Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
Krótki link:
Tagi tematu:
Czytaj też: Adaś M. | Gry na Chill'u
 1. #1
  Poziom upalenia:
  O użytkowniku:
  Dołączył
  02.2012
  Posty
  3
  Status
  Offline
  Postawił blantów
  0
  Spalił blantów
  1


  jak wygląda marihuana?

  1. Marihuana (pot. baka, topa, zielone, zioło, trawa, palenie, bakanie, jarańsko, temat, stuff, jazz i wiele innych)

  2. Jakie są ceny w Polsce? Zależy od jakości trawki ale zazwyczaj jest to: 0.5g - 15 zł, 1g - 30 zł, 2.5g - 75 zł, 5g - 150 zl, 25g - 750 zł, 100g - 3000 zł.

  3. Jak wygląda marihuana? Zioło, które kupujesz powinno być w tzw. bobach czyli zaschniętych kwiatach.
  jak wygląda marihuana?

  4. Dilerzy będą próbowali wcisnąć ci miał czyli zaschnięte, zmielone liście, które zawierają stosunkowo mało THC. Zamiast miału dostać można majeranek, bazylię albo w najlepszym wypadku jakies dopalacze.
  jak wygląda marihuana?
  Jeżeli dostaniesz około 2/3 bobów i reszte miału możesz być zadowolony. W przeciwnym wypadku proponuję po prostu zrezygnować z zakupu. Niech diler wie, że jesteś wybredny, nie możesz przecież palić gówna.

  5. Co to jest skun? Skun to znaczy, że tyle samo tam konopi co chemii. Po skuniaku jest troche inna masa, bardzo intensywna ale trwa krótko a potem mamy tzw. zwałe czyli pogarsza nam sie szybko humor i chcemy zapalić znowu. Nie polecam, ale często tylko to można dostać.

  6. Po czym rozpoznać wagę zakupionego towaru? Proponuję kupić wagę jubilerską (cena około 30 zł na allegro), jednorazowy wydatek, a jeżeli lubisz sobie zapalić kasa szybko się zwróci.

  7. Jak palić? Najpopularniejszym sposobem palenia w Polsce jest lufka (pot. szkło, lufa, fifka, działo). Kiedy już taką zakupimy (prawie każdy kiosk, cena od 50 do 60gr), należy ją włożyc do pakietu i nabić od szerszej strony jak najwięcej zielska.
  jak wygląda marihuana?

  8. Gdy nie ma szkła, można palic w sumie ze wszystkiego: butelek, żarówek, wiader, paczek po papierosach, pazłotek, tu ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia Najbardziej kopnie was jednak palenie z wiadra, tutaj wesoła babcia
  jak wygląda marihuana?

  9. Co zrobić , żeby diler mnie nie oszukał? Po pierwsze zanim zawiniesz powiedz, żeby palenie było w pakiecie (woreczek strunowy, cena 2zł za 100szt. w każdym sklepie papierniczym) a nie w np. papierze albo folijce po papierosach przypalonej z góry zapalniczką. W tym wypadku nie masz szansy żeby sprawdzić temat przed zapłaceniem
  jak wygląda marihuana?

  10. Po drugie tak jak w punkcie 3. musisz zobaczyć czy są bobki, jeżeli są to na 90% jest to marihuana, bo każde ziele typu majeranek jest drobno zmielone. Po trzecie nigdy nie dawaj pieniędzy zanim nie dostaniesz woreczka, na tekst typu "daj kase, zaraz przyniose Ci trawe" odpowiadaj "spierdalaj".

  11. Coś jeszcze? Tak, nie mieszaj dopalaczy z ziołem. Nie noś przy sobie gdy idziesz wypić piwko w parku (duża szansa na spotkanie z policją). Jak trzymasz w domu to trzymaj poza swoim pokojem (gdy policja przeszukuje dom to zazwyczaj tylko pokój osoby u ktorej znaleźli marihuanę). Kupuj od znajomych a nie od obcych dilerów.
  Jak się ładnie najarasz idź do kina na film w 3d.
  jak wygląda marihuana?

  Zastrzegam sobie prawo do poradnika! Nie kopiowac na inne fora chyba ze wyraze na to zgode.

  linia
  » Inne wątki które mogą Cię zainteresować:

  Rashujacy Mieciu pali blanta na koszt: 2. Użytkownicy pytali też o

Nowe wątki w dziale Hyde Park

 1. Matura Party CAMP - Imprezowy wyjazd dla maturzystów!
  Napisane przez użytkownika kasia1992
  Odpowiedzi: 10
 2. Jak zostać producentem nasion marihuany
  Napisane przez użytkownika Palić Jarać zalegalizowac
  Odpowiedzi: 0
 3. Konopie Siewne-grzywna?
  Napisane przez użytkownika TetraHydrokannabinol
  Odpowiedzi: 1
 4. Wesołego Alleluja!
  Napisane przez użytkownika Benio
  Odpowiedzi: 5
 5. Sklepy z ciekawymi rzeczami :)
  Napisane przez użytkownika loow
  Odpowiedzi: 3
 6. Pytanie co do konkursy ''Kto pierwszy ten lepszy''
  Napisane przez użytkownika komiiro
  Odpowiedzi: 2
 7. Jak oczyścić komputer
  Napisane przez użytkownika Smakosz
  Odpowiedzi: 6
 8. subwoofer
  Napisane przez użytkownika rastafarja
  Odpowiedzi: 1
 9. Gdzie dostane samosiejkę ?
  Napisane przez użytkownika xeNx.
  Odpowiedzi: 27
 10. Gdzie zamówić nasiona ?
  Napisane przez użytkownika xeNx.
  Odpowiedzi: 14

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2014 © Forum NasionaKonopi.pl