Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

Planton K

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witajcie, zrobiłem sobie roztwór planton K.
    Na 5L wody dałem 1 i 1/3 łyżki (ok 5g) plantonu.
    Takim roztworem podlewam w normalnych ilościach? Tj. mniej więcej 1 szklanka co 4 dni?
    Czy jest tego jakieś szczególne dawkowanie? Nie chce na dzień dobry spalić rośliny..

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Dajesz gram Planton K na 1litr wody. Jeśli boisz się o rośliny gram na 2 litry wody. I podlewasz w co drugim/trzecim podlewaniu. I dobrze ci radzę nie odmierzaj na oko tylko skołuj sobie wagę bo możesz spieprzyć !
    Dawkowanie: 1 gram na 1 litr wody, 1 lub 2 łyżeczki na 10 litrów wody (szczegóły na opakowaniu)
    Pomogłem ? Postaw blanta.
    0 0

3. Post #3
    Tak widziałem ten wątek i na nim się wzoruje jeśli chodzi o podlewanie od samego początku.
    Chodziło mi tylko o to czy jak walne sobie 1 szklankę w pon i 1/2 szklanki w piątek to nie będzie za dużo nawozu.
    Jeśli chodzi o dawkowanie to masz w tym temacie podane miary, 1 i 1/3 łyżeczki do herbaty to ok 5g i tyle było mi potrzebne na 5L wody.
    0 0

4. Post #4
    Jak wyżej napisano, nie podlewaj ciągle nawozem tylko np. pon nawoz; czwartek woda; niedziela woda.
    0 0

5. Post #5
    od kiedy zaczać nawozic tym planktonem k? Jak rozpoznac że roslina kwitnie? Stawiam blanta za pomoc Planton K
    0 0

6. Post #6
    Zalezy czy automat czy pelnosezonówka automat po około 2 tyg kwitnie a pelnosezonowka jak wypusci takie jak by igły Planton K
    0 0

7. Post #7
    to nie jest automat, mam white-widow-x-big-bud-feminizowane, kurcze nadal nie wiem jak to wyglada... Ktos ma może jakies zdjecie?
    0 0

8. Post #8
    jest sens kupować planton K? NIE!! PK 13/14 kosztuje 20zł dawkowanie bardzo proste 15ml/10l nic nie spalisz jeśli będziesz trzymał się dawkowania !!! klienci którzy dają planton K często mają problemy z roślinami spadki pH przedawkowania itp odradzam wam kupowanie tandetnych nawozów które przyswajają problemów więcej niż są warte!!! co do kwitnienia roślin automatycznych jeśli jest to outdoor i roślina dostaje dużo azotu może zacząć kwitnąć po miesiącu albo nawet po 45 dniach azot blokuje kwitnienie przez co można przeciągnąć troszkę wegetacje roślin jeśli mamy odpowiednio duża doniczkę...jeśli doniczka będzie za mała roślina zacznie kwitnąć przy pierwszym sygnale blokowania korzeni zatrzyma się wzrost i przechodzi na flow!!!! stawiać kręconego babola i wbijać 25 maja pod Pałac Kultury i Nauki w Warszawie !!! pozdrówki z Pe do N
    0 0

9. Post #9
    My plant, white widow af

Planton K
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl