Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam i mam pytanie na temat namiotów do hodowli... Czy sa one dobre ?? CZy nie bedzie sie wydobywać żadne z ciepła które bedzie tam, a chodzi mi żeby żadne z psów nie zauważylo z helikoptera ze coś u mnie sie dzieje ;) bo mieszkam w uk... I jak wiecie to powiedzcie ile lamp po 400w moge mieć w namiocie żeby nie wykryli Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)ha proszę o pomoc od starych ogrodników ;) dzięki

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Co do lamp, to zależy jakie będziesz miał wymiary tego namiotu Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;). Te firmowe są dobre, nie przepuszczają światła, a folia mylard diamond 100% jest antytermowizyjna Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

3. Post #3
    Chcem mieć namiot 2m na 2m i chcem tam dwie lampy po 400w czy jedna starczy na 7 drzewek ??? No i co do namiotów to dzięki, na ten temat juz wiem co chcem ;) Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Gordon Zobacz posta
    Chcem mieć namiot 2m na 2m i chcem tam dwie lampy po 400w czy jedna starczy na 7 drzewek ??? No i co do namiotów to dzięki, na ten temat juz wiem co chcem ;) Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
    Co do lampy to nie patrz na ile krzaków starczy, tylko czy starczy na taką powierzchnie boxa Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
    0 0

5. Post #5
    Chłopie na taką powierzchnie to potrzebujesz 200 tysięcy lumenów,2 lampy chyba nie będą starczyły..
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

6. Post #6
    Przed chwila czytałem ze 400w hps wystarczy na 2.5m kwadratowego...
    0 0

7. Post #7
    na taki namiot potrzebujesz około 180 000 - 200 000 lumenów. Jedna lampa HPS 600w ma około 90 000 lumenów w zależności od marki, więc ty będziesz 2 x 600w potrzebować jak coś.

po drugie to chyba w UK można hodować 2 krzaki na własny użytek, ale być może się myle.
    0 0

8. Post #8
    Mozna ale i tak nie legalnie bo poprostu oni sobie nie zawracają dupy paroma krzakami, oni tylko wylatują na Duza plantacje... Ale uważać trzeba ;) pozdro
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl