Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
Krótki link:
Tagi tematu:
Czytaj też: Moja uprawa krok po kroku :P | sposób sadzenia doniczka
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    0
    Spalił blantów
    0

AK47 problem nie kielkuja !

Witam all , mam taki problem . Zamówiłem na stronie nasionka AK47 indoor , wsadziłem do wody wszystko ładnie pięknie , gdyby nie to że czekam już prawie 14 dni i nic :/ ;( Od czego to zależy ? Czy powinienem poczekać dłużej , czy to wina nasion ? Niech doświadczeni , wypowiedzą się . Z góry dzięki .

linia
    » Inne wątki które mogą Cię zainteresować:
    Ostatnio edytowane przez Ben ; 27.02.2012 o 00:11 Powód: bez komentarza

2. Użytkownicy pytali też o
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    0
    Spalił blantów
    7
    Nie chcę Cię martwić, ale to nieuniknione. Najprawdopodobniej nic już nie wyrośnie. Opisz szerzej jak postępowałeś z nasionami, warunki w jakich były w czym i ile trzymałeś je w wodzie.

"Niebezpieczeństwo jest dla męża odważnego piękne jak zachód słońca" - Eurypides

Gość
    Poziom upalenia:
    "Jeżeli zaraz po zakupie nasion, paczka przyszła i od razu wrzuciłeś pestki do wody" To możesz sobie odpuścic w ogole uprawe. Bo nie wykiełkują i nie od tego się od razu zaczyna AK47 problem nie kielkuja !
    A jeżeli tak nie zrobileś to po prostu trefne pestki które nie wykiełkowały.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    0
    Spalił blantów
    0
    Więc tak , dostałem je i i po kilku godzinach nakrętka od słoika ( mało profesionalne ale podobno wystarczy ) 6 warstw chusteczki nasionka i jedna warstwa chusteczek . Jeśli popełniłem błąd już na początku to możecie powiedzieć jaki ? ;) I po tygodniu nie było efektów więc dałem je do wody bezpośrednio , ale niestety nic się nie wydarzyło .

Gość
    Poziom upalenia:
    po otrzymaniu przesylki musza one troszke odlezec zanim zaczniesz cos z nimi robibc, po tym czasie wrzucasz je w ciemnym miejscu na wilgotne waciki, badz najpierw do wody i jak "utona" rowniez w ciemni na wilgotne waciki, po 14 dniach jak nie ma kielka to nasiona w kubelek, niestety...

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    0
    Spalił blantów
    0
    Aha , niektórzy twierdzą że powinny znajdować się w lekko nasłonecznionym miejscu . W takim razie nie pozostaje nic innego jak kolejne zamówienie i miejmy nadzieje że tym razem się uda AK47 problem nie kielkuja !

Gość
    Poziom upalenia:
    nie pestki bron boze na slonce... polecam sklep holenderskisku.pl lub f2seeds.fr.pl

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2
    Spalił blantów
    3
    mi pestki z f2seeds puściły mały kiełek i nie chciały dalej kiełkować, ale ja teraz zamówiłem z takiej jednej strony i pestki zajebiście kiełkują

Nowe wątki w dziale Kiełkowanie

1. 1 dzień - czy tak powinno być?
    Napisane przez użytkownika L4nceR
    Odpowiedzi: 19
  2. Czy roślina na swój wiek wygląda dobrze ?
    Napisane przez użytkownika Booster1400
    Odpowiedzi: 9
  3. Kiełkowanie, włożenie do ziemi - po jakim czasie?
    Napisane przez użytkownika Burza
    Odpowiedzi: 8
  4. Problem z rośliną.
    Napisane przez użytkownika Mari Huan
    Odpowiedzi: 16
  5. Odpowiedzi: 10
  6. POMOCYYYYY!! choroba mnie dopadła
    Napisane przez użytkownika Patrycjusz
    Odpowiedzi: 7
  7. Wykiełkowane nasiona w docelowych doniczkach
    Napisane przez użytkownika Madara-Uchiha
    Odpowiedzi: 4
  8. Kiełkowanie w kostce kokosowej
    Napisane przez użytkownika Madara-Uchiha
    Odpowiedzi: 0
  9. Jedna przystopowala.... rzuccie okiem
    Napisane przez użytkownika StickeY
    Odpowiedzi: 4
  10. 2/3 nie wyszły z ziemi
    Napisane przez użytkownika TakToBywa
    Odpowiedzi: 9

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2014 © Forum NasionaKonopi.pl