Aktualne konkursy

Fotka miesiąca
Outdoor 2014 Co Tam w Krzakach Piszczy?
Nie masz jeszcze konta? załóż je za darmo.
Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2 - MAŁE POWIERZCHNIE ~ 0,8m2 / max 400W
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 50
Krótki link:
Tagi tematu:
Czytaj też: Skun B52 Auto, świetlówka 55W, 0,09 m2 | [CFL 200W] [0.25m2] 3x white russian af fem 1x low ryder#2 af reg
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7

Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2

Z tej strony Baked! To moja druga uprawa tej samej roślinki.
    Nazwałem ją: Mary Jane #2

Nasiona: Maxi Gom x Green o matic, jedno nasionko.

Box: Zrobiony w szafy ma około 30cm długość 30cm szerokośc i 70cm wysokości.

Lampy: Tornado Philips 23W x2 Warm Light. 1500lumenów w jednej. ( Jak znajdę mocniejsze w Media Makrt to zmienie albo dodam jeszcze jedną)

Wentylacja: Otwieram i zamykam szafę ;) ( + otwieranie okien)

Ziemia: Z podstawowymi nawozami. (holenderska, już nie pamiętam nazwy)

Donica: Root Pouch - Taka jakby filcowa donica, okrągła, w Grow Shopie mówili że bardzo dobrze przy tym rosną roślinki bo mają bardzo dobry dostęp do tlenu i korzenie są lepiej dotleniane. Pojemność donicy 7litrów.

Nawozy: Woda z miodem.
    Trening: LST, od 25dnia.

Planowana metoda suszenia to: Water Curring (WC)

Także, teraz do rzeczy Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2

Info o poprzedniej: Z poprzedniej miałem około 10/15g. suszu. Teraz mam wagę i podam dokładną ilość.

Rozpoczynam Foto relację od 25dnia. Gdyż to ta sama odmianka którą sadziłem ostatnio, oraz dlatego że właśnie teraz pokazała swoją płeć!

25DZIEŃ

Jako, że pierwsza roślinka pozwoliła mi się zaznajomić trochę z tym jak to wygląda, postanowiłem zrobić jej trening LST. Powiedzcie czy dobrze go robię. Używam do tego nici i wykałaczek, nie wiem czy ktoś tak robił i czy tak będzie dobrze. Na zdjęciach widać jak to na razie wygląda z LST.
    Pytanko: Ile czasu mam robić lst, jeśli robię źle to jak podwiązać. ( nie mam do dyspozycji drutów a jedynie nici.)

Update'y planuję robić co 5 dni.

Zdjęcia w oszołamiającej rozdzielczości oraz makro zaczną robić jak naprawię aparat (około 3dni).

linia
    » Inne wątki które mogą Cię zainteresować:

2. Użytkownicy pytali też o
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    20
    Spalił blantów
    18
    wydaje mi się, że mają za mało światła. wstaw jeszcze jedne 23w przynajmniej.

pogodny pali blanta na koszt:

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Dzięki za odpowiedź Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2
    Też nad tym myślałem tylko mam problem, że nie wiem jak je podczepić. na razie podwieszam na sznurkach lampę i jedna stoi i świeci od boku. i tu pytanie: czy może jedno świato świecić od boku? A no i trochę poczekać muszę żeby lampkę kupić jedna jeszcze (brak funduszy)

DRX
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    117
    Spalił blantów
    1,109
    Odznaki:
    Witam, witam. LST jest zrobiony w sposób że tak powiem banalny i nie jest on wg mnie prawidłowy. Z dwóch stron wbij zamiast wykałaczek coś bardziej stabilnego, zamiast nici też użyj czegoś grubszego by nie skaleczyło rośliny. Następnie po prostu połącz ze sobą tak by roślinie zablokowało ujście do góry. Żeby stożek wzrostu był na równi. LST możesz robić do ostatnich dni życia planta. Pozatym narazie wszystko w porządku, z fartemMaxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2

' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Dzięki za słuszną uwagę! Na pewno zastosuję.
    I jeszcze pytanko do LST: Tak dla bezpieczeństwa, to tak 3 dni ją naginać, żeby na równi była? Boję się poprostu że ją złamię.

DRX
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    117
    Spalił blantów
    1,109
    Odznaki:
    Nie podlewaj rośliny ze 3-5dni i wtedy zastosuj LST, łodyga powinna być idealna do treningu w ten czas. Jeśli się bardzo boisz to stopniowo to rób. Oczywiście po zabiegu, zaspokój potrzebe planta i podlejMaxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2

' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    155
    Spalił blantów
    250
    Odznaki:
    Stożek wzrostu najlepiej jak jest całkiem do dołu, nie na równi, wtedy bardziej wariuje. Łodyga konopi jest giętka, więc łapiąc za czubek można ją na prawdę mocno odgiąć. Trening z łamaniem nazywa się HST, ale lepiej nie stosować na af.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Okey, dzięki bardzo za dalsze rady. Tylko proszę powiedzcie mi jak z ustawieniem lamp. Czy koniecznie muszą świecić od góry? Czy może jedna od góry a druga od boku?

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Panie i Panowie, stał się dramat... Chciałem oczywiście jak najlepiej dla roślinki i... przedobrzyłem, bo złamałem główny szczyt wraz z najwyższym piętrem(taaak mi głupio, bo złamałem go własną łapą. Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2 ) . Nie udło mi się zespawać łodygi (była całkiem złamana + w bardzo niekorzystnym miejscu) Co mam teraz z nią począć? Zapodaję fotki. Widać na nich miejsce gdzie się ułamała, oraz dwójkę rokujących dzieci Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2 (klonów) Nie wiem też czy rokujące klony nie są za małe, sami oceńcie. Na razie próbuję wykiełkować je w wodzie jedynie, jeśli po tygodniu/półtora tyg nic nie będzie to kupie sobie ten żel do ukorzeniania gdyż już pytałem się o niego w head-shopie Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2.

Pocieszające info też takie że znalazłem nasionko albo z Thai Weed albo z Crystal White (zioło z coffeshopa) także jeśli wykiełkuje, spodziewajcie się kolejnej fotorelation.

Możecie mnie zjechać na maxa, wszelkie uwagi przyjmę. Jak się przekonałem nie tak prosto zrbić dobre LST, a jak się okazało bardzo prosto o pomyłkę i LST zamienić HST.
    Pozdro.

Dzień 30

Baked pali blanta na koszt:

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2,751
    Spalił blantów
    2,681
    I przytnij rośline ( FIM bądź TOPPING) , zakup ASAHI SL i nie załamuj rąk
    koniecznie idź do ogrodniczego i kup ukorzeniacz bo szkoda czasu i klonów na zabawy z samą wodą !!!
    Przeczytaj pomocny temat Przygotowanie OUTDOOR'owych klonów.

Ostatnio edytowane przez ZIELONA ; 26.02.2013 o 15:57
    '' Nobody dies a virgin... Life fucks us all '' - Kurt Cobain

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Ok, a cóż to jest ASAHI? Mam też problem trochę, jeżeli chodzi o produkty które polecacie, gdyż mogę kupić jedynie odpowiedniki holenderskie.
    Przyciąć liście te największe wiatrakowe, tak?

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2,751
    Spalił blantów
    2,681
    Nic nie przycinaj - żadnych liści , źle sie wyraziłam ....z ułamanego stożka wzrostu zrobiłeś klona ?

Asahi SL Asahi SL ? biostymulator ? mechanizm sukcesu ? biostymulator wzrostu plonowania roślin ? Arysta LifeScience Polska
    można nabyć na allegro - ebay'u

'' Nobody dies a virgin... Life fucks us all '' - Kurt Cobain

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Witam ponownie ;)
    Mary Jane żyje dalej, i zanosi się na to że nawet będzie miała dzieci. Dalej kontynuuję LST, jak widać na zdjęciach, ponaginałem jeszcze 2 szczyty, jak podrośnie trzeci to też go nagnę. Niepokoi mnie tylko taka jakby pleśń na ziemi. I pytanko: powinienem spryskać roztworem z wodą utlenioną 1% ?

Foteczki:

Dzień 34
    Tataj cała roślinka

Tu główny szczyt rośliny, który niestety się złamał (jak pisałem wcześniej) o dziwo wsadziłem go od razu do ziemi po złamaniu, zalałem wodą i utrzymywałem wilgoć i wydaje się rosnąć i piąć w górę.

A tu z kolei mamy dwie, małe prosperujące córeczki Mary Jane.

Liczę na komentarze Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2 Jak oceniacie, jak wybrnąłem z tej sytuacji?

Aha, i jeszcze apropo nawozów. Stwierdziłem po dłuższym namyśleniu, że jedyny nawóz jaki będę stosował to miód. Chcę otrzymać naturalne, własne palenie, na świetle i wodzie Maxi Gom x Green O Matic, 2x 23W Philips Tornado, 0.10m2

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    155
    Spalił blantów
    250
    Odznaki:
    Zamiast miodu taniej i lepiej wyjdzie Cię melasa

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Hej!
    A w jaki sposób mam zastosować melasę? Saszetkę na litr wody i podlewać normalnie, tak jak podlewam?
    Jak pozbyć się takiego leciutkiego nalotu na ziemi?

Dzięki z góry za odpowiedzi ;)

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Nowe wątki w dziale MAŁE POWIERZCHNIE ~ 0,8m2 / max 400W

1. Odpowiedzi: 91
  2. ..:::No Name(z palenia) x2 PC BOX 4200lm:::..
    Napisane przez użytkownika _SzEjKoN_
    Odpowiedzi: 55
  3. White Widow x3 CFL 200w [0,21m2]
    Napisane przez użytkownika Mucha!
    Odpowiedzi: 104
  4. 6x white widow x big bud Led ufo 135w [0.48m]
    Napisane przez użytkownika konikklog
    Odpowiedzi: 49
  5. Hindu Kush x 2, Tornado 23w x 4, [0,16m2]
    Napisane przez użytkownika NastukanyAndrzej
    Odpowiedzi: 61
  6. Diesel Ryder x 1, Tornado 23w x 1 [0,07m2]
    Napisane przez użytkownika stary rowerzysta
    Odpowiedzi: 48
  7. Odpowiedzi: 89
  8. [CFL 250w] Big Bang Af , Northern Light Af [0,25m2]
    Napisane przez użytkownika WujAs
    Odpowiedzi: 89
  9. White Widow, 6x CFL 23W [0.1659m2]
    Napisane przez użytkownika ARYJCZYK 88
    Odpowiedzi: 134
  10. No Name 4x45W CFL ( 2x6400, 2x2700 ) [0.20m2]
    Napisane przez użytkownika neuralgias
    Odpowiedzi: 53

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2014 © Forum NasionaKonopi.pl