają się do palenia, ale oczywiscie gorzej smakują i są o wiele słabsze od kwiatów. Takie na weg co ci teraz odpadna czy ususzysz nic nie klepną
    Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
    Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
    0 0

5. Post #5
    fuj palic liscie sam chlorofil smierdzi gryzie i wogole hehe nie polecam
    0 0

6. Post #6
    jeśli chodzi o te oszronione to można palić, czasami spotyka się je w sztukach Czy można palić liście marihuany ? na flo jak masz wiatrakowe to musiałbyś sporo ich spalić ale mocno drapią w gardło jak powiedzieli koledzy wyżej najyżej można ich użyć do palenia z wiadra Czy można palić liście marihuany ? Jeśli nie posmakują Ci palone liście możesz z oszronionych zrobić hasz a z wiatrakowych makumbe albo budyń Czy można palić liście marihuany ?
    "Łączy ludzi trawa, dzieli ludzi siano" ~ Arab
    0 0

7. Post #7
    Ja zrobiłem z liści ciastka ale nie bardzo jakiś efekt czułem Czy można palić liście marihuany ?
    0 0

8. Post #8
    z wiatraków to najlepiej masło albo makumbe, bo napewno lepiej klepnie niz gdybys je spalił ;)
    0 0

9. Post #9
    możesz używac liście do mixa zamiast tytoniu ;)
    ja tak czasem dodaje i nie można narzekac Czy można palić liście marihuany ?
    0 0

10. Post #10
    Gość
    Wiatraki na miałówe do skrętów, te bliżej topów na wiadra, a te przytopowe można zostawić z topami.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl