Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21
Krótki link:
Tagi tematu:
Czytaj też: palenie | Jak uprawiac konopie:)
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    3
    Spalił blantów
    5

Palenie a leki psychotropowe

Witam

Mam pytanie, leczę się na nerwicę i zespół stresu pourazowego, przyjmuję leki antydepresyjne i psychotropowe
    Czy mogę przy moich lekach zaplić sobie dajmy na to w sobotę skręta???
    Czy może lepiej nie wziąść leków i dopiero wtedy zapalić, ale ile wtedy trzeba czekać jak myślicie, 24(?), 48(?) godzin???

Pozdrawiam i życzę zdrowia

linia
    » Inne wątki które mogą Cię zainteresować:

KOKOS_PL pali blanta na koszt:

2. Użytkownicy pytali też o
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    648
    Spalił blantów
    483
    Cięzko mi sie wypowiedziec na ten temat bo nigdy nie miałem z czymś takim styczności, ale moim zdaniem musiał byś zobaczyć jak sie poczujesz po tym bo niektóre osoby jak palą pod depresja maja czasem mysli samobójcze tak czytałem.

Zobacz tu :
    Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica Nerwica, depresja a marihuana
    Palenie marihuany a depresja - Forum Medyczne
    https://www.forum.haszysz.com/stosow...sj-t58750.html

Jeśli chcesz zapalić radze duzo poczytać bo spojrzałem na te strony i nie wyglada to chyba za ciekawie ja wpisałem po prostu w googlach marihuana a depresja powodzenia ziom !

One Man Hemp Army pali blanta na koszt:

Ostatnio edytowane przez One Man Hemp Army ; 01.07.2013 o 00:43

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    3
    Spalił blantów
    5
    HempGruELOJLB dzięki za info, a co do tej depresji to też o tym słyszałem że pogarsza stan, ale moja przygoda z paleniem zaczęła się od leczniczej marihuany

jak raz zapliłem zwykłą mocną odmianę po lekach to czułem się fatlnie (schizy,lęki), ale jak palę sobie malutkie ilości tak dla kurażu (jednego topa dziele na 4 i nabijam do lufki wychodzi góra 2,3 buchy) to czuję się nawet całkiem dobrze, ale coś czuję w organiźmie jakiś dyskomfort coś jakby z tymi lekami ziele kolidowało.

Ogólnie ziele to moja ostatnia deska ratunku bo farmakoterapia mi nie pomaga, oczywiście ziele lecznicze.
    Odradzam wszystkim przy depresji czy nerwicy (już nie wspominając o ciężchkich schorzeniach czy psychozach) palenia dużych ilości zwykłych odmian !

KOKOS_PL pali blanta na koszt:

Ostatnio edytowane przez KOKOS_PL ; 01.07.2013 o 00:55

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    246
    Spalił blantów
    211
    Odznaki:
    Ja bym odstawiła leki przed paleniem, jak masz możliwość lepiej ich nie łaczyc , osobiscie znam osobe przyjmującą podbne leki i po paleniu sativy ma lekkie jazdy i nie może spać , natomiast indica jest idealna, relakscuje i odstresowuje.

--- Dodano ---

Też tak uważam że ziele jest sto razy lepsze od farmakologii, jak odstawisz leki będziesz mógł się cieszyć tym stanem. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Akaczka47 pali blanty dzięki 2 osobom:

Polecam ten sklep
    HiszpanskieNasiona.pl

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    648
    Spalił blantów
    483
    Nie życze ci żebys np. po spaleniu mary dostał jakieś bardzo negatywne / krytyczne info bo to może doprowadzic cie do samobójstwa, nie znam cie osobiście wiec nw jak by to wygladało u cb ale radze ci z tym uważać ! i musisz sobie obczaić odpowiednią odmiane po której bedziesz dobrze sie czuł.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    246
    Spalił blantów
    211
    Odznaki:
    A daj mi przykład kogokolwiek kto pod wpływem tylko mj popełnił samobójstwo hempguru?

Polecam ten sklep
    HiszpanskieNasiona.pl

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    648
    Spalił blantów
    483
    Nie znam nikogo takiego po prostu tak przeczytałem i słyszałem pare razy o takim czym. Wcześniej pisałem " Cięzko mi sie wypowiedziec na ten temat bo nigdy nie miałem z czymś takim styczności "

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    6
    Spalił blantów
    7
    Brałem przez dwa lata Zomiren i Effectiv przeciwdepresyjny lek, paliłem przy tym ale nie dawałem żadnych trunków alk.Żadnych skutków ubocznych nie miałem. Lecz to moja opinia jak i każdy ma inny organizm, bądz ostrożny. Pozdrawiam
    P.S Nie odstawiaj leku, gdyż na pewno są o przedłużonym uwalnianiu przez dłuższy czas we krwi.

Ostatnio edytowane przez Heniek ; 01.07.2013 o 13:00

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    3
    Spalił blantów
    5
    Dziś byłem u swojego lekarza i zapytałem go o to. Powiedział że nie wskazane jest palenie marihuany przy moich lekach bo ja biore leki aktywizujące, nienajmocniejsze ale takie które aktywizują (amisan, abilyfy, escitalopram), a marihuana jest antagonistą czyli przyhamowuje neurony i obydwa te działania ze sobą kolidują i nawzajem się niwelują

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    246
    Spalił blantów
    211
    Odznaki:
    czyli powinienes odstawić leki aby móc używać MJ, nie wiem na jak bardzo potrzebne Ci są leki, ale jak masz ochotę porozmawiać to zapraszam do napisania PW do mnie. Pozdrawiam

Polecam ten sklep
    HiszpanskieNasiona.pl

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    1,046
    Spalił blantów
    932
    Odznaki:
    połączenie leków alkoch i MJ prowadzi do tragedii znam to ze swojego doświadczenia i nie polecam

Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    3
    Spalił blantów
    5
    co masz na myśli jakiej tragedii ?

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    60
    Spalił blantów
    125
    a ja ci powiem tak jakie leki z jakiej grupy bierzesz ? ssri ? podaj nazwę , ja też się leczę na nerwicę oraz depresję i jaram dzień w dzień Palenie a leki psychotropowe nie przerywaj leczenia to najgorsze co może być !!!!!!!!!!!!!! piłem też dużo i to bardzo ale rzucam to gówno raz na zawsze .

edit:
    doczytałem bierzesz też to co ja
    escitalopram
    z tym alko i mj nie kolidują ale resztę nie wiem jak są SSRI to się nie bój tylko nie wiadro od razu Palenie a leki psychotropowe

Ostatnio edytowane przez badyl ; 03.07.2013 o 13:57

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    3
    Spalił blantów
    5
    lecze się na nerwice z zespół stresu pourazowego biorę z SSRI Escitalopram 20 mg(elicea) a z psychotropów to na aktywizację i motywację biorę Amisulpryd (amisan) i Abilify

ps. ale to i tak jeden "ch" bo i tak nie pomagają za bardzo.. Palenie a leki psychotropowe

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    60
    Spalił blantów
    125
    elicea brałem syf zmień na lexapro MELTZ są najlepsze i rozpuszczasz je pod językiem , działają w 2 min , ale są 2 razy droższe , elicea też mi nie pomagała niestety a niby to samo , zapal tylko z głową i broń Boże nie przerywaj leczenia , latami trzeba brać takie leki Palenie a leki psychotropowe powoli będzie coraz lepiej

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Nowe wątki w dziale Rozmowy o paleniu

1. Ataki paniki po mj?
    Napisane przez użytkownika AtomXB
    Odpowiedzi: 8
  2. Odpowiedzi: 24
  3. Waga
    Napisane przez użytkownika Delcik
    Odpowiedzi: 7
  4. Wybór grindera
    Napisane przez użytkownika Delcik
    Odpowiedzi: 5
  5. Ślinotok :D
    Napisane przez użytkownika FuckTede
    Odpowiedzi: 9
  6. Co sądzicię o tym vapo VAPORIZER USA
    Napisane przez użytkownika Super Skun
    Odpowiedzi: 2
  7. "zamieszkał w namiocie, by pilnować uprawy konopi indyjskich"
    Napisane przez użytkownika ZjaranyRasta
    Odpowiedzi: 3
  8. Dylemat
    Napisane przez użytkownika ZjaranyRasta
    Odpowiedzi: 11
  9. zjarany łysy w Holandii
    Napisane przez użytkownika Sensimila
    Odpowiedzi: 8
  10. efekty palenia detox
    Napisane przez użytkownika AngarGrow
    Odpowiedzi: 6

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2014 © Forum NasionaKonopi.pl