Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

BioBizz Bio Grow + Bio Bloom kiedy zacząć i ile dawkować.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam,

Czy ktokolwiek miał styczność z nawozami wymienionymi w temacie? kiedy powinienem zacząć nawozić i jaką ilość zastosować? Mój pomidorek ma dopiero 6 dni od wykiełkowania (ledwo widać drugą parę listków), zamiast ziemi mam jakiś standardowy kompost. Nie wiem jakiego rodzaju jest nasionko które zasadziłem, ale mam przeczucie że to nie AF więc światła 18/6.

tak ogółem to wszystko było kupowane w UK.

z góry dziękuje za pomoc.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    nie znam tego nawozu, porownaj sobie sklad nawozu z Biohomusem forte bo mam rozumiec ze masz nawoz na wegetacje ?
    ph ziemi sprawdz a nawozenie zacznij po 14 dniach uprawy taka sama dawke jak biohomusem
    0 0

3. Post #3
    tutaj masz FR małejdamy, ona jechała na biobizz odżywkach https://forum.nasionakonopi.pl/283,ni...vb-1-44m2.html
    w google wpisz i masz tabele dawkowania
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

4. Post #4
    Yoo tak się składa że ja jadę na biobizzie BioBizz Bio Grow + Bio Bloom kiedy zacząć i ile dawkować.

BioBizz Bio Grow + Bio Bloom kiedy zacząć i ile dawkować.BioBizz Bio Grow + Bio Bloom kiedy zacząć i ile dawkować.

Szczerze mówiąc daję więcej niż zalecane no ale moje krzaczki miały 2 miechy weg BioBizz Bio Grow + Bio Bloom kiedy zacząć i ile dawkować.

FR : https://forum.nasionakonopi.pl/314,fo...tml#post195275
    0 0

5. Post #5
    Wielkie dzięki chłopaki, pozdro i z fartem BioBizz Bio Grow + Bio Bloom kiedy zacząć i ile dawkować.
    0 0

6. Post #6
    Witam. Taką tabele dostałem z zakupem nawozu, ale jak ją czytać ?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl