Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. Post #1

18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany

18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany. Kryminalni z Niebuszewa zatrzymali młodą kobietę, która w wynajmowanym mieszkaniu posiadała plantację marihuany. Policjanci ujawnili kilka drzewek konopi oraz prawie 40 gramów przygotowanej już do sprzedaży marihuany. 18- latka usłyszała zarzuty. Za to przestępstwo może jej grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo uzyskali informację, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Grabowo może znajdować się „ domowa” plantacja. Kryminalni ustalili adres i po wejściu do środka stwierdzili, że obok pokoju znajduje się kolejne pomieszczenie zamykane na klucz.

W schowku, który otworzyli funkcjonariusze była plantacja marihuany. Rosło tam kilka krzewów w Pomieszczenie to posiadało specjalnie przygotowane urządzenia wentylacyjne. Całość była oświetlana specjalistycznymi lampami.

W tej sprawie została zatrzymana 18- letnia kobieta, która przyznała się, że jest to jej plantacja. Mundurowi odnaleźli także prawie 40 gramów gotowej do sprzedaży marihuany. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających

Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec 18- latki policyjny dozór. Za to przestępstwo kobiecie może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

2. Post #2
    ' gotowej do spzedazy ' he jak se kurwy doklejają pierdolone

Pokaż mi pod sklepem blantomana, czy chęć zajarania zmusiła cię kiedyś do żebrania ? Pokaż mi tragedię gdzie przyczyną marihuana, zabije cie fifka czy butla szklana ?
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    ' gotowej do spzedazy ' he jak se kurwy doklejają pierdolone
    zawsze doklejaja żeby groźniej dla sądu brzmiało 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany swoją droga mądra dziewczyna , w wieku 18 lat już hodowla swoja 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    0 0

4. Post #4
    Kurcze, od razu czuję się bezpieczniej, kiedy policja ma swoje priorytety - i zamiast patrolować ulice łapie takich groźnych przestępców. Dziękuję Pan Kapitan Państwo!
    "They that can give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety." ~Benjamin Franklin

Panel LED - DIY

1 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez P0RT0WIEC1948 Zobacz posta
    zawsze doklejaja żeby groźniej dla sądu brzmiało 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany swoją droga mądra dziewczyna , w wieku 18 lat już hodowla swoja 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    To ja swoją miałem w wieku 16, nie wiem czy to patologia, póki co z fartem i oby tak zostało, trzeba mieć oczy dookoła głowy i uszy jak słoń.
    Trzeba myśleć o konsekwencjach wcześniej...
    Trzeba mieć coś zaplanowanego, żeby nie wpaść i żeby się bronić

Przezorny zawsze ubezpieczony
    Smutno się robi, jak się słyszy o takich sytuacjach :/
    "Gotowe do sprzedaży" "specjalistyczne lampy"
    Tak bo każdy głupi może sobie coś takiego kupić...

Po co te podkreślenia ? Czy są dowody na sprzedaż ?
    Więc na chuj się rwą? Ich praca ja rozumiem, ale jak to jest walka przeciwko "przestępcom narkotykowym" to niech to udokumentują, zbiorą dowody na to czy ona mogła sprzedawać, a nie czy chciała ? Skąd mogą to kurwa wiedzieć 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany y !!
    0 0

6. Post #6
    "PLANTACJA!!!"
    (Rosło tam kilka krzewów.. 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany"
    18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Plantacje to miał mąż prezydentowej Warszawy 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany hyhy

Właśnie znalazłem fote tej poważnej "plantacji" 18-latki

18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany

psy niech ruszą dupy szukać pedofili i gwałcicieli, a nie za nasze podatki węszą kto ma w domu cztery krzaczki
    1 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Pajonk Squerk Zobacz posta
    "PLANTACJA!!!"
    (Rosło tam kilka krzewów.. 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany"
    18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Plantacje to miał mąż prezydentowej Warszawy 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany hyhy

Właśnie znalazłem fote tej poważnej "plantacji" 18-latki

18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany

psy niech ruszą dupy szukać pedofili i gwałcicieli, a nie za nasze podatki węszą kto ma w domu cztery krzaczki
    Ojć, a ja będę miał 5 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Jakby ktoś gdzieś widział, że policja zatrzymała młodego mężczyznę z 5 roślinami i widniałby mój box na stronie policji to wiedźcie, że nadszedł mój kres 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany

Co do kwestii "gotowe do sprzedaży" i "specjalistyczne lampy" to zaśmiałbym się, gdyby użyli takich zwrotów łapiąc małolata uprawiającego w PC-boxie pod 2 Philips Tornado 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany I oprócz tego znaleźli by 1.5g. marihuany gotowej do sprzedaży.
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Ojć, a ja będę miał 5 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Jakby ktoś gdzieś widział, że policja zatrzymała młodego mężczyznę z 5 roślinami i widniałby mój box na stronie policji to wiedźcie, że nadszedł mój kres 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany

Co do kwestii "gotowe do sprzedaży" i "specjalistyczne lampy" to zaśmiałbym się, gdyby użyli takich zwrotów łapiąc małolata uprawiającego w PC-boxie pod 2 Philips Tornado 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany I oprócz tego znaleźli by 1.5g. marihuany gotowej do sprzedaży.
    kiedyś widziałem na necie, wjechali i znaleźli w Pc boxie jedną taką bardzo lichą roślinke. Napisali, że funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalną uprawę z której powstały by 3 działki narkotyku 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Tutaj spektakularnie udało im się ocalić społeczeństwo przed dwoma przenawożonymi roslinkami w obudowie od kompa 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Oczywiście bandycie grozi do trzech lat więzienia 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Hodował marihuanę w mieszkaniu - Aktualności - KRP II
    0 0

9. Post #9
    Chyba nawet gdzieś to kiedyś widziałem. Ale prowizorka straszna.. Koc ratunkowy chyba zamiast nożyczkami wyrywał ręcznie 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany A to tylne uszczelnienie PC-ta wygląda jak knebel 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany Nie wspominając o złym ułożeniu świetlówek i innych rzeczy dla których brak komentarza..
    Chociaż tego gościa powinni skazać, za nieprawidłowe przygotowanie miejsca do uprawy konopii 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    1 0

10. Post #10
    A są tez inne historie, gdzie policjant wchodzi i widzi męska roślinę, śmieje się z ziomka i wychodzi...
    Tylko opowieści czy warto w to wierzyć kto wie 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    1 0

11. Post #11
    Może chciała zarobić szmal na air maxy ? 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany A wpadła pewnie bo za bardzo się chwaliła psiapsiółkom i best friendom 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Aby Z Głową Zobacz posta
    Może chciała zarobić szmal na air maxy ? 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany A wpadła pewnie bo za bardzo się chwaliła psiapsiółkom i best friendom 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    myślę że chyba ta druga opcja 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    0 0

13. Post #13
    jak to nastolatki, nie mogła się powstrzymać i powiedziała trzem koleżankom, które powiedzieły swoim trzem, a tamte swoim chłopakom.. 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    1 0

14. Post #14
    zawiasy i odrobki dostanie na 100 procent ,sama uprawa to nic z tymi kilkoma krzaczkami te posiadanie gorzej . odrobki z 500godzin i wszystko .
    0 0

15. Post #15
    trzeba wiedzieć co i do kogo sie mówi 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany a psiarskie jak zwykle koloryzują bo chuja sie znają 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany na sprzedaż ciekawe czy zdązyła im to powiedzieć 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    1 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez -RaStA- Zobacz posta
    trzeba wiedzieć co i do kogo sie mówi 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    najlepiej to nic nikomu nie mówić 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany mowa jest srebrem a milczenie jest złotem 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    2 0

17. Post #17
    Niech sie wezma za to kto pod pisal nakaz dawania szczepionek noworodka korwa mac tak zwane szczepionki smierci ile niemowlad zginelo od tych szczepionek

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez p0rt0wiec1948 Zobacz posta
    czesc jedna zasada nie chalic sie nikomu jak masz to mow ze nie twoje amen
    1 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez bushmen2008 Zobacz posta
    [...]nczesc jedna zasada nie chalic sie nikomu jak masz to mow ze nie twoje amen
    Nawet jak zrobią przeszukanie i znajdą kilkanaście gram w słoiku oraz uprawę kilku krzaków w boxie to lepiej mówić, że to nie nasze 18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany
    Tylko że wtedy idziemy na dołek 3 miechy :/
    0 0

19. Post #19
    to niech sie powoluje na gronkiewiczke
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl