Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
 1. Post #1

  Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam i mam pytanie na temat namiotów do hodowli... Czy sa one dobre ?? CZy nie bedzie sie wydobywać żadne z ciepła które bedzie tam, a chodzi mi żeby żadne z psów nie zauważylo z helikoptera ze coś u mnie sie dzieje ;) bo mieszkam w uk... I jak wiecie to powiedzcie ile lamp po 400w moge mieć w namiocie żeby nie wykryli Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)ha proszę o pomoc od starych ogrodników ;) dzięki

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Uwaga!
  Ruszył konkurs "Kto pierwszy ten lepszy" co dzień do wygrania zestaw nasion KLIKNIJ aby sprawdzić szczegóły.

  Zaloguj się lub Załóż darmowe konto aby wziąć udział w konkursie.
  konkurs nasiona konopi
  Sprawdź też inne nasze konkursy:
  1. Ile Gieta Jest Na Wadze ?
  2. Typy typują, Seedfarm pechy rozdaje!
  3. Konkurs Fotka indoor 2018 od THC-THC - Nasiona Marihuany

  4. Wszystkie forumowe konkursy
 3. Post #2
  Co do lamp, to zależy jakie będziesz miał wymiary tego namiotu Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;). Te firmowe są dobre, nie przepuszczają światła, a folia mylard diamond 100% jest antytermowizyjna Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
  The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
  0 0

 4. Post #3
  Chcem mieć namiot 2m na 2m i chcem tam dwie lampy po 400w czy jedna starczy na 7 drzewek ??? No i co do namiotów to dzięki, na ten temat juz wiem co chcem ;) Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
  0 0

 5. Post #4
  Cytat Zamieszczone przez Gordon Zobacz posta
  Chcem mieć namiot 2m na 2m i chcem tam dwie lampy po 400w czy jedna starczy na 7 drzewek ??? No i co do namiotów to dzięki, na ten temat juz wiem co chcem ;) Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
  Co do lampy to nie patrz na ile krzaków starczy, tylko czy starczy na taką powierzchnie boxa Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)
  0 0

 6. Post #5
  Chłopie na taką powierzchnie to potrzebujesz 200 tysięcy lumenów,2 lampy chyba nie będą starczyły..
  The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
  0 0

 7. Post #6
  Przed chwila czytałem ze 400w hps wystarczy na 2.5m kwadratowego...
  0 0

 8. Post #7
  na taki namiot potrzebujesz około 180 000 - 200 000 lumenów. Jedna lampa HPS 600w ma około 90 000 lumenów w zależności od marki, więc ty będziesz 2 x 600w potrzebować jak coś.

  po drugie to chyba w UK można hodować 2 krzaki na własny użytek, ale być może się myle.
  0 0

 9. Post #8
  Mozna ale i tak nie legalnie bo poprostu oni sobie nie zawracają dupy paroma krzakami, oni tylko wylatują na Duza plantacje... Ale uważać trzeba ;) pozdro
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl