Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28
Krótki link:
Tagi tematu:
Czytaj też: Dopalacze testowaliście? | Coś w podobieństwie do haszyszu.
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    128
    Spalił blantów
    1,098

Legal hash, Fake hash - sztuczny hasz jak rozpoznać

W przeciągu ostatnich miesięcy na rynku pojawił się nowy produkt - "fake hash", "syntetyczny hasz". Produkt ten w konsystencji oraz wyglądzie jest nie do odróżnienia od oryginału, zapach zależy od naniesionych aromatów - tak, można uzyskać zapach prawdziwego haszu. Sztuczny hasz jest nasączany syntetycznymi kannabinoidami, aktualnie najczęściej są to AM-2201 i UR-144 - każdy z nich jest wielokrotnie mocniejszy od THC. Produkt ten jest tani jak barszcz, cena produkcji 1 gramu gotowego produktu waha się w przedziale 1-9zł. To zaś, kusi wielu osiedlowych jak i poważnych dilerów do kombinowania..

I co ma z tym zrobić zwykły palacz?

Otóż, wbrew pozorom - by nie zostać oszukanym wystarczy znać poniższe symptomy:

JAK POZNAĆ SZTUCZNY HASZ?
    • Sztuczny hasz ma często zapach kwiatów lub cytrusów, lecz nie jest to zasadą.
    • Sztuczny hasz jest bardziej plastyczny od oryginału, choć też nie jest to regułą - można uzyskać go nawet w formie kości.
    • Hasz ten ma gorzki, ziołowy (nie marihuanowy) posmak. Fani etnobotaniki rozpoznają w tym damianę.
    • Najskuteczniejszy sposób, na który wpadłem ostatnio - wystarczy wziąć ociupińkę haszu i go zwilżyć. Jeśli mamy w ręku prawdziwy hasz - nie powinno to na niego szczególnie wpłynąć. Syntetyczny hasz natomiast zacznie się "rozpuszczać", kleić do palców, rozpadać oraz pozostawiać plamy w kolorze od żółtego, przez zielony, do brązowego. Na zdjęciu poniżej pokazałem porównanie oryginału jak i podróbki, oba w formie plastelinki, po zwilżeniu i przejechaniu nim po kartce papieru:

Efekty palenia syntetycznej marihuany

Czymże jest owy "hasz"? Jego skład jest nieznany - pierwotnie pojawił się w Afryce (na początku 2012r.), potem technika produkcji dotarła również do Polski. Prawdopodobnie jest to mieszanina ekstraktów kilku roślin, w tym: prawoślazu lekarskiego oraz ziela świętego damiana. Choć równie dobrze może w tym być mydło.

linia
    » Inne wątki które mogą Cię zainteresować:

Salam alejkum pali blanty dzięki 8 osobom:

Ostatnio edytowane przez ZIELONA ; 17.03.2013 o 16:43

2. Użytkownicy pytali też o
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    41
    Spalił blantów
    38
    zwie sie to LEGAL HASH - paliłem go bo znajomy zamawiał z jednej strony na której sa równiez dopalacze - chcielismy zobaczyc podobienstwo wyglad itd jest ok ale po piździe idzie rozpoznac ze jakas chemia ... jak po dopalaczu .

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    155
    Spalił blantów
    250
    Odznaki:
    Też miałem z tym do czynienie. U mnie popularnie zwie się to plastelina. Butla połączenia tego i zielska, niszczyła.

Axe
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2
    Spalił blantów
    26
    U mnie popularnie zwie się to plastelina.
    Dokładnie tak, w centrum Polski krąży to ścierwo... ja raz spróbowałem i więcej nie chce, za to kumplowi się bardzo spodobało.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    19
    Spalił blantów
    89
    Miałem dziś haka w ręku sprzedawanego rzekomo jako prawdziwy. Po zamoczeniu nie rozpadał się, prawie się nie kleil. Zrobiłem test na kartce przecierając go pare razy. Fake?

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    29
    Spalił blantów
    70
    chyba masz dobry hasz. wez malutkiego buszka bez zaciągania i powiedz jak smak

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    128
    Spalił blantów
    147
    Paliłem to ścierwo , trzeba cały czas przypalać i szybko robią się grudki ,ale faza szybko łapie tylko głowa potem boli.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    715
    Spalił blantów
    722
    Odznaki:
    Palilem to , po 3 buchach z lufki szklanej (kioskowka) mialem taka pizde ze nie ogrnialem, serce myslalem ze mi zaraz wyleci , paranoje jakies w glowie po tym mialem ale naszczescie zeszlo po 20 min

Adi
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    118
    Spalił blantów
    136
    Nigdy w życiu więcej nie dotknę tego ścierwa Legal hash, Fake hash - sztuczny hasz jak rozpoznać

Przestrzegam również innych użytkowników, to robi wodę z mózgu.

Ostatnio edytowane przez Adi ; 20.05.2013 o 10:48

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    678
    Spalił blantów
    473
    Odznaki:
    Ziolko Ziolko i tylko ziolko nic wiecej no i haszyk wlasnej roboty tez jest pyszny...Legal hash, Fake hash - sztuczny hasz jak rozpoznać

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    99
    Spalił blantów
    38
    Witajcie, mam wielkie pytanie ostatnio dosyć często palę haszyk(plastelinkę) i tutaj nurtuje mnie pytanie czy to syntetyk ?
    jak jest w kulce, jest ok fajnie się lepi i wgl, gdy bawie się nim i patrze jest w srodku zielonkawy, dosyć ciemny też, na papierze np zostawia duzo zielonego,
    jak pale to opal na lufce jest bardzo duzy, a opal jest koloru zoltego jak zywica czy cos. dzisiaj postaram sie dodac foto, bo wiecie gowna duzo jest Legal hash, Fake hash - sztuczny hasz jak rozpoznać

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    23
    Spalił blantów
    98
    najlepiej porownaj sobie sobi na lufce z panczu a tego hasana u mnie w okolicach tez sie to pojawia ale raz zapalilem nie sklepal zbyt mocno wiec tego nie tykam zwlaszcza ze ilosciowo to ja jebie

...pomogłem?
    Postaw blanta
    Ktoś Ci naruszył krzaczka? TNIJ i spierdalaj!! lepiej mieć coś niż nic!!!!!
    Poradniki:
    Makumba
    http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3ZŁ!!!
    http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    Czym wykleić GrowBox % odbijalności światła
    http://forum.nasionakonopi.pl/72,bud...tml#post250247

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    99
    Spalił blantów
    38
    nie no, jak pale to 3 buch i pizda oporowa jest, a buchy lecą takie wielkie, tzn słabo czuć, dopiero jak się oporowo przeciągnie po 5-6 sek lub dłużej do płuc czuć chropowate, ale bucha jak wypuszczam to leci 10x jak z palenia, i pachnie w sumie fjanie, ale wiecie wole się upewnić Legal hash, Fake hash - sztuczny hasz jak rozpoznać dam zdjęcia potem jakieś.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    11
    Spalił blantów
    14
    prawie po tym umarłem , serio matka dobrze ze przyszla odwiedzic i karetka kupa ambarasu...

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    99
    Spalił blantów
    38
    a powiesz w jaki sposób ? jakie objawy miałeś ? bo jak ja palę "niby hasz" to jest faza, bania ostra wypierdala w kosmos, i dziwnie się czujesz, nie kminisz gdzie jesteś i wgl, serce dziwnie pracuje,

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Nowe wątki w dziale Dopalacze i syntetyki

1. Coś w podobieństwie do haszyszu.
    Napisane przez użytkownika GM GANJA MAFIA
    Odpowiedzi: 11
  2. Gdzie kupić..
    Napisane przez użytkownika Bija
  3. Gdzie kupić Spice Diamonda lub Golda ?
    Napisane przez użytkownika Inator
    Odpowiedzi: 0
  4. Poseł ofiarą dopalaczy [VIDEO]
    Napisane przez użytkownika Stringer
    Odpowiedzi: 2
  5. Odpowiedzi: 6
  6. Dopalacze wciąż trują
    Napisane przez użytkownika One Man Hemp Army
    Odpowiedzi: 5
  7. Co powinien wiedzieć ''kolekcjoner'' Dopalaczy
    Odpowiedzi: 1
  8. Dopalacze (Film Dokumentalny)
    Odpowiedzi: 0
  9. Dopalacz - proszek
    Napisane przez użytkownika klonek9410
  10. Legal hash, Fake hash - sztuczny hasz jak rozpoznać
    Napisane przez użytkownika Salam alejkum
    Odpowiedzi: 27

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2014 © Forum NasionaKonopi.pl