Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1
    Gość

Haszysz w 15 minut :D

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jak zrobic haszysz szybko domowa metoda, wykozystujac to co mamy pod reka? to proste Haszysz w 15 minut :D potrzebujemy: sloik, gumke do wlosow, ponczoche/rajstopy, groch/fasole i lecimy Haszysz w 15 minut :D

Liscie i przytopowe lodygi suszymy dokladnie a następnie kruszymy i calosc wsypujemy do sloika. Mozna do niego wrzucic groch/fasole dla lepszego efektu wytrzasania Haszysz w 15 minut :D
    Na sloik zakladamy ponczochę/rajstopy i sciskamy gumka do wlosow. Poniewaz ponczocha/rajstopy srednio sie do tego nadaje ze wzgledu na swoja gestosc mozemy ja zlozyc tak aby uzyskac np 4 warstwy. Po tych zabiegach bierzemy sloik w dlonie odwracamy ponczocha do dolu i "trzepiemy" nim nad jakas gladka powierzchnia np nad biala kartka papieru, po starannym "trzepaniu" zgarniamy caly pylek ktory zgromadzil sie na kartce Haszysz w 15 minut :D Na ponizszych zdjeciach jest zobrazowane to co zostalo napisane powyzej:

Haszysz w 15 minut :DHaszysz w 15 minut :D
    <-TRZEPIEMY->

Na fotkach widac ze nie jest to najlepszej jakosci haszysz i na pewno do najczysciejszych nie nalezy, ale zajmie nam to 15 minut a efekt musze przyznac ze jest na prawde zadowalajacy Haszysz w 15 minut :D jak to sie mowi "jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi to co sie ma" Haszysz w 15 minut :D Pozdro Haszysz w 15 minut :D

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    a moc pewnie też ma tak zrobiony haszyk Haszysz w 15 minut :D
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

3. Post #3
    Gość
    Taaa to jest najlepsza metoda, zrobienia haszu i najszybsza, haszysz mozna sprasować żelazkiem 15 min w papierze do pieczenia Haszysz w 15 minut :D Podobny poradnik do mojego Haszysz w 15 minut :D
    Tylko u mnie nie ma fot Haszysz w 15 minut :D
    0 0

4. Post #4
    proszek zawin w kawalek foli i poloz kolo wentylatora w laptopie .
    po pieciu minutach mozesz go ugniesc i nawet wyciagnac z foli bedzie sie kleil a blant bedzie tak jak bys ziolo buchal
    0 0

5. Post #5
    bo spaleniu blanta samemu kopnie to cos Haszysz w 15 minut :D
    0 0

6. Post #6
    Zajebisty poradnik na pewno go wykorzystam , blancik leci.

Fajnie by było gdybyś dodał jak go sprasować by mieć plastelinke bo niektórzy tego nie wiedzą.
    Pomogłem ci ?
    Postaw Blanta!

0 0

7. Post #7
    napewno stestuje tą metode Haszysz w 15 minut :D swietny pomysł Haszysz w 15 minut :D
    0 0

8. Post #8
    charasHaszysz w 15 minut :D
    0 0

9. Post #9
    ładnie ładnie musze przyznać podoba mi sie Haszysz w 15 minut :D
    POMOGŁEM?? POSTAW BLANTA !!!
    0 0

10. Post #10
    Heh , kto by pomyślał Haszysz w 15 minut :D Nieźle
    0 0

11. Post #11
    witam czy z samca mogę zrobić chaszysz lub co kolwiekj
    0 0

12. Post #12
    tak normalnie robisz jak na tej instrukcji
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl