Aktualne konkursy

Fotka miesiąca
Outdoor 2014 Co Tam w Krzakach Piszczy?
Nie masz jeszcze konta? załóż je za darmo.
Pomoc przy pierwszej uprawie. - Przygotowanie do sezonu
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
Krótki link:
Tagi tematu:
Czytaj też: Początki mojej kariery botanicznej | Pierwszy raz jest najlepszy, więc sadzimy.
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2
    Spalił blantów
    0

Pomoc przy pierwszej uprawie.

Witam. Jak w temacie, potrzebuję pomocy przy uprawie outdoor. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć wszystkiego od podstaw. Jakie nasiona kupić aby uprawa była łatwa ale żeby były dobre plony i dużo plonów. Może za dużo wymagam ale jeśli istnieje taka możliwość uprawy to własnie taką bym chciał. Czytałem że najlepiej jest sadzić automaty takie jak White Russian albo AK47. Zadowalałyby mnie plony po których skonsumowaniu high nie byłby cięzki i przymulający, lecz rozweselający i mocny, żeby nie siedzieć przy towarzystwie i się nie zamulać. Prosiłbym również o poradzenie takich nasionek żebym się na nich nie zawiódł, czyli żeby na pewno wyrosły. Chciałbym się też dowiedzieć co trzeba najpierw zrobić z nasionkami, następnie gdzie najlepiej posadzić (nie chodzi o miejsce tylko o dobry teren, obok jakich roślinek, w jakiej ziemi itp) Po zasadzeniu jak zajmować się daną roślinką, kiedy podlewać, czy stosować jakieś nawozy itp. Kiedy najlepiej zasadzić i kiedy zebrać plon. Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc i jest chętny do pomocy to z góry dziękuję.

linia
    » Inne wątki które mogą Cię zainteresować:
    Ostatnio edytowane przez Konsument ; 21.02.2013 o 12:46

2. Użytkownicy pytali też o
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    71
    Spalił blantów
    44
    Ja wiem jak ci pomóc....Czytaj forum to jest odp na twoje wszystkie pytania.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    69
    Spalił blantów
    185
    Odznaki:
    a więc zaczniemy od zakupu nasion polecam ci 2 sklepy sprawdzone z dobrą reputacja i jeszcze lepszymi pestkami 1 sklep to thc-thc.com a 2 f2seeds.fr.pl na początek radził bym własnie ci kupic nasiona z autoflo typu ak 47 white russian white widow diesel ryder amnesia ok 20g z krzaka wszystkie oczywiscie automaty !! dlaczego? napewno ci dojdą pod polskim niebem Pomoc przy pierwszej uprawie. ziemie kup w ogrodniczym z ph 6% :> na wegetacje lej nawoz biohumus forte (lejesz dopiero jak roslinka ma min 14 dni) do dnia kiedy zobaczysz że kwitnie potem zmieniasz nawóz na florovit lub planton K zastosuj trening lst? lst jest to naginanie rośliny przez co kontrolujesz wzrost i roslina wytwarza nowe sczyty dzięki czemu wasz wiecej tematu Pomoc przy pierwszej uprawie. Co do sadzenia jedni mówią ze dobrym okresem na sadzenie automatów jest początek maja inni zas ze czerwiec jest odpowiedni (wybór należy do ciebie) hmn co tu jeszcze dopisać kiełkowanie nasion nasiona wrzucasz do kieliszka na 24H potem na wacik ąż puszcza kiełki kiełkiem wsadzasz oczywiscie do dołu Pomoc przy pierwszej uprawie. najlepiej pierwsze dwa tygodnie trzymaj roślinki na parapecie w kubeczku potem przesadź do doniczek 5L i wystaw na out Pomoc przy pierwszej uprawie.

Pomogłem postaw blanta

SkunSpecjal pali blanty dzięki 3 osobom:

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    19
    Spalił blantów
    89
    Tak pięknie to nie do końca. Pomoc przy pierwszej uprawie.
    SkunSpecjal podał tylko dwa seed banki, nie wiem jak z tym thc-thc, ale f2 na pewno jest warty polecenia. Jeżeli chcesz mieć absolutną pewność, że wszystko będzie w porządku lepiej kupić nasiona od światowych breederów, co prawda są droższe, ale ja je preferuje. Z automata można wyciągnąć więcej niż 20. W ostatnim sezonie wyciągnąłem z każdego 40, chociaż trafiły na fatalną pogodę w okresie weg. Pomyśl też nad odmianami pełnosezonowymi, które też dojdą na pewno (Passion #1, Easy Sativa), co prawda dopiero we wrześniu, ale wynagradzają to kilkakrotnie większym plonem. Ziemie kup sobie uniwersalna 5.5-6.5 pH (nie % Pomoc przy pierwszej uprawie.), która jest najtańsza (nie oznacza najgorsza) i podsypiesz ją sobie wapnem dolomitowym, które kupisz za 5 zł 5 kg, przez co pH ziemi będzie bliskie 7, czyli wręcz idealne. Biohumus organiczny też się nada, niekoniecznie forte. LST oczywiście robi się jeszcze w okresie wegetacyjnym. Im wcześniej tym lepiej, a nie przy kwitnieniu, co jest bzdurą. Na pełnosezonówkach, możesz zastosować też FIM. 15 maja to bezpieczny termin na wyrzucenie roślin na spota, tak więc kiełkować można już na przełomie kwietnia i maja. Automaty możesz wysadzać do czerwca bez problemu. I to by było na tyle poprawek. Pomoc przy pierwszej uprawie.

И1K pali blanty dzięki 2 osobom:

Ostatnio edytowane przez И1K ; 21.02.2013 o 15:44

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2
    Spalił blantów
    0
    Jezeli bede juz robil to wszystko to bedziesz w stanie podpowiadac mi dokladnie co i jak? Wiesz, nie chce sie zawiesc Pomoc przy pierwszej uprawie.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    69
    Spalił blantów
    185
    Odznaki:
    najlepiej załóż fotorelację wtedy bedziemy mogli ci pomóc coś podpowiedzieć doradzić

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2,767
    Spalił blantów
    2,688
    Drogi kolego zaczynasz ze tak powiem od dupy str , bez obrazy ale wszelkie info jest tu na forum , czytać umiesz ( chyba ? ) a czekasz na gotowca - PEACE Pomoc przy pierwszej uprawie.

masz do OUTa jeszcze trochu czasu , więc zachęcam do lektury Pomoc przy pierwszej uprawie.

obowiązkowe tematy -

Uprawa outdoor - na dworze
    Ogólne o uprawie

'' Nobody dies a virgin... Life fucks us all '' - Kurt Cobain

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2
    Spalił blantów
    0
    Zielona panienka. Twoja krytyka mnie motywuje ;) To chyba dobrze ?. Nie chodzilo mi o gotowca, bardziej o to zebym nie popelnil jakiegos bledu. Wole byc pewien tego co robie zeby zrobic to dokladnie i precyzyjnie. Aby sie nie zawiesc na koniec ;) Czytalem wiele uwierzcie, lecz "tu" pisza tak a "tam" inaczej. Ale poczytam podane przez cb tematy.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2,767
    Spalił blantów
    2,688
    zadaj pytanie a napewno pomożemy Pomoc przy pierwszej uprawie.

'' Nobody dies a virgin... Life fucks us all '' - Kurt Cobain

Nowe wątki w dziale Przygotowanie do sezonu

1. Wszystko po ścięciu...BiGGame
    Napisane przez użytkownika biggame
    Odpowiedzi: 10
  2. Szklarnia 9m2, a ilość, wielkość i w ogóle wszystko.
    Napisane przez użytkownika drived.drived
    Odpowiedzi: 5
  3. Odpowiedzi: 2
  4. Pestkowe Dylematy następnego sezonu
    Napisane przez użytkownika As Kier
    Odpowiedzi: 6
  5. out 2015 dołek 11 l
    Napisane przez użytkownika magiczny
    Odpowiedzi: 7
  6. Odpowiedzi: 1
  7. Mam problem jakie odmiany wybrać na sezon 2015 "dwór"
    Napisane przez użytkownika magiczny
    Odpowiedzi: 8
  8. Nowy sezon 2015
    Napisane przez użytkownika Czastek
    Odpowiedzi: 3
  9. jakie jest ph ziemi z łąki?
    Napisane przez użytkownika Beri
    Odpowiedzi: 3
  10. Porada o slonce dla sadzonek
    Napisane przez użytkownika malybuszek
    Odpowiedzi: 1

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2014 © Forum NasionaKonopi.pl