Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. Post #1

Asahi sl

Asahi SL to unikalny biostymulator oparty na trzech substancjach aktywnych z grupy nitrofenoli naturalnie występujących w roślinach. Uprawy opryskane Asahi SL wykazują lepszy wzrost wegetatywny i rozwój generatywny, wyższą produkcję biomasy. Wysokie parametry plonotwórcze są wynikiem lepszej efektywności fotosyntezy, poprawnej gospodarki wodnej w roślinie oraz wzrostu zawartości składników organicznych.

Widocznym efektem działania Asahi SL jest wzrost wielkości plonu oraz parametrów jakościowych roślin rolniczych, sadowniczych i warzyw uprawianych w gruncie i pod osłonami.

Biostymulator Asahi SL poprawia również tolerancję upraw na niesprzyjające wzrostowi i rozwojowi roślin czynniki stresowe ( uszkodzenie roślin , zła pogoda , szkodniki )

Badania naukowe udowodniły pozytywny wpływ preparatu Asahi SL na aktywność mikroorganizmów glebowych, przez co mineralizacja substancji organicznej zachodzi szybciej. Dzięki temu rośliny mogą efektywniej wykorzystywać substancje mineralne zawarte w glebie przy zmniejszonym zagrożeniu wymywania nawozów do wód gruntowych. Ogólnie mówiąc Asahi SL jest bezpieczny w stosowaniu, bezpieczny dla środowiska i konsumentów spożywających produkty traktowane tym preparatem.

Asahi SL wpływa na wzrost i rozwój we wszystkich stadiach rozwojowych rośliny:

- lepsza energia i siła kiełkowania nasion,

- szybszy rozwój sadzonek

- większa masa korzeni,

- więcej rozgałęzień

- większa liczba kwiatów,

- szybszy wzrost łagiewki pyłkowej,

- większa liczba lepszej jakości owoców.

DAWKOWANIE -

0.5ml dawki wymieszac w 0.5l wody i spryskac rosline - NIE PODLEWAĆ !!!!!!

Asahi sl

Przeczytaj o tym więcej:

Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

2. Post #2
    Akurat dosypywałem roślinkom ziemię i mają łopatkę w łapach przy okazji wykopałem... ten temat Asahi sl Mogłem napisać o tym na privie do Zielonej, ale może to i innych zainteresować, zatem... Szykuję się do main liningu, Mattiv podpowiedział mi użycie przy tym treningu właśnie Asahi SL, więc kupiłem buteleczkę 0,5 litra. Nijak niestety nie mogę znaleźć jednoznacznej opowiedzi na pytania jak często i w jakich ilościach się ten środek stosuje i np, lepiej zacząć już przed spodziewanym stresem (trening), czy zacząć podlewać zaraz po..? Zielona, pomożesz..?
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

3. Post #3
    z tego co pamietam, to stosuje sie go własnie w momentach zwiekszonego stresu, susza, trening itp. i tylko na wegu, niestety nie mam już opakowania i nie pamietam w jakim stężeniu się to rozrabia z wodą (jedyne co pamietam to, to że bardzo mało, 1-2ml na 1l wody - chyba) więc taka 0.5l butla to starczy na długo
    aha, i podczas oprysku trzeba używać maski, bo pamietam że jak popapałem tego wdychając, to kilka dni miałem taki metaliczny posmak w gebieAsahi sl
    ps. jak coś znajde dokładniejszego to napiszę
    peace
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

4. Post #4
    jeśli masz opakowanie to stosuj dawki jak na pomidora w gruncie
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

5. Post #5
    Z konkurencyjnego forum...
    "zauważcie że wg. tych naukowych doświadczeń najlepsze efekty widać przy stężeniu 0,2-0,3% asahiSL czyli na 1 litr [1000ml] ok.2-3ml asahi a to mocno mija się z dawkowanie opisanym przez producenta 1ml na litr

Warzywa

Doświadczenia Seler korzeniowy
    IW w Skierniewicach 1997-1998 r.

Por
    IW w Skierniewicach 1997-1998 r.

Pomidor (w uprawie polowej)
    IW w Skierniewicach 2000 r."
    I dalej ...
    " czyli to co zaleca producent to malo? mozna lac te 3ml / 1litr wody? testowales moze na plantach?
    do tej pory korzystałem ze stężenia 0,5ml na 0,5l i roślinki reagowały dobrze ale skoro naukowcy z Uniwersytetu Rolniczego doradzają wyższe stężenie... " https://www.forum.haszysz.com/showth...a-Asahi/page27

--- Dodano ---

Nie wyświetliło tu tabelek ....w linku podanym powyżej...widać normalnie
    0 0

6. Post #6
    czyli jeszcze nie jest tak żle z moją pamiecią Asahi sl
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

7. Post #7
    Czy odczyn pH oprysku ma znaczenie? Nigdzie nie ma o tym informacji a przynajmniej ja nie znalazlem. Być może jest to nieważna kwestia. Dość długo używam asahi i zawsze reguluje, może nie potrzebnie? Ktoś wie coś na ten temat?
    0 0

8. Post #8
    Ja kiedyś testowałem 200% dawki, czyli 2ml na 1l wody i nic się plantom nie stało ale nie zauważyłem żadnej różnicy między 1:1000 a 2:1000. Więc moim zdaniem możesz dać większą dawkę ale szkoda środka
    0 0

9. Post #9
    Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem i cenne informacje. Opakowanie oczywiście mam. Asahi dopiero wczoraj mi przyszło, no a przydać się ma w trakcie treningu. I tu poytanie kolejne: czy pryskać nim dopiero po cięciu roślinek czy np. dzień wcześniej im zaaplikować daweczkę wzmacniającą? No i jak często stosować ten specyfik?

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez skurwiel# Zobacz posta
    Czy odczyn pH oprysku ma znaczenie? Nigdzie nie ma o tym informacji a przynajmniej ja nie znalazlem. Być może jest to nieważna kwestia. Dość długo używam asahi i zawsze reguluje, może nie potrzebnie? Ktoś wie coś na ten temat?
    Nawet gdy psikam maleńkie roślinki samą wodą to reguluję im pH.
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem i cenne informacje. Opakowanie oczywiście mam. Asahi dopiero wczoraj mi przyszło, no a przydać się ma w trakcie treningu. I tu poytanie kolejne: czy pryskać nim dopiero po cięciu roślinek czy np. dzień wcześniej im zaaplikować daweczkę wzmacniającą? No i jak często stosować ten specyfik?

--- Dodano ---

Nawet gdy piskam maleńkie roślinki samą wodą to reguluję im pH.
    1.Ja daję zgodnie z instrukcją dla pomidora. Max 1 raz w tygodniu i przez okres tylko weg.
    2.Ja też reguluje ale czy to potrzebne? Tak brzmiało moje pytanie...
    3.Dajesz dopiero po "operacji plastycznej" - przed nie trzeba ;)
    0 0

11. Post #11
    SUPERPLON K jak ASAHI 20ml Target (5159689606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

znalazłem taki zamiennik, bo nigdzie nie widze do kupienia pojemności 20 ML. wypowie sie ktos, czy to to samo ? bo niby zamiennik, sporo ludzi kupuje.
    0 0

12. Post #12
    Nie wiem gdzie szukałeś, ale po wpisaniu w oknie wyszukiwarki "Asahi sl 20ml" od razu wyświetla się kilka celnych wyników, choćby ten: owadobójcze - ASAHI SL 20ML................. -
    Nie stosowałem tego Superplonu, za to Asahi i owszem i tylko dobrze się wypowiedzieć mogę. Rewelacyjny środek.
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

13. Post #13
    Także zaintrygował mnie ten preparat.. Czy to prawda że stosuje się go 2x w życiu rośliny w okresie wegetacji? Coś takiego wyczytałem na konkurencyjnym forum, ale temat dość stary był i nie mam pojęcia czy dawkowanie się zmieniło (skład).
    Chyba kupię to na przyszłą uprawę bo widzę z opinii że wszyscy zadowoleni z tego Asahi sl
    0 0

14. Post #14
    ja robiłem ze 3 razy tym oprysk jak przesadzałem i podczas treningu dwa razy...by była potrzeba to bym więcej tego użył po każdym po fim sc itd Asahi sl
    0 0

15. Post #15
    Dzięki Asahi sl
    A wiesz może w którym growshoopie to kupię? Bo oprócz alledrogo i takich nie uprawnych sklepach nic nie widzę a przy zakupie preparatu myślałem coś dodatkowo zakupić.
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Także zaintrygował mnie ten preparat.. Czy to prawda że stosuje się go 2x w życiu rośliny w okresie wegetacji? Coś takiego wyczytałem na konkurencyjnym forum, ale temat dość stary był i nie mam pojęcia czy dawkowanie się zmieniło (skład).
    Chyba kupię to na przyszłą uprawę bo widzę z opinii że wszyscy zadowoleni z tego Asahi sl
    Wydaje mi się, że śmiało możesz Asahi SL psikać profilaktycznie ten raz w tygodniu.
    Pytanie tylko czy to coś da, skoro jest to środek przeznaczony do użytku w "kryzysowych sytuacjach"..?
    Dostaniesz go w drugim z growshopów, w których się zaopatruję, czyli Sioubiz.pl : Asahi SL - Sioubiz.pl
    Bardzo solidna firma, świetne zaopatrzenie, jeszcze lepsze ceny i 200% dyskrecji.
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Nie wiem gdzie szukałeś, ale po wpisaniu w oknie wyszukiwarki "Asahi sl 20ml" od razu wyświetla się kilka celnych wyników, choćby ten: owadobójcze - ASAHI SL 20ML................. -
    Nie stosowałem tego Superplonu, za to Asahi i owszem i tylko dobrze się wypowiedzieć mogę. Rewelacyjny środek.
    Akurat dałeś stronke, gdzie jest ta pojemność wyprzedana.
    0 0

18. Post #18
    Czasem sklepy nie aktualizują na bieżąco stanu magazynu i warto zapytać o konkretny produkt, bo mogą go mieć, tylko w ofercie jest "niedostępny".
    W poprzednim poście dałem link do sklepu Sioubiz.pl, tam jest dostępny od ręki.
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

19. Post #19
    Sam też szukałem i znalazłem w sklepie ogrodnicze24.eu tam jest 20ml za 7,44 Asahi sl
    0 0

20. Post #20
    A jak jest ze stosowaniem Asahi razem z BioBizz Leafcoat? Można stosować je razem czy w jakiś sposób mogą ze sobą kolidować?
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl