Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. Post #1

biohumus na flo

nasiona marihuany, nasiona konopi
    kumpel mi dzis pwiedział, ze do swoich automatów, które juz są w fazie flo bedzie lał biohumusa. a wszyscy tu wiedzą, ze biohumusa nie leje się w czasie kwitnienia.

Dodał, ze dzięki temu roślina będzie większa. Podkreślił, ze azot źle wpływa na kwitnienie. Co Wy o tym sądzicie?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Tzn co do biohumusa to wielu ludzi mówiło, że można lać troszki na flo.
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez dżonson Zobacz posta
    kumpel mi dzis pwiedział, ze do swoich automatów, które juz są w fazie flo bedzie lał biohumusa. a wszyscy tu wiedzą, ze biohumusa nie leje się w czasie kwitnienia.

Dodał, ze dzięki temu roślina będzie większa. Podkreślił, ze azot źle wpływa na kwitnienie. Co Wy o tym sądzicie?
    Ile hodowców tyle teorii - ja mam własną teorie i daje na Flo nawóż na kwitnienie i wzbogacam azofoską efekt przerósł moje oczekiwania i jeśli chodzi o zbiory i wielkość roślin ! W tym roku powtórze eksperyment i zrobie foty biohumus na flo
    0 0

4. Post #4
    bedzie cos z tego co napisałem wyżej? moim zdaniem nie. ale jakie jest Wasze zdanie na ten temat.
    0 0

5. Post #5
    W jakiej Proporcji ta Azofoska ? I mam na Flo Planta Vit do roślina kwitnących podał by mi ktoś proporcje.I czy w ogóle można mieszać te 2 nawozy biohumus na flo
    0 0

6. Post #6
    Gość
    Jest również "Biohumus Extra Kwiaty Kwitnące"
    biohumus na flo-4be5171fa9ec3f60222fc9775c0f8cf7.jpg

http://www.domiogrod.sklep.pl/userda...775c0f8cf7.jpg

Może twojemu koledze o ten chodziło, a ten ktory jest na weg do roślinych na wzrost to jego już sie nie używa, jesli roslinka weszła w faze flo to trzeba zastosować nawóz na flo, i taka jest moje zdanie jak i wielu innych biohumus na flo Wiec watpie zeby był sens lać nawozy na weg w czasie flo biohumus na flo pzdr
    0 0

7. Post #7
    ja slyszalem, ze zaden biohumus nie nadaje sie na kwitnienie konopi. ale moze sie myle. nawet ten co Ty usaty pokazałes.
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Matix650 Zobacz posta
    W jakiej Proporcji ta Azofoska ? I mam na Flo Planta Vit do roślina kwitnących podał by mi ktoś proporcje.I czy w ogóle można mieszać te 2 nawozy biohumus na flo
    z azofoską uważaj !!!- jest w formie granulek i za duża ilość może popalić Marie ! Na opakowaniu jest dawkowanie z tym że jak pada deszcz to wiadomo że więcej przenika do gleby - proponuje mniej !
    0 0

9. Post #9
    Skład: N - 100 mg/l; P - 180 mg/l; K - 400 mg/l; sklad jako taki ni w dupe ni w oko, za malo potasu na puszczanie wlosow, za to lepiej sie bedzie nadawal na puchniecie na koncowke
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez dżonson Zobacz posta
    ... a wszyscy tu wiedzą, ze biohumusa nie leje się w czasie kwitnienia.
    Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy zakaz nawożenia nie dotyczy jedynie 2 tygodni przed zbiorami, a nie całej fazy flo? Czy coś pokręciłem?
    0 0

11. Post #11
    tak jeśli używałeś nawozów zwłaszcza mineralnych , warto zrobić na 2 tyg przed harvestem flusha ( przepłukać wodą ) poprawi to smak ,dym i wiadomo zdrowsze dla ciebie biohumus na flo
    0 0

12. Post #12
    No właśnie. Ale w takim razie co jest z tym, o czym mówił kumpel dżonsona: można dawać biohumus w fazie flo (byle nie pod koniec), czy nie można?
    0 0

13. Post #13
    jak pisałam wyżej ja daje - nie szkodzi to w niczym bo biohumusem ciężko przenawozić .
    Ilu growerów tyle technik biohumus na flo
    0 0

14. Post #14
    ja też go bede lał na flo i weg biohumus na flo
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl