Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 72
- -
  1. Post #21
    Też automaty wysadzam na początku, powodzenia w sezonie :P
    0 0

2. Post #22
    no i jak???co jest czegos nie ma...
    0 0

3. Post #23
    Sorry za taką długą nieobecność ale cały czas byłem zalatany, nie było czasu. Ogólnie przez ten czas dużo się zmieniło parę odmian nie doszło przez tydz deszczu więc no jest troszkę do dupy. Ale nie poddaję się i wziąłem się znów w garść Outdoor 2k16 by Raasq
    Aktualnie mam na dworze 3x Bugaboo z OS od TanieSianie.pl
    Foto:
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Ten ostatni za dobrze nie wygląda ale zobaczymy co będzie.
    Powoli wychodzą z ziemi także:
    1x AK-47 Auto
    1x Big Poison

Za 1-2 tyg dojdą prawdopodobnie kolejne pestki.
    1 0

4. Post #24
    UPDATE

Z góry piszę że nie liczę dni bo się pogubiłem Outdoor 2k16 by Raasq

Auto AK47

Outdoor 2k16 by Raasq
    Bugaboo Auto (1)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Bugaboo Auto (2)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Big Poison SEZON

Outdoor 2k16 by Raasq
    Easy Plant XXL Auto

Outdoor 2k16 by Raasq
    Auto Diesel Ryder (1)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Auto Diesel Ryder (2)

Outdoor 2k16 by Raasq

W środę lecą już na docelowe spoty

Nie wiem co się stało z jednym liściem Auto AK47 ale jak narazie is ok
    0 0

5. Post #25
    strasznie wolno idą ale może odbiją Outdoor 2k16 by Raasq pozakładaj im butelki Outdoor 2k16 by Raasq będę zagłądał Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

6. Post #26
    Wolno - niewolno, cały sezon przed nimi, więc się nie ma co stresować. Wielu amatorów hasania z konewką po polanach dopiero po "zimnej Zośce"
    eksmituje swoje ulubienice na świeże powietrze, więc kolegi maleństwa, jak ospale by nie szły i tak są już nieco z przodu Outdoor 2k16 by Raasq Kibicuję Outdoor 2k16 by Raasq
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

7. Post #27
    Przesadzone do doniczek, żeby się nie kisiły w tych kubeczkach Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

8. Post #28
    Nie widzę reszty zdjęć Outdoor 2k16 by Raasq
    Tylko jeden AK widoczny
    0 0

9. Post #29
    "ZAKRADŁ SIĘ BŁĄD... SKONTAKTUJ SIĘ Z ADMINISTRATOREM" XDD
    Dzięki Raasq xd
    0 0

10. Post #30
    Będzie git, tak jak Al. mówi, jeszcze mają tyle czasu, przecież to dopiero start Outdoor 2k16 by Raasq

Lecimy Panowie Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

11. Post #31
    U mnie też automaty te co wykiełkowały na dworze pare dni temu to wolniutko rosną ale właśnie ten plus że pogoda ma już się utrzymać więc tylko patrzeć jak się rozkręcą w ciągu tygodnia.
    0 0

12. Post #32
    update
    Sorry za nie obrócone zdjęcia następnym razem będzie to poprawione. Jeden Bugaboo nie dał rady został jeszcze 1 który nieźle sobie radzi. Na dniach kupuję coś na slimaki.

Auto AK 47

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Bugaboo

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Big Poison

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Easy Plant XXL (z nim jest źle bo bardzo powoli rośnie, ale trzymam go z ciekawości Outdoor 2k16 by Raasq)

Outdoor 2k16 by Raasq
    Auto Diesel Ryder 1

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Auto Diesel Ryder 2

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

13. Post #33
    Długo nie było update-u ponieważ zapomniałem o was wszystkich Outdoor 2k16 by Raasq
    Ogólnie trochę zjebałem bo nie przesadziłem automatów do większych doniczek, ale niedługo sadzę pestki od Bebook-a
    Sezon (Big Poison) rośnie w siłę Outdoor 2k16 by Raasq
    Fotki nie podpisane (krwiopijce tak tną że nie miałem ochoty podpisywać która odmiana na którym zdjęciu :/ )
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

14. Post #34
    Ale malce Outdoor 2k16 by Raasq Outdoor 2k16 by Raasq
    Przesadz je no ziomm:P
    A powiedz mi, jak z mrówkami ? Bo mnie ostatnio szarych włosów przyprawiły Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

15. Post #35
    na małych jest ok tylko na big poisonie rzuciła się mszyca ale to za 2 dni nie będzie już problemem ;)
    a przesadzać się już nie opyla bo kwitną
    0 0

16. Post #36
    Szkoda ze ich nie trenowales(Lst) wiecej jarania by bylo ale i tak jest pieknie
    0 0

17. Post #37
    Poczyść rośliny z odpadów i odpadających już, no i najlepiej do gleby je!!! chociaż te które już kwitną to za późno, wiele nie będzie, ale będzie bardzo dobre Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

18. Post #38
    U mnie Easy planty XXL rosną aż miło na serduszku :3 Z fartem dużo słońca i dużo wody w konewce !!!! Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

19. Post #39
    wyczyszczone już Outdoor 2k16 by Raasq Big Poison trafił na innego spota i nie kisi się już w donicy Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

20. Post #40
    Super, teraz pytanie, co im tam lejesz? jeśli chodzi o kwitnienie to najszybciej zdiagnozujesz niedobory po tych białych włoskach (słupki). Jeśli np. zmienia kolor, cieniutkie się porobią, to wiedz, że coś jest nie tak. Albo za dużo, albo za mało (nawozu, wody itd.) Normalnie też zmieniają kolor (zależnie od odmiany), jednak u Ciebie coś im się nie spodobało. Powodzenia Outdoor 2k16 by Raasq
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl