Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
  1. Post #1

Substral - burza kwiatów

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Zastosowanie:

Burza kwiatów to nawóz interwencyjny, wpływa na obfite kwitnienie dzięki dużej zawartości fosforu i potasu w odpowiedniej proporcji. Nawóz jest dobrze przyswajalny przez rośliny, nie grozi przenawożeniem i wypaleniem roślin .

Nawóz WE NPK 10+30+20 z mieszaniną mikroelementów.

Azot (N) całkowity 10%,
    Pięciotlenek fosforu (P2O5) 30%,
    Tlenek potasu (K2O) 20%

Dawkowanie:

1g na litr wody / 1 łyżeczka na 5 litrów wody

Dostępne opakowanie: 200g

cena - Nawóz Burza Kwiatów Magiczna Siła Substral

Substral - burza kwiatów

Przeczytaj o tym więcej:

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

2. Post #2
    zakupilem to cos i mam teraz dylemat , poczytalem fora i jest lipa bo jednoznacznej odpowiedzi nie ma jedni pisza ze to jest do dupy , ale sami tego nie uzywali , drudzy mowia ze to bedzie dobre , choc tez tego nie uzywali , Nie udalo mi sie znalesc wypowiedzi kogos kto to uzywal , z tad moja ogromna prosba niech sie wypowie tu tylko ten co to uzywal
    Dziekuje , pozdro Substral - burza kwiatów
    0 0

3. Post #3
    hmm pisałem ci ze rozmawiałem z ziomkiem który go używa i powiedział ze jest tani i dobry w chuj więc co tu dużo pisać na ten temat
    0 0

4. Post #4
    substral burza kwiatow jest kilka, ma byc pomaranczowe opakowanie do pelarginii chyba, w proszku z npk co wazne 10:30:20, taki stosunek jest idealny na puchniecie bo jest whuj fosforu czyli od polowy flo do konca, na poczatek flo cos z przewaga potasu na wypuszczanie wlochow lepszy, czyli planton k powiedzmy, wtedy wiecej jest wlochow, ale starcza jeden na cale flo taka burza. Standardowa dawka 1g na litr, mozna zwiekszyc do 2g i tak z trzy razy podlac dopiero przerwa i jeszcze nie popali. Przy jednorazowej duzej dawce mozna dac 4g na litr np po fluschu tez jeszcze nie powinno popalic ale potem przerwa bo juz sie stezenia moga kumulowac. Najwieksza dawka pomylkowa 7g na litr ostro popierdolila mi lisciochy.. 2g/1l uzywaj bedzie dobrze
    0 0

5. Post #5
    Dzisiaj tym podleje moje auto
    0 0

6. Post #6
    ja tam powiem że używałem burzy kwiatów jak i plantona k i jakoś nie widze specjalnej różnicy. lałem też pół na pół czyli początek flo planton potem burza ale też bez szału. najlepiej mi obrodziła bez nawozów Substral - burza kwiatów
    0 0

7. Post #7
    Ja lecę na Burzy od samego początku i jestem zdumiony gęstością,objętością i ilością kwiatostanów... Naprawdę burza kwiatów! Przy zalecanej dawce 1g na 1l wody działa znakomicie i nie zamienię go na razie na nic innego,jest zajebisty ;)

0 0

8. Post #8
    Burza ma swoje zalety, ale nie polecam do dobrze oświetlonego boxa o małej powierzchni bo przy dobrym traktowaniu planta, wysadzi wam boxa ;d sam się o tym przekonałem i nie tylko skład świadczy o tym że burza jest wydajniejsza ale teraz już doświadczenie Substral - burza kwiatów
    http://forum.nasionakonopi.pl/314,fotorelacja-indoor/18518,white-russian-x-white-master-auto-reg-cheese-skunk-auto-fem-4x32w-tornado-0-18m2.html IN 2014! ZAKOŃCZONA!
    http://forum.nasionakonopi.pl/395,zaloz-fotorelacje-indoor/20336,amnesia-haze-auto-ak-auto-skunk-xxl-auto-4xtornado32w-9000lm-0-18m2.html#post244635 IN 2014! Obecna!
    0 0

9. Post #9
    Wiadomo że sukces to nie tylko nawóz, ale masa innych czynników, ale tak z ciekawości zapytam... bo widzę że sporo osób sobie chwali na forum Plankton K i Burzę Kwiatów. Kto i ile wyciągnął suszu z 1 wata i czym doświetlał przy stosowaniu tych nawozów? Substral - burza kwiatów Bo skoro ilości zbiorów są podobne do upraw, gdzie używa się specjalistycznych nawozów, to po ch... wydawać kilka(naście) razy więcej kasy na tamte nawozy? Substral - burza kwiatów
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez peryhelion Zobacz posta
    Wiadomo że sukces to nie tylko nawóz, ale masa innych czynników, ale tak z ciekawości zapytam... bo widzę że sporo osób sobie chwali na forum Plankton K i Burzę Kwiatów. Kto i ile wyciągnął suszu z 1 wata i czym doświetlał przy stosowaniu tych nawozów? Substral - burza kwiatów Bo skoro ilości zbiorów są podobne do upraw, gdzie używa się specjalistycznych nawozów, to po ch... wydawać kilka(naście) razy więcej kasy na tamte nawozy? Substral - burza kwiatów
    I to są święte słowa, warto by i ci wychwalający i krytykujący dane nawozy (nie tylko tę Burzę Kwiatów akurat) przy okazji podawali też inne szczegóły techniczne swoich upraw, w których te nawozy były testowane.
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

11. Post #11
    A ja tam wolę organiczne nawozy niż palić jakąś chemię ;) Alga Bloom + GreenSensation robi robotę niesamowicie.!
    tylko nie podlewajta przed zbiorami !! Substral - burza kwiatów
    RÓWNOWAGA MUSI BYĆ , ALBO TO POCZUJESZ ALBO NIE POCZUJESZ NIC
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez lion_chronic Zobacz posta
    A ja tam wolę organiczne nawozy niż palić jakąś chemię ;) Alga Bloom + GreenSensation robi robotę niesamowicie.!
    tylko nie podlewajta przed zbiorami !! Substral - burza kwiatów
    Ja też wolę organic, ale tu niestety jest coś za coś... na organicznych na pewno jest lepszy smak i zapach, ale czy ilość zebranego towaru też...? hmmm, tu już trzeba mieć doświadczenie. Mineralne dają ostatecznie gorszą jakość towaru, łatwo je przedawkować etc., ale na końcu dostajesz więcej. ;) Przynajmniej z moich doświadczeń tak wynika. Więc jeśli palonko docelowo dla siebie, to dobrze jechać na organicznych, a komercha na mineralnych ;)
    0 0

13. Post #13
    Minęły prawie dwa lata od tego tematu i w sumie nadal się nic nie dowiedziałem o tej burzy kwiatów ������ to może teraz jest ten czas gdy już testujący ten nawóz gracze wiedza co jest 5. Ktoś coś wie? A może inaczej, prosiłbym jakiegoś doświadczonego growera o fotkę tematu i nawozy jakie używał na flo, No i oczywiście odmianę. Pozdrowionka wszystkim.
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Toster Zobacz posta
    Minęły prawie dwa lata od tego tematu i w sumie nadal się nic nie dowiedziałem o tej burzy kwiatów ������ to może teraz jest ten czas gdy już testujący ten nawóz gracze wiedza co jest 5. Ktoś coś wie? A może inaczej, prosiłbym jakiegoś doświadczonego growera o fotkę tematu i nawozy jakie używał na flo, No i oczywiście odmianę. Pozdrowionka wszystkim.
    To jak minely 2 lata to mogles cos dzialac przez ten czas i sprobowac Substral - burza kwiatów ja testowalem to i bede podawac na outdoor jak najbardziej... Substral - burza kwiatów efekty dobre sa w polaczeniu z pk 13/14 i finisher Substral - burza kwiatów na outdoor polecam jak najbardziej i na indoor tez jak ktos chce po taniosci a pozniej dobry flush Substral - burza kwiatów wiadoma sprawa ze sam nawoz nie uczyni kwiata pieknym...troche czynnikow sie na to sklada Substral - burza kwiatów
    1 0

15. Post #15
    Witam nje zakladam nowego tematu
    Czy ktos z doswiadczonych growerow moglby mi powiedziec czy mozna łączyc burze kwiatow z canna pk 13/14?
    Jesli tak to w jaki sposob ?
    Na zmiane ?
    Raz substral raz canna ?
    A moze lepiej wybrac tylko jeden ?
    Substral ma wiecej potasu i fosforu ale ma tez 10 azotu natomiast canna go nie posiada?
    Czytalem ze azot na weg natomiast na flo powinno go byc jak najmniej jak nie wcale.
    Ktos sie wypowie?
    0 0

16. Post #16
    Możesz łączyć ale z głową, bo jesień średniowiecza z roślin zrobisz.
    Ma azot ale w stosunku do 30% i 20%p i k.
    nie zbieram propsów i nadużywam przekleństw mam średnią popularność, jak dewocjonalia w piekle krytycy marnują flegmę, w opinie o mnie wbijam, dziś pogram moim kijem o twoje migdałki w bilard
    0 0

17. Post #17
    Gandalf mozesz mi powiedziec jak łaczyc ?
    0 0

18. Post #18
    Patrz spójrz na etykiecie oby dwóch specyfikow zalecana dawkę. Jesli na litr jest tyle i tyle, a chcesz użyć dwóch specyfikow to podziel zalecana dawkę na pół i po prostu zmieszaj.
    Możesz też eksperymentować zwiększając dawkę nawozów co podlanie patrząc jak roślina reaguje na nawóz.
    Dodam że dawek substrala się osobiście nie stosuje, ale Tobie tego nie zalecam. Bo nie chce ci spieprzyc uprawy.
    nie zbieram propsów i nadużywam przekleństw mam średnią popularność, jak dewocjonalia w piekle krytycy marnują flegmę, w opinie o mnie wbijam, dziś pogram moim kijem o twoje migdałki w bilard
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    Dodam że dawek substrala się osobiście nie stosuje, ale Tobie tego nie zalecam. Bo nie chce ci spieprzyc uprawy.
    nie zalecasz mu niestosowania dawek substrala????? OCBSubstral - burza kwiatów
    .
    0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez raciaty Zobacz posta
    nie zalecasz mu niestosowania dawek substrala????? OCBSubstral - burza kwiatów
    Po wiadrze jestem synu..
    Napisałem to mało zrozumiale, fakt.
    Wytłumaczę.
    Miałem to na myśli, że ja osobiście nie stosuje się do dawek substrala jakie doradza producent. Ale nie zalecam mu stosować mojej metody, czyli nie stosowania się do tego o czym pisze,bo nie chce miec go na sumieniu w razie W.
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl