Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Końskie odchody-ryzyko?!

  Witam. Mam pytanie dla bardziej doswiadczonych grouwerow, mianowicie czy jest jakies ryzyko zwiazane z umieszczaniem konskich odchodow w glebie pod roslina?
  Pytam dlatego, bo w tamtym roku przy uprawie out w lesie trzy rosliny nawozilem konskimi odchodami, a jedna zostawilem w spokoju. Po jakims czasie pod te trzy rosliny zaczely podkopywac sie zwierzeta ( lis, albo inne wieksze gowno), a ta jedna roslina bez konskiego nawozu zostala nienaruszona. Mial ktos podobny przypadek? czy przypadkiem jest moze to ze ta jedna roslina nie zostala podkopana? I nie chodzi tu o jednorazowe podkopanie, lecz kilkukrotne.

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  jak umieszczałeś tam te odchody ?! Bo jakoś nie czaję tego. Najlepiej zalać gnój wodą w jakimś wiaderku a później tylko rozcieńczać tą wodę i dopiero podlewać.
  A tak w ogóle to wątpię żeby zwierzęta kopały w poszukiwaniu łajna heh Ja podlewałem kurzym, tylko że w wiadrach i nawet nie zauważyłem obecności zwierząt bo to dla nich raczej nie za ciekawy zapach - wydaje mi się że nawet odstraszający.
  Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
  Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

  Omerta
  0 0

 3. Post #3
  No przeciez sobie tego nie zmyslam Końskie odchody-ryzyko?! mowie jak jest Końskie odchody-ryzyko?! taki mialem przypadek..
  odchodow nie mieszalem w wodzie i nie robilem tzn 'gnojowki', tylko dawalem cale kawalki do gleby. Mialo to na celu w trakcie podlewania uwalnianie tych wszystkich zwiazkow organicznych Końskie odchody-ryzyko?!
  0 0

 4. Post #4
  Najlepiej chyba używać nie całych odchodów, tylko zmielone wyschnięte zmieszać dokładnie z ziemią, dzięki temu krzaczek będzie miał przez cały czas rośnięcia potrzebne składniki mineralne.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl