Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
 1. Post #1

  Wykiełkowały w wodzie, co robić???

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam! Być może juz jest taki temat na forum aczkolwiek ja go nie znalazłem i dlatego zakładam ten, ponieważ mam pewien problem. Chodzi o to, że wrzuciłem nasiona do wody i kilka wykiełkowało już w wodzie po ok 10h, a reszta jeszcze nie i teraz pytanie, co mam zrobić z tymi ziarenkami, które już wykiełkowały, wsadzić do doniczki czy poczekać na resztę??? Błagam pomóżcie!!

  Z góry dzięki!!;)

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  kiełkowanie nasion szukaj a będzie ci dane znaleść
  Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
  0 0

 3. Post #3
  Dzięki, ale właśnie o to chodzi że nie moge tego tu znaleźć;/
  0 0

 4. Post #4
  Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
  0 0

 5. Post #5
  jak opadly a dno ;) dawaj wszystie na chusteczki badz waciki do jakiegos niewielkiego pojemnika np zakretka od sloika ;) przykryj czyms ;) zeby woda szybko nie parowala i daj gdzies w ciemne miejsce ;) te co juz wykielkowalo rozwina sie powoli Wykiełkowały w wodzie, co robić??? a nastepne popekaja ;) i ta ktore beda mialy po mniejwiecej 1cm korzenia wkladaj do ziemi ;) Pomoglem ? Postaw Blunta Wykiełkowały w wodzie, co robić??? !
  POMOGŁEM?? POSTAW BLANTA !!!
  0 0

 6. Post #6
  Wykiełkowane wkładaj do doniczki a namoczone na wacik wilgotny i w ciemne miejsce i spokojnie czekajWykiełkowały w wodzie, co robić???
  Polecam ten sklep
  HiszpanskieNasiona.pl
  0 0

 7. Post #7
  nie jeszcze nie wszystkie opadły i oprócz tych które wykiełkowały tylko w jednym pojawiła się szczelinka a reszta nasion bez zmian i jeszcze nie wszystkie opadły na dno. Postawie blanta tylko proszę pomóż miWykiełkowały w wodzie, co robić???)

  --- Dodano ---

  tp cp w końcu do wody czy na wacik te wykiełkowane bo teraz to juz sie pogubiłem;o (te kiełki nie są jakieś duże dopiero co wyszły ze skorupki
  )
  0 0

 8. Post #8
  Jak Ci tylko opada na dno ziarenka ;) to kladziesz jre na waciki/chusteczki/wate/ wilgotna Wykiełkowały w wodzie, co robić??? i dajesz w ciemne miejsce Wykiełkowały w wodzie, co robić??? zeby pekly i korzen sie rozwinal ;) a jak juz pekly to kladz je od razu niech sie troszke rozwina na wacikach tylko nie doprowadz do tego zeby wacik byl suchy !! poczytaj Wykiełkowały w wodzie, co robić???
  POMOGŁEM?? POSTAW BLANTA !!!
  0 0

 9. Post #9
  Mam jeszcze jedno pytanie. Czy nasiona które są pod chusteczką można spryskać wodą utlenioną, aby pleść się nie wdarła?Wykiełkowały w wodzie, co robić???
  0 0

 10. Post #10
  Pleśń sie nie wedrze. Bezpieczniej będzie niż nie robić, wrzucasz wszystkie na chusteczki albo waciki, czekasz pare dni ( ja już po dwóch dniach mam kielki prawie centymetrowe) bo i pózniej do ziemi na 1-2cm głębokości i kielkirm w bok albo na dół.
  "Legalise It, Don't Criticise It"
  ~Bob Marley
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl