Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

Jak obniżyć ph wody kranowej tanim kosztem

nasiona marihuany, nasiona konopi
    potrzebujemy taki o to filtr za 13 zł wystarczyć ma na miesiąc filtrowania
    (ok 150-170L przefiltrowanej wody)
    Brita Maxtra FILTR Aquaphor MAXFOR do BRITA Maxtra DAFI Unimax (3693440532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ph zostaje obniżone do 6,25

żródło
    Uzdatniona woda z kranu
    http://rawolucja.pl/raw-food/jestes-...a-dla-zdrowia/

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Należy pamiętać, że taki filtr obniży ph wody tylko na parę godzin, lepiej stosować kwasek cytrynowy i melasę (obniża na kilka dni, tak że roślina nadąży pobrać papu z gleby)
    0 0

3. Post #3
    aha, tego nie wiedziałem...
    btw. ile się używa melasy i ile kwasku ?
    0 0

4. Post #4
    jak masz dostep do saguaro z lidla to lej to bo ma dobre ph a tym czym podlewasz takie jest ph
    0 0

5. Post #5
    Zacytuję mój post z innego tematu:

Zasada jest prosta, pH gleby jest takie jak pH roztworu, którym podlewasz 3 X Pineapple Express Auto, CFL PHYTOLITE 200W [0,28 m˛] MOJE RADY (sprawdzone samemu ;) )

kup melasę, kwasek cytrynowy i ph tester od ghe na alle lub paski do pomiaru pH.
    W baniaku 5l najlepiej (tak będzie na dłużej starczało) nalej wody z kranu. Niech odstoi ze 24 h
    Zmierz jej po tym czasie ph zakupionym testerem. Jak będzie powyżej 7 i blisko 8, wpuść pół łyżeczki małej kwasku lub melasy, po 5min zmierz ponownie ph.
    Taką metodą prób i błedów zbij ph z za wysokiego na odpowiednie (6,- 6,8). Gdybyś zbił za dużo, po prostu dolej trochę kranówki i wyrównuj do oczekiwanego, mierząc za każdym razem!
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez kociuro Zobacz posta
    Zacytuję mój post z innego tematu:

Zasada jest prosta, pH gleby jest takie jak pH roztworu, którym podlewasz 3 X Pineapple Express Auto, CFL PHYTOLITE 200W [0,28 m˛] MOJE RADY (sprawdzone samemu ;) )

kup melasę, kwasek cytrynowy i ph tester od ghe na alle lub paski do pomiaru pH.
    W baniaku 5l najlepiej (tak będzie na dłużej starczało) nalej wody z kranu. Niech odstoi ze 24 h
    Zmierz jej po tym czasie ph zakupionym testerem. Jak będzie powyżej 7 i blisko 8, wpuść pół łyżeczki małej kwasku lub melasy, po 5min zmierz ponownie ph.
    Taką metodą prób i błedów zbij ph z za wysokiego na odpowiednie (6,- 6,8). Gdybyś zbił za dużo, po prostu dolej trochę kranówki i wyrównuj do oczekiwanego, mierząc za każdym razem!
    [KŚ] Melasa z trzciny cukrowej 680g Silver Spoon (3657539696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest ta melasa?
    0 0

7. Post #7
    ja dodaje octu spirytusowego 10%
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez zwirekmuchomorek1979 Zobacz posta
    ja dodaje octu spirytusowego 10%
    obniża czy podwyższa ? ile go lać ?
    0 0

9. Post #9
    obniża ja mam w kranie wode około 7.8 ph dodaje 15 ml na 5 l wody i spada do 6,5 ale tu musisz sie posłużyć metodą prób i błędów z ilością octu dokładniej

--- Dodano ---

sprawdzaj ph przed każdym podlaniem o ile masz taką możliwość
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez zwirekmuchomorek1979 Zobacz posta
    obniża ja mam w kranie wode około 7.8 ph dodaje 15 ml na 5 l wody i spada do 6,5 ale tu musisz sie posłużyć metodą prób i błędów z ilością octu dokładniej

--- Dodano ---

sprawdzaj ph przed każdym podlaniem o ile masz taką możliwość
    ok a jak podwyższyć ?
    0 0

11. Post #11
    soda oczyszczona podnosi PH wody .

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    soda oczyszczona podnosi PH wody .
    ostatnie pytanie ile tej sody się używa na 5 l wody?
    0 0

13. Post #13
    metodą prób i błedów, ja bym lał pół małej łyżeczki i mierzył ;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl