Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 72
- -
  1. Post #41
    Ostatnio troszkę przesadziłem z substralem, ale już nie leję w ogóle nawozu, robię flush-a Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

2. Post #42
    rób rób, bo szkoda Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

3. Post #43
    UPDATE

Dużo się nie zmieniło oprócz tego że do kolekcji doszły automaty od Beebok-a Outdoor 2k16 by Raasq

Za 2 tyg prawdopodobnie ścinka automatów Outdoor 2k16 by Raasq

Bugaboo Auto

Outdoor 2k16 by Raasq

AK 47 Auto

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

Auto Diesel Ryder 1

Outdoor 2k16 by Raasq

Auto Diesel Ryder 2

Outdoor 2k16 by Raasq

Big Poison

Butelka 1,5 l Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

WWxWMxDR

Outdoor 2k16 by Raasq

LSxDR

Outdoor 2k16 by Raasq

(WMxDR)x(LSxDR)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

4. Post #44
    Na pleśń aplikuj coś i z biegiem czasu żółte stare liście usuwaj...
    0 0

5. Post #45
    Okej, a co do liści to czyszczę je z tych żółtych. Jedynie co do sezona wahałem się odrywać mu te dolne liście bo on jeszcze FLO nie ma Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

6. Post #46
    Czekam na wynik z nitrenowanych, doniczkowych plantów.
    0 0

7. Post #47
    Dojdzie jeden NONAME z wczorajszego palonka Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

8. Post #48
    Dobra mały up Outdoor 2k16 by Raasq
    Te małe automaty już ścięte z czego AK 47 Auto już spalony Outdoor 2k16 by Raasq
    Według mnie fotelowy upierdalacz ;p nic mi się nie chciało robić.
    Dodatkowo wyleciały z tego akacza 2 pestki które już się moczą Outdoor 2k16 by Raasq
    Reszta jeszcze się suszy a jutro ląduje w słoiku.
    Nie ważyłem mokrego palenia (z AK miałem około 4g, lecz nie patrzę na ilość tylko na zdobyte doświadczenie i przyjemność iż jest to swojaczek który ładnie mnie porobił ;) )
    Wyniki reszty dam przy następnym update
    Jutro wrzucę fotki bo dziś jest za gorąco żeby iść na spotka :P
    0 0

9. Post #49
    O to foty Outdoor 2k16 by Raasq
    PS* Ta prowizorka już jest zastąpiona grubym drutem

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Tak wiem trochę za szybko ale radzi sobie bestia ;)

Big Poison
    Outdoor 2k16 by Raasq
    A tak ją trenuję :P
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

10. Post #50
    Niedługo wraca mi lustrzanka z serwisu, więc foty będą w o wiele lepszej jakości.
    Niedawno (godz temu) byłem u Big Poisona, otrzymał(a) w prezencie Super Cropping + FIM na szczytach. Outdoor 2k16 by Raasq
    Automaty chyba skarłowaciały, od bardzo dużego stresu (po przesadzeniu), ale to ocenicie sami (Rosną wypuszczają nowe liście ale na płasko, w ogóle nie widzi im się piąć w górę Outdoor 2k16 by Raasq już tak od tyg nie widzę żadnych zmian.)
    Tak więc za 3-4 dni UP

PS* Tego update-a ogarnę już na spokojnie i wszystko będzie jasne i czytelne, Nie to co wcześniej Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

11. Post #51
    UP

Na sam początek lustrzanka wróciła z naprawy, zdjęcia wyglądają niebotycznie lepiej. Z update-em troszkę się spóźniłem, ale jest ? Jest Outdoor 2k16 by Raasq. Następnie sprawa z automatami Beeboka, wychodzi na to że na pewno dostały przez moją głupotę porządnego stressu i skarłowaciały. Na 2 sezon ubezpieczę się w Asahi SL. No ale cóż nauczka na przyszłość, żeby uważać przy przesadzaniu. Jeden okazał się być facetem Outdoor 2k16 by Raasq, jutro zostanie wyrwany.
    Rośliny mają już z 3 tyg i WWxWMxDR zaczyna już kwitnąć. O to foty:

(WMxDR)x(LSxDR)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

WWxWMxDR (Samiec)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

WWxWMxDR (2)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

NONAME

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

Sezon ze sklepu THC-THC trzyma się "równo" Outdoor 2k16 by Raasq rośnie i strasznie mnie zadowala Outdoor 2k16 by Raasq byle do zbiorów.

Big Poison

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

A tak z innej beczki mała niespodzianka Outdoor 2k16 by Raasq 16 automatów REG (od swojego starego znajomego, pewniak Outdoor 2k16 by Raasq) NONAME (różne odmiany). Coś czuję że nie zmieszczą się z czasem i nie dojdą ale warto spróbować Outdoor 2k16 by Raasq. Niżej fotki

Outdoor 2k16 by RaasqOutdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

Do następnego Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

12. Post #52
    Powiem tak w większości FR chwale albo opierdalam ale w twoim przypadku to raczej tylko moge opierdolic , bo ja rozumiem spróbowac supercropingu ok ale widze że tylko go spowolniłeś zestresowałeś niepotrzebnie jesli miałes miejsca i mogł isc w góre to zjebałes jesli nie no to jeszcze ok co do automatów karzełki , tak sie konczy bardzo wczesne LST plus jeszcze widze geny tez jakies chujowe no nie farci ci sie w tym roku ale mam nadzieje ze cos zbierzesz i w kolejnym roku wrócisz z doswiadczeniem i plantami zdrowymi dużymi i pięknymi oby do konca i pilnuj big poisona bo potencjał ma duży ! Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

13. Post #53
    Musiałem go tak połamać, bo wychodził już ponad pokrzywy, a 10m dalej postanowili sobie zrobic nowy szlak do jazdy konnej ...
    A no z automatami mi się nie farci w tym sezonie zobaczymy co bedzie z tymi 16-ma niewiastami :p
    0 0

14. Post #54
    Ogolnie wedlug mnie automaty to głupota. Nawet w takiej fotorelce widac, ze to pomylka w porownaniu do sezonow/polauto. Trzeba czesto tego dogladac, dbac jak o normalne, a plon mizerny. Lepiej niz 5 automatow posadzic jednego sezona/polauto i sie nim dobrze zajac, a ilosc palenia sciagnieta bedzie podobna. Wierze, ze te sezony ci poleca do konca ladnie, bo wygladaja ok, automaty no nie ma co tu duzo komentowac.
    0 0

15. Post #55
    Też tak wcześniej rozmyślałem i w drugim out-cie polecę z 80% sezonów a reszta automaty żeby mieć na wakacje przypalić swojego co nie co Outdoor 2k16 by Raasq a reszta dopiero na paź ;p
    0 0

16. Post #56
    za przeproszeniem auto bebooka Outdoor 2k16 by Raasq wcale nie sądze ze złe wrecz zajebiste a dopiero zaczeły keitnąć bo opuznilem wszystko
    0 0

17. Post #57
    Ale tak jak pisałem za 1 razem nie miałem czasu i zakisiły się w małych doniczkach, a teraz przy przesadzaniu nie byłem ostrożny i zestresowałem je tak że przystopowały totalnie. Sam sobie się nie dziwię bo to pierwszy out.
    0 0

18. Post #58
    Good News Outdoor 2k16 by Raasq Big Poison rozpoczął fazę FLO ;) Pierwsze kudły już na wierzchu Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

19. Post #59
    Cytat Zamieszczone przez Snorky Zobacz posta
    Ogolnie wedlug mnie automaty to głupota. Nawet w takiej fotorelce widac, ze to pomylka w porownaniu do sezonow/polauto. Trzeba czesto tego dogladac, dbac jak o normalne, a plon mizerny. Lepiej niz 5 automatow posadzic jednego sezona/polauto i sie nim dobrze zajac, a ilosc palenia sciagnieta bedzie podobna. Wierze, ze te sezony ci poleca do konca ladnie, bo wygladaja ok, automaty no nie ma co tu duzo komentowac.
    Swiete slowa po tym roku tez z automatow sie wyleczylem.

--- Dodano ---

Narazie moje faworytki to Durban Poison i Passion 1 Od DP. Plon ogromny i zero problemow z plesnia. Bez pryskania co roku.

--- Dodano ---

mam podobna ilosc sezonow i automatow. Narazie zblizam sie do 0,5 kg natomiast z sezonow moze byc x10. To jest ogromba roznica. Druga sprawa caly sezon ciagle trza sie z tym pierr. No i suszenie zaczynam duzo wczesniej. Ogolnie przypal nie wart zabawy. raz na kilka lat. Nie testowalem paf. Mam nadzieje ze do przyszlego sezonu uda mi sie zdobyc dobre geny paf.

Pozdro z fartem
    0 0

20. Post #60
    W następnym sezonie też lecę z 100% sativa i 100% indica a reszta wedle uznania Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl