Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. Post #61
    Ja miałem wtlaczajacy wentylatorek na dokladnie wysokosci lamp i temperatura była tak niska ze smialo listki mogly dotykać ich White Russian [AF], OG Bubble Gum [AF] BOX 40x20x40, 2 x CFL 32W
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

2. Post #62
    Witam, z pewnych przyczyn musiałem siąć roślinki wyszło 2 x 10 g mokrego (mocno otrymowane) . Suchego nie wiem ile ponieważ spaliłem podczas suszenia White Russian [AF], OG Bubble Gum [AF] BOX 40x20x40, 2 x CFL 32W
    Za max tydzień założe nową fr, dużo zmian będzie .

Pozdro .
    2 0

3. Post #63
    Cytat Zamieszczone przez TH{ Zobacz posta
    Suchego nie wiem ile ponieważ spaliłem podczas suszenia White Russian [AF], OG Bubble Gum [AF] BOX 40x20x40, 2 x CFL 32W

Pozdro .
    White Russian [AF], OG Bubble Gum [AF] BOX 40x20x40, 2 x CFL 32WWhite Russian [AF], OG Bubble Gum [AF] BOX 40x20x40, 2 x CFL 32W skąd ja to znam White Russian [AF], OG Bubble Gum [AF] BOX 40x20x40, 2 x CFL 32W Mikrofalówka i jazda White Russian [AF], OG Bubble Gum [AF] BOX 40x20x40, 2 x CFL 32W
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

4. Post #64
    Ładna uprawa, można się czegoś nowego dowiedzieć. Chciałbym wiedzieć kiedy czego brakuje roślinie ale niestety brak doświadczenia ;(. Zapraszam również do mojej fotorelacji opinii oraz sugestii.
    Pierwsza AKTUALNA uprawa indor:

2x NO NAME [zarówka 85W/400W] [0,12m2]

0 0

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl