Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Post #1

Ciekawy LSD wtopa

Wczoraj (26 maja) około godz 15:00, rejon KRP 2 - Wilanów, mężczyzna pod wpływem narkotyków, atakował drągiem kierowców i rowerzystów. Bardzo agresywny.
    3 załogi ledwo go obezwładniły, był pod wpływem LSD.
    Takie interwencje się zdarzają!

//polska policja facebook

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    pod wpływem LSD to ja jadynie co potrafiłem powiedzieć TY PATRZ i jebać beke z ziomkami przez 5godzin Ciekawy LSD wtopa Ciekawy LSD wtopa to jakieś dopy pewnie a testery na policji uwieźcie mi na slowo sa tak chujowe że ja pierdole wiem bo sam sie przekonałem Ciekawy LSD wtopa wrzucili do testera "FETE" której jak zjedliśmy z ziomkiem 5g na dwóch poszliśmy spać a TESTER WYJEBAŁ SKALE I CIESZYLI SIE ŻE CZYSTA AMFA Ciekawy LSD wtopa
    0 0

3. Post #3
    XD JEBŁEM

Kto ich zatrudnia do policji XD
    0 0

4. Post #4
    To gdzieś jest film dokumentalny na youtube że ludzie po jointach w szał wpadają i ludzi mordują Ciekawy LSD wtopa
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl