Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

AutoMazar outdoor - kiedy ścinka

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam, mój mazar wyszedł z ziemi 20 maja. Więc minęło 65 dni. Według zapowiedzi jego żywotność to 70 dni, ale mój krzak nie wygląda jak miałby iść do zbioru. Zamieszczam zatem kilka zdjęć do oceny:

1) Lekkie zbliżenie na trichomy szczytu: https://forum.nasionakonopi.pl/attach...p;d=1374756666

2) Całokształt krzaka:
    https://forum.nasionakonopi.pl/attach...p;d=1374756666

3) Szczyt bez zbliżenia:
    https://forum.nasionakonopi.pl/attach...p;d=1374756666

4) Dolny topek:
    https://forum.nasionakonopi.pl/attach...p;d=1374756816

Zioło raz przyciąłem, nawet wysuszyłem ale efekt nie był dobry. Przez chwilę czułem haj i chciało mi się śmiać, trzyma dość długo lecz nie jest mocny. Oczywiście trzeba było wypalić 2 grube jointy by to poczuć.

Zamierzałem od poniedziałku lać wodą z miodem, ale nie zetnę rośliny dopóki porządnie mnie nie kopnie. AutoMazar outdoor - kiedy ścinka
    AutoMazar outdoor - kiedy ścinka-1-8-.jpg AutoMazar outdoor - kiedy ścinka-1-5-.jpg AutoMazar outdoor - kiedy ścinka-1-2-.jpg AutoMazar outdoor - kiedy ścinka-1-3-.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

• Post #2
      Odświeżam AutoMazar outdoor - kiedy ścinka
      0 0

• Post #3
      Z tego co widzę włosków brązowych nie ma za dużo, Weź sobie lupe i obserwuj jak będzie tak z 80-90% bursztynowych to ścinaj AutoMazar outdoor - kiedy ścinka
      0 0

• Post #4
      Sporo białych włosków AutoMazar outdoor - kiedy ścinka

Jeszcze nie czas xD
      0 0

• Post #5
      Uff, więc mogę odetchnąć z ulgą AutoMazar outdoor - kiedy ścinka Bo już się bałem że nigdy nie nabierze na mocy.
      0 0

• Post #6
      Siemka też posiadam Mazarki, w związku z tym mam pare pytań do Cb z jakiego sklepu zamawiałeś nasionka? Jakie nawozy stosowałeś? Jaką dawką wody podlewasz i co ile dni??
      0 0

• Post #7
      Nie żebym był jakimś specjalistą, ale nasionka zamówiłem z Holenderski Skun.pl. Stosowałem na początku Hesi Super Vit przez wzrost i kwitnienie. Przez jakiś tydzień zwykły ze sklepu Planton K żeby wspomóc kwitnienie no i Canna PK 13/14 który zastąpił przez 10 dni Planton K. Nie podlewałem tym Canna przez 7 dni jak zalecali, tylko właśnie przez 10. Podczas wzrostu podlewałem co dziennie, chyba że pogoda była dupna to nieraz co 3 dni :O Podczas kwitnienia, to bez wyjątków podlewam co 2 dni. Ponieważ mam sporą donicę leję 0,4 L Hesi Super Vit oraz 0,5 L Planton K. Jeszcze jakieś pytania? AutoMazar outdoor - kiedy ścinka
      0 0

• Post #8
      Mam jeszcze dwa pytania :
      1) Ile litrole donice dałeś pod drzewko?
      2) ile ma wzrostu?
      3) <To już na koniec żniw> Ile Ci wyszło z jednego pola??
      0 0

• Post #9
      1) Nie wiem ilu litrowa jest donica, zrobiłem ją z wiaderka, ale myślę że więcej niż 20 litrów.
      2) Wzrost (nie licząc donicy) ok. 80-90 centymetrów.
      3) Za parę dni ścinam, jednak nie mam pojęcia jaki może być zbiór (minimum 15g suchego).
      0 0

• Post #10
      Poczekaj aż wszystkie ci zbrązowieją ,nie ma co się śpieszyć , a jak dobrze wysuszysz to nabierze na mocy.
      0 0

• Post #11
      To akurat wiem, że muszę czekać aż zbrązowieją. A masz jakiś sposób na dobre, naprawdę dobre wysuszenie ?
      0 0

• Post #12
      W szafie wieszasz do góry łodygą i w ciemni przez 7 dni i masz super sort , ale u ciebie to jeszcze z 10 do 14 dni poczekajAutoMazar outdoor - kiedy ścinka
      Polecam ten sklep
      HiszpanskieNasiona.pl
      0 0

• Post #13
      Skoro to bardzo dobry sposób na suszenie to świetnie, bo akurat mam taki pokój. Prawie kończę podlewać stymulatorem kwitnienia i zaczynam wodą z miodem. Dzięki wam za odpowiedzi.
      0 0

• Post #14
      Mysle ze 3 tyg i scina tyko przez ostatni tydzien nie dawaj zadnych nawozow zeby z topow zeszly pozdrawiam..
      0 0

• Post #15
      Jestem w trakcie płukania, daje krzakowi czas do końca tego tygodnia i harvest.
      0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl