Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 97
  1. Post #1

Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.

Coś o kiełkowaniu...

Dzięki jednej Koleżance z forum odkryłem rewelacyjny i bardzo wygodny sposób takiego kiełkowania naszych nasion, aby nie trzeba było nad
    nimi stać i na nie chuchać,
    ale i jednocześnie mieć pewność, iż nie stanie się im nic złego, że nie wyschną z braku wody na chusteczce czy waciku,
    albo nie utoną, czy wręcz zgniją od jej nadmiaru na nich.
    Sposób ten, a raczej "narzędzie" w tym kiełkowaniu nas wyręczające to tacki EAZY PLUGS.
    Dostępne w każdym szanującym się growshopie, a jednak przynajmniej na naszym
    forum póki co mało jeszcze popularne. Bez zbędnego dalszego
    nawijania, za pomocą kilku zdjęć i krótkich komentarzy, pokażę jak prosty i bezstresowy, nawet dla początkującego, może być początek uprawy.

Krok 1.

Zakup tacki Eazy Plugs Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.

Krok 2.

Wybieramy interesujące nas nasionko. Ja mam akurat gratisik od GREENHAY.PL.

Krok 3.

Nie moczymy nasiona w wodzie, nie nawilżamy, po prostu kładziemy suche na dziurce w tacce.

Krok 4.

Delikatnie wsuwamy pestkę na 3 milimetry w głąb dziurki za pomocą np. długopisu, czy wykałaczki.

Krok 5.

Nalewamy do miseczki wody (może być zwykła kranówka) na 1-2 centymetry w górę i wstawiamy do niej tackę z naszym nasionkiem.
    Nie jest istotne pH wody, wkład tacki jest nasycony minimalną ilością nawozu, który "zadziała" niezależnie od tego jakiej wody użyjemy.

Krok 6.

Pozostawiamy tackę w wodzie i obserwujemy jak stopniowo zasysa wodę.

Krok 7.

Po około 20-30 sekundach, gdy widzimy, że cała powierzchnia tacki jest mocno wilgotna, wyjmujemy ją i odstawiamy
    w ciepłe, ciemne i możliwie najbardziej wilgotne miejsce. Choć ja w tym przypadku skorzystałem po prostu z szafki w kuchni.
    Od tej chwili niczego więcej nie musimy robić. Nie podlewamy, nie grzebiemy przy nasionku. Czekamy.

Krok 8.

Po dokładnie 72 godzinach było już po wszystkim, moja roślinka wyszła z ziemi.
    Teraz pozostaje już tylko wycisnąć (naciskając od spodu) cały wkład Eazy Plugs z pudełka,
    umieścić go w docelowej doniczce i delikatnie przysypać ziemią. Dzień, dwa - nie podlewamy.

Tym razem kiełkowałem odmianę automatyczną, dlatego zajęło mi to 3 doby. Nasiona sezonowe przeważnie wychodzą z tacek
    Eazy Plugs w przeciągu 48 godzin. Moim zdaniem jest to najskuteczniejsza metoda kiełkowania nasion, dlatego z czystym sercem
    ją polecam tym wszystkim, którzy nie lubią nadmiernie komplikować sobie życia, marnować pieniędzy i bezcennych nasion.

Pozdrawiam - Wasz Al Bundy

......

Przeczytaj o tym więcej:

"To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    4 0

2. Post #2
    Skorzystam Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

3. Post #3
    Smart Start o to chyba to samo ? Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    0 0

4. Post #4
    Zdaje się, że tak Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

5. Post #5
    Troche tańszy produkt, ale zobacze różnice któregoś razu Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    0 0

6. Post #6
    Na takiej samej zasadzie działają pęczniejące krazki torfowe dostępne w growshopach po cenie okolo 40gr xD
    Też są nasaczone ukorzeniaczem, i wszystko wyglada identycznie tyle że je trzeba wlozyc do wody zeby specznialy bo sa twarde jak kamien i wtedy wcisnac nasionko.
    Zamiast plastikowej tacki maja taka siateczke ktora sie rozklada.
    I faktycznie to co kiełkowałem w krazkach 100% kiełkowalności.
    Lepiej zaoszczedzic sobie nerwów i pracy i kiełkować na easyplugsach/krazkach torfowych
    0 0

7. Post #7
    Myślę, że prościej się już nie da sadzić, prawda..?
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

8. Post #8
    Da sie jak zrobia zestawy dla super leniwych gorwerów.
    Doniczka 10l z jakimś lightmixem, w to na górze już zainstalowany easy plug, doklejona strzykawka z 30ml wody i pestka w ampułce gotowa do wsadzenia w ziemie Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.

A tak serio no jak dla mnie to mistrzostwo, nie marnują się żadne pestki i skraca prace i proces kiełkowania do minimum
    a jak ktoś lubi to może walnąć precruusha na pestkach i wyjdą jeszcze szybciej.
    0 0

9. Post #9
    ja mam coś co się nazywa ROOT!T też fajne te gąbeczki
    0 0

10. Post #10
    Niby to wszystko takie proste, ale sam widziałem kilka osób, które wydziwiały z tymi Plugsami jakieś cuda, dolewały wody itd,,
    dlatego wczoraj wpadłem na pomysł żeby jakoś w miarę przejrzyście, krok po kroku, opisać jak się nimi posłużyć żeby wszystko zagrało Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

11. Post #11
    Dzięki Al,

Dziś pojechałem do grow shopu po te eazy plugsy po zniszczeniu 3 Lowryderow #2 Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    Zobaczymy co z tego będzie. Poszlo Auto Blueberry Fem od Zambeza Seeds, tym razem
    będzie stało na nie włączonym boxie w pokoju z nawilżaczem o wilgotności 60% i jonizacja.
    Oby wystrzeliły jak z procy Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion. Dam znać czy coś poszło do przodu pozdrawiam.
    0 0

12. Post #12
    Właśnie zamówiłem ten pakiecik startowy Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion. w drodze są też pestki od SWEET SEEDS - Dark Devil Autoflowering 3 szt i lecimy z tematem Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion. Pewnie zrobie kolejną FR Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    0 0

13. Post #13
    Ja za to kupiłęm krązki torfowe o których Bob wspomniał i korci mnie coś do nich wsadzić, tylko brak miejsca - no chyba, że na puszkę więc czekam na jakieś info czy edycja startuje Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    0 0

14. Post #14
    Edycja wystartuje, ale z małym poślizgiem, bo Peg w czasie porządków w kuchni nieopatrznie wurzuciła Eazy Plugsa z kiełkującym nasionkiem do śmieci Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    Jeszcze dziś wrzucę prawdopodobnie kolejne. Fajnie, że coraz więcej osób przekonuje się do "gadżetów" ułatwiających kiełkowanie. Wszystkim życzę 100% skuteczności Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

15. Post #15
    Dzięki jeszcze raz Al Bundy Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.

Po trzech zmarnowanych nasionach i 3 tygodniach próbując wykiełkować samemu Eazy Plugs dało radeEazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    Załączam zdjęcie Jagódki ma już 3.5 dnia Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion. Jutro idzie pod lampę z samego rańca Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.-20151119_183142.jpg
    0 0

16. Post #16
    Siemaneczko Al kochasiu, kupiłem te plugsy za Twoją rekomendacją. Poszło dzisiaj Amnesia Ak auto. Oraz nasinka rozmarynu 8) Na pierwszy rzut oka tacki robią dobre wrażenie, dobrze zrobione dokładnie jak na zdjęciach. Po wsadzeniu piją sporo wody i rzeczywiście 30-40 sek i nasiąkło. Uwaga 2: nie trzeba ich wycinać, można wyłamać ;) Zobaczymy jak pójdzie, zegarek tyka. Ciepłe i ciemne miejsce.
    0 0

17. Post #17
    hyhy kochasiu bundy czy o czym nie wiem Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion. Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    0 0

18. Post #18
    Posłużyłam się krążkami torfowymi (16 PLN za 40 sztuk), podlanych wodą z ukorzeniaczem.
    Na 40 nasion (38 "pechowych" RQS i 2 OG Kush od Kingseeds), wykiełkowało mi 40. 100% skuteczności...
    Trafiły już do docelowych donic i dumnie się prężą w świetle HPS.

Stara FR (trudne początki)

0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez #joker Zobacz posta
    hyhy kochasiu bundy czy o czym nie wiem Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion. Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.
    Oj tam, oj tam, to nie tak jak myślisz Eazy Plug - 100% skuteczny sposób kiełkowania nasion.

Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

20. Post #20
    Mam pytanko. Ile pestki po wykiełkowaniu mogą siedzieć w kostce? chodzi mi o to , ze mają iść na out , więc czy doniczka jest konieczna , czy mogę po paru dniach przenieść kostkę na out , bez wsadzania w doniczkę ? Jeśli tak to ile dni zaczekać?
    0 0

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl