Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 100
  1. Post #81
    raczej gorzej nie bd zobaczysz różnice po ok4 dniach jak wszystko poskładasz 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    A co do taniegoSiania to podobno przypał tam mieli z tym ze policja wjechała i "zabezpieczyła" dane klientów :< Ciulowo bo tez tam w tym roku zakupu dokonałem .
    0 0

2. Post #82
    wygląda jakby korzenie nie miały czym oddychać z powodu nadmiaru wody w glebie.
    Jesli masz na wierzchu keramzyt to lepiej go usuń, bo niepotrzebnie tylko utrzymuje wilgoć
    0 0

3. Post #83
    Raczej ciężko będzie go usunąć. Może poczekam 2dni na poprawę a jak nic się nie zmieni rozwalę dno i usunę kermazyt?
    0 0

4. Post #84
    Cytat Zamieszczone przez jaskob Zobacz posta
    Raczej ciężko będzie go usunąć. Może poczekam 2dni na poprawę a jak nic się nie zmieni rozwalę dno i usunę kermazyt?
    Tego to na pewno bym nie robił 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    Korzonki na pewno już się w niego tam wplotły.. Ale ten keramzyt z wierzchu sobie zdejm.
    0 0

5. Post #85
    Cytat Zamieszczone przez PAJONK SKŁERK Zobacz posta
    Tego to na pewno bym nie robił 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    Korzonki na pewno już się w niego tam wplotły.. Ale ten keramzyt z wierzchu sobie zdejm.
    Zrobione
    1 0

6. Post #86
    Nie chce przesadnie dramatyzować, ale jak tak dalej pójdzie do końca tygodnia roślina chyba będzie martwa.
    Keramzyt z góry usunięty, liście też. Zaczynają powoli umierać nowe, ponownie roślina opada w dół. Nie podlewałem.
    1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]

Help 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    0 0

7. Post #87
    Wydaje mi się że albo za mało światła albo korzeń przegnił. Kup donicę 11l z dobrą pulchną i żyzną glebą i przesadź. od razu powiesz czy korzeń jest ok. wtedy na bank odżyje, nie ma za co

--- Dodano ---

tylko wywal ją szybko z tego bagna gdzie gnije pewnie z retencji wody, ziemi jak gliny bez tlenu i z dużą dysproporcją odżywczą gleby, serio Ci mówię, i to szybko bo tu dni policzone
    0 0

8. Post #88
    Ok. To dzisiaj wyprawa w poszukiwaniu donicy.
    Dzięki ziomeczku

--- Dodano ---

Właśnie przesadziłem roślinę. Widziałem latało sporo luźnych gorzeni, no ale cóż. Roślina wygląda fatalnie, nie wiem czy cokolwiek z tego będzie. Korzenie wyglądały normalnie, dosyć suche, więc czy aby na pewno to było gnicie? Chciałbym wiedzieć co ją tak nagle zabiło?
    Ogarnąłem pojemnik, przyciąłem i zrobiłem dziury od spodu i generalnie jest ok 14L. Zapełniona na ok 10L, dosypię jak zobaczę poprawę. MAM JĄ PODLAĆ NA NOWO?

Profilaktycznie zamawiam nowe ziarno, ale chciałbym żeby nawet przez ten tydzień jeszcze trochę powalczyła.
    1 0

9. Post #89
    I gdy przesadzałeś ziemia była w miarę sucha?
    Masz fotoperiod 20/4. Myślisz, że gdy nie było Cię 3 dni w chacie i okno było otwarte to przez te 4 godziny ciemni temperatura w boxie mogła spadać do mniej niż kilkunastu stopni?
    0 0

10. Post #90
    przejrzalem Twoja FR jeszcze raz i mam pytanie :
    Co sie z nia stalo miedzy 30 a 35 dniem ? oprocz otwartego okna na 3 dni ( po co wogle zostawiles otwarte ? ) ?

lap bucha bo z tego raczej nie zapalisz sobie
    0 0

11. Post #91
    Cytat Zamieszczone przez Stary Farmer Trawke Mial Zobacz posta
    przejrzalem Twoja FR jeszcze raz i mam pytanie :
    Co sie z nia stalo miedzy 30 a 35 dniem ? oprocz otwartego okna na 3 dni ( po co wogle zostawiles otwarte ? ) ?
    Kupowales z TaniegoSiania czyli 20 zl +10 zl przesylka
    Wbij sobie na ganja farmer zakup starter za 28 zl i bd mial 2 auto i skunk ns5 (?) za 28 zl i bd mg dalej znecac sie nad kwiatkami 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    lap bucha bo z tego raczej nie zapalisz sobie
    Powiem szczerze, że 2dni przed wyjazdem dodałem planton k, ale na prawdę mikroskopijną dawkę, już nauczyłem się żeby nie przesadzać. kilka ziarenek.

Moja teoria jest taka: na wyjazd podlałem jeszcze delikatnie tylko z wierzchu, no i może przyszedł taki mróz, że ta woda zrobiła się lodowata i uszkodziła korzenie. Hm?
    0 0

12. Post #92
    Jak kto sie mowi : aaautomaty nie wybaczaja bledow...
    1 0

13. Post #93
    Cytat Zamieszczone przez Stary Farmer Trawke Mial Zobacz posta
    Jak kto sie mowi : aaautomaty nie wybaczaja bledow...
    No niestety.
    Czyli co, wina mrozu? + ewentualne wcześniejsze błędy i osłabienia rośliny?
    0 0

14. Post #94
    Cytat Zamieszczone przez jaskob Zobacz posta
    Powiem szczerze, że 2dni przed wyjazdem dodałem planton k, ale na prawdę mikroskopijną dawkę, już nauczyłem się żeby nie przesadzać. kilka ziarenek.

Moja teoria jest taka: na wyjazd podlałem jeszcze delikatnie tylko z wierzchu, no i może przyszedł taki mróz, że ta woda zrobiła się lodowata i uszkodziła korzenie. Hm?
    Na minusie w pokoju to raczej nie miałeś 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2] ale najwidoczniej ta piździawa wykończyła tego krzaczka..
    Przy zgaszonych żarówkach, przy otwartym oknie w listopadzie to musiało ją wytrzęść porządnie 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    raczej ten stres ją zabił
    0 0

15. Post #95
    Smutny widok 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    0 0

16. Post #96
    pozytyw tego jest taki ze juz tak nie zrobi 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    0 0

17. Post #97
    Pozytywnie było na początku. Byłem ciekaw jak wyjdzie ale już nic z tego nie wyjdzie
    0 0

18. Post #98
    Cytat Zamieszczone przez Luter Zobacz posta
    Pozytywnie było na początku. Byłem ciekaw jak wyjdzie ale już nic z tego nie wyjdzie
    Oj jeszcze jakiś blancik z tego wyjdzie 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2] Możesz być pewien 1x AK 47 AUTO FEM od TANIESIANIE, CFL 83W [0.105m2]
    W drodze nowe, nic, widzimy się za tydzień na nowym wątku.

Do zamknięcia.
    1 0

19. Post #99
    nie trać ducha , łap bucha i leć z nowa .
    A co zamówiłeś ?
    0 0

20. Post #100
    Jamaican Haze
    1 0

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl