Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 92
  1. Post #1

Jak rozpoznać płeć konopi

Rośliny żeńskie!

Perflowers:
    - Na roślinach żeńskich powstają (najczęściej na rozwidleniach) "pręciki".

Niedojrzałe:
    - Widoczne kwiaty, roślina zaczyna produkować żywicę.

Dojrzałe:

Rośliny męskie!

Perflowers:
    - Na roślinach męskich widać młode "jaja" wyglądają one jak zielone włochate kule.

Niedojrzałe:
    - Męskie kwiaty z pyłkiem zaczynają dojrzewać.

Podsumowanie:

Hermafrodyta!
    Widać dojrzałe, głównie otwarte, jasne męskie kwiaty oraz w większości już pozapładniane- żeńskie produkujące nasiona np. na czubku.
    Widać wyraźnie otwarte męskie kwiaty i można się dopatrzyć młodych żeńskich słupków. Widac też kropelki żywicy na żeńskich torebkach. Z otwartych męskich dzwoneczków sypie się żółty pyłek.

OWOCE ROSLIN

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Witam jestem nowy chialem sie dowiedziec jaka mam plec rosliny
    0 0

3. Post #3
    witaj, wklej zdjęcie pomożemy
    0 0

4. Post #4
    jak mam dac fotki skoro caly czas mi pisze ze nie moge jeszcze dawac linkow

[ Dodano: 2011-07-23, 13:33 ]
    http://www3.zippyshare.com/v/89519631/file.html

Dobra juz git
    0 0

5. Post #5
    jeszcze za mała i nie pokazała płci
    0 0

6. Post #6
    Gość
    Siema zaczynam uprawe ziela w kanadzie a dokladnie w montrealu mamy tu warunki symulowane do polskich . jnteresuje mnie jak mozna uzyskac dobry towar w krodki czas
    0 0

7. Post #7
    Ok dziei za odp . "krodki" lol a masz moze rade na upierdliwe slimaki ktore pozeraja liscie ;(
    0 0

8. Post #8
    slimakol, kupisz w kazdym ogrodniczym
    0 0

9. Post #9
    Ponownie wrzucam zdjecie moze teraz da sie rozpoznac
    http://www6.zippyshare.com/v/77591639/file.html
    0 0

10. Post #10
    o chłopie CO TO JEST!!! to mi wygląda na faceta zrób zdjęcie blizej..chociażby była by kobieta i tak nic z tego nie będzie!!!
    0 0

11. Post #11
    Gość

Witam

Moja roślinka jest młoda (ok30cm ) i wyrosło trzecie pięterko z liśćmi 7 palczastymi;) i dookoła przy łodydze pojawiły się małe zielone kulki. Czy to już ten okres że wiemy że to chłopak i wywalamy?

pzdr
    0 0

12. Post #12
    Najlepiej jak byś wrzucił zdjęcie.Istnieje możliwość że się już określiła a z tego co piszesz to wychodzi że facet.

Zdjęcie bardzo by pomogło.
    0 0

13. Post #13
    Dodam jeszcze ze występuje płeć - Hermafrodyci są to rośliny posiadające narządy płciowe zarówno męskie jak i żeńskie. [ Albo Kosz albo Makumba ] Jak rozpoznać płeć konopi
    0 0

14. Post #14

witam

witam was wszystkich mam prozbe prosze o pomoc o rozpoznanie moich roslinek kupilem nasiona royal ak47 automatik autoflowering femenizowane moje kwiatki maja juz 4tyg pomozcie mi pomoc czy one sa napewno zenskieJak rozpoznać płeć konopi-img_0255.jpgJak rozpoznać płeć konopi-img_0260.jpgJak rozpoznać płeć konopi-img_0261.jpgJak rozpoznać płeć konopi-img_0262.jpgJak rozpoznać płeć konopi-img_0263.jpgKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0255.JPG
Wyświetleń:	883
Rozmiar:	2.06 MB
ID:	7Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0260.JPG
Wyświetleń:	786
Rozmiar:	2.44 MB
ID:	8Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0261.JPG
Wyświetleń:	722
Rozmiar:	1.81 MB
ID:	9Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0262.JPG
Wyświetleń:	520
Rozmiar:	1.78 MB
ID:	10Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0263.JPG
Wyświetleń:	1214
Rozmiar:	1.69 MB
ID:	11
    0 0

15. Post #15
    Tak kolego wyglądają na żeńskie.Skoro kupiłeś FEMI to do końca nie rozumiem sensu tego pytania.

Ale rozumiem.Chciałeś się upewnić.
    0 0

16. Post #16
    Co do kolegi wyżej to też zdaje mi się, że wszystkie żeńskie choć zdjęcia nie są najlepszej jakości ale skoro kupiłeś feminizowane nasiona to raczej będą wszystkie żeńskie chyba, że kupiłeś je w jakimś shitbanku.

Ten temat to jest tylko poradnik i przykład jak rozpoznać płeć konopi dlatego zamykam ten temat, a jak ktoś ma problem z rozróżnieniem płci to proszę o napisanie tematu w tym dziale Rozpoznanie płci konopi
    0 0

17. Post #17
    Jak rozpoznać płeć konopi-imag0303.jpgJak rozpoznać płeć konopi-imag0304.jpgJak rozpoznać płeć konopi-imag0305.jpgJak rozpoznać płeć konopi-imag0306.jpgJak rozpoznać płeć konopi-imag0307.jpg czy to aby żeńskie.?
    0 0

18. Post #18
    słąbe foty ale na 95% tak
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

19. Post #19
    Słuchaj bo to było tak Jak rozpoznać płeć konopi na poczatku były wloski tak jak przy żeńskim ale też gdzie niegdzie są takie kurki pod spodem :/ i własnie nie wiem :/
    0 0

20. Post #20
    no to masz herme zrób lesze foty
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl