Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. Post #1

Asahi SL

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witajcie, dziś kupiłem stymulator wzrostu asahi SL. Potrzebuje kilku cennych rad:
    1. Jak często tym nawozic
    2. W jakich ilosciach
    3. Do kiedy moge to stosowac? Tylko na weg czy na flo tez?
    4. Jak wplywa to na plon?

Przeczytaj o tym więcej:

Pomogłem? POSTAW BLANCIORA
    0 0

2. Post #2

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

3. Post #3
    A nie wpłynie to w żaden sposób na smak/moc jak spryskam roślinę w fazie flo?
    0 0

4. Post #4
    właśnie co do oprysku na Flo to są różne opinie.....ludzie twierdzą że roślina sie hermi - nie zauważyłam by mnie sie tak stało ale miej na uwadze Asahi SL
    Jeśli chodzi o smak - zapach , asahi sl jest bezpieczne pod tym względem !

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

5. Post #5
    Czyli lipa bo mam wszystkie rośliny na flo...
    Nic, będę sprawdzał, może prawie będzie ok Asahi SL
    0 0

6. Post #6
    Asahi polecam głównie na WEG - gdy rośliny słabe , uszkodzone a czasu mało....
    Na OUT to podstawa !!!

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

7. Post #7
    Oczywiście na flo też można. Raz pryskałem we wczesnym stadium i nie hermiło nic.
    0 0

8. Post #8
    właśnie testuje ten preparat w fazie flo,200% normy czyli 1ml. na 0.5 ltr wody.Moje pomidorki to automaty w 25 dniu,jedna roslina sie ociagała wiec postanowiłem go dziś kupić i pierwszy oprysk na noc poszedł.Potem troche wstępnych fotek.Spryskałem też 2 planty w 2 dniu weg już nie auto.Od jutra zdjęcia w tym temacie jak bedzie zaiteresowanie.pzdr

-box 55*100*100
    -oświetlenie cfl 350wat/barwa światła poł 6500/pół2600
    -2 rośliny auto ak47 25 dzień życia
    -2 rosliny powerplant 2 dzien weg

Asahi SL-img_0088.jpgAsahi SL-img_0090.jpg TUŻ PO OPRYSKU
    Asahi SL-img_0110.jpgAsahi SL-img_0111.jpgAsahi SL-img_0112.jpg 24h po oprysku-widoczna mała poprawa
    Przypomne że dawka 200% tzn.1ml na 0.5 ltr wody- piewrszy tydzien flo
    0 0

9. Post #9
    Asahi SL-img_0130.jpgAsahi SL-img_0131.jpgAsahi SL-img_0133.jpgAsahi SL-img_0134.jpgAsahi SL-img_0137.jpg30 godzin po oprysku różnica zaczyna być widoczna,po PRAWEJ przenawożony pomidor i jego nowe macro zdjecia
    0 0

10. Post #10
    Asahi SL-img_0146-2-.jpgAsahi SL-img_0149.jpg4 dzień po oprysku widoczna znaczna poprawa,nie widać oznak przenawożenia.
    0 0

11. Post #11
    Jak często spryskać taki dość zmarnowany okaz? (dzień około 80 dni):

Asahi SL-img_20130820_120057.jpg
    Asahi SL-img_20130820_120107.jpg
    0 0

12. Post #12
    Raz w tygodniu
    0 0

13. Post #13
    A ja spytam, kiedy najwcześniej można stosować Asahi, albo kiedy najbardziej optymalnie jest go zastosować na automacie? Asahi SL
    0 0

14. Post #14
    Ja pryskalem po 2 tygodniach automaty i pryskalem co tydzien az do kwitnienia i jescze prysakm od czasu do czasu;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl