Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Roślinie opadają liście . :(

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam, mojej roślince zaczęły opadać liście. Ziemia jest sucha, nawożę jak wszystkie inne, a dzieje się to tylko w tej. Ma ona mniejszą doniczkę niż wszystkie, czy to przenawożenie? Koncówki liści nie są spalone, nie żółkną, po prostu opadają. Co mam zrobić? Roślinie opadają liście . :(

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Przystopuj z wodą Roślinie opadają liście . :(

Z tego co piszesz to pewnie przelana

Daj foty jakis Roślinie opadają liście . :(

Don't drink and drive smoke and fly
    0 0

3. Post #3
    Wstaw jakies foty.Ale z tego co napisales stawiam na zbyt mala doniczke lub brak wody.
    0 0

4. Post #4
    Po co fota? Roślinie opadają liście . :( Po prostu roślina wygląda jak w nocy, mimo, że jest dzień. Może to przez te ostatnie ulewy. Mówicie przystopować z podlewaniem, czyli podlać dopiero pojutrze? (Roślina nie żółknie, więc myślę, że 2 dni przerwy w podlewaniu w zupełności wystarczą.)
    0 0

5. Post #5
    Jak wiesz , to po co pytasz ? Roślinie opadają liście . :(

Przystopuj z podlewaniem na 2 dni bo teraz ładna pogoda ma być także luzik bedzie Roślinie opadają liście . :(

0 0

6. Post #6
    Standardowo sie podlewa co 3 dzień in a na out możesz tydzień nawet nie lać jak nie więcej :P
    0 0

7. Post #7
    Chyba ogólnie dam do większej donicy, bo w takiej małej może gorzej znosić opady i przelewanie niż pozostałe rośliny. Roślinie opadają liście . :(
    0 0

8. Post #8
    Ja na out tego blueberry mam w worku 10l wkopanym w ziemie

0 0

9. Post #9
    Czy meski krzak który ma 2 tygodnie od pokazania płci kopnie mnie w makumbie? Roślinie opadają liście . :(

--- Dodano ---

Nada się? Roślinie opadają liście . :(
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez fraazy Zobacz posta
    Czy meski krzak który ma 2 tygodnie od pokazania płci kopnie mnie w makumbie? Roślinie opadają liście . :(

--- Dodano ---

Nada się? Roślinie opadają liście . :(
    jasne ja wczoraj zrobiłem makumbe z krzaka co tydz minął od okazania się i pokopało zależy też jaki duży krzak mój miał okołó 2 metrów Roślinie opadają liście . :(
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

11. Post #11
    U mnie tez opadaja liscie u wszystkich panienek ale tylko gdy lampa wylaczona, niewiem co jest grane. Jak lampa sie wlaczy od razu wstaja na bacznosc. Wszystko mam w normie. Podlewam co 4 dni, pieszcze pielegnuje, a tu takie cyrki Roślinie opadają liście . :( podejrzewam ze u mnie to wina duzej wilgotnosci. W noc siega nawet do 85% :/
    0 0

12. Post #12
    na noc zawsze liscie troche opadaja czy to jest outdoor czy indoor na oucie zawsze np po deszczu sa opadniete wyjdzie slonko na 1h i juz sa normalne nie ma co sie tym przejmowac skoro nie przelwasz Roślinie opadają liście . :(
    Cytat Zamieszczone przez pitus1000 Zobacz posta
    U mnie tez opadaja liscie u wszystkich panienek ale tylko gdy lampa wylaczona, niewiem co jest grane. Jak lampa sie wlaczy od razu wstaja na bacznosc. Wszystko mam w normie. Podlewam co 4 dni, pieszcze pielegnuje, a tu takie cyrki Roślinie opadają liście . :( podejrzewam ze u mnie to wina duzej wilgotnosci. W noc siega nawet do 85% :/
    Alleluja, marihuana
    jaram dar od Pana dla nas, jebać zakaz
    palę tylko to co pan Bóg stworzył
    głosił będę dalej słowa ulicznej prozy
    tytoń, haszysz, skun, już sama nazwa głosi
    matka natura w postaci narkozy daje
    radosne chwile zwane hajem

Polecam sklep ŚwiatKonopi.pl najlepszy sklep z nasionami marihuany czyli już wiesz gdzie robić zakupy
    0 0

13. Post #13
    Moim zdaniem odpoczywaja Roślinie opadają liście . :( Ja pamiętam że też sie obawiałem, na noc strasznie opadaly a rano juz byly normalne ;)
    0 0

14. Post #14
    Chłopaki on pisze że liście odpadają - nie opadają !

Jeśli odpadają to prawdopodobnie roślina jest przelana bez zdjęć ciężko ci doradzić .........

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

15. Post #15
    Teraz zauważyłem, jedna z roślin ma taki problem, że na łodygach ma bordowe plamki. Przeczytałem, że to niedobór azotu. Jest na FLO i daję jej FLOrovit. Może dam jej odrobinę biohumusa? Ile orientacyjnie?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl