Aktualne konkursy

Fotka miesiąca
Outdoor 2014 Co Tam w Krzakach Piszczy?
Nie masz jeszcze konta? załóż je za darmo.
Gdzie sadzić Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l - Uprawa outdoor - na dworze
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 69
Krótki link:
Tagi tematu:
Czytaj też: HST Outdoor | Amnesia auto co i jak?
    Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    32
    Spalił blantów
    7

Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

Witam, mam pytanie, a mianowicie czy gdybym wykopała dół o pojemności około 120l do niego włożyła foliowy wór 120l, troche perlitu kermazytu i azofoski wsypała ziemi i do tak przygotowanej diury sadziła Passion, Maroc, Easy Sativa to czy coś takiego ma sens. Po 1:
    1) ziemię i tak trzeba skopać, a w takich workach przynajmniej chaszcze, które mają po 1,5m nie ukradną składników mineralnych i wody moim plantą
    2) woda z nawozami trafi tylko do moich plantów
    3) nie musze się bać, że woda gruntowa na spocie podmokłym zaleje mi planty
    4) że oprysk, który stosują rolnicy na kukurydzę, że rośliny dwulistne czyli marycha nie urośnie, moim plantom nic nie zrobi i będą sobie w kukurydzy mogły rosnąć
    5) ziemia się nie odkwasi i powinna mieć odpowiednie ph.
    O wodę się bać nie muszę bo na obydwu spotach mam już wykopaną dziórę 2x2 i głębokości około 1,6m już jest woda gruntowa więc spokojnie sobie wiadrami mogę z tamtąd wodę do podlania wziąć. Proszę doświadczonych growerów o pomoc!

linia
    » Inne wątki które mogą Cię zainteresować:

2. Użytkownicy pytali też o
    Gość
    Poziom upalenia:
    Sadzenie w kukurydzy to słaby pomysł.Takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni, a co do reszty to wystarczy poczytać forum Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

OUT pali blanta na koszt:

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    123
    Spalił blantów
    280
    Odznaki:
    Konopia jest jedno sezonowa, jej korzenie sięgają do 25cm, to weź pod uwagę.
    Zły pomysł sadzić konopie w kukurydzy, bardzo zły. GdyŻ konopia na początku przerośnie kukurydzę. Otóż nawozy które stosują rolnicy źle działają na konopie, trochę wysokie dawki tam są, mogą zniszczyć Twoja roślinę. I takich krzaków łatwo przy opryskach nie wypatrzeć. A druga sprawa to zwierzęta, ja często widzę ja dziki grasują po kukurydzy, a raczej widziałem, bo już mamy zimę, tak czy siak, zwierzęta lubią odwiedzać takie miejsce jak kukurydza Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

Ekwador pali blanta na koszt:

Prędzej niż jaranie raczej rzucę oddychanie

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    32
    Spalił blantów
    7
    Problem jest tylko taki, że jednym wychodzi tak innym tak, a ja dalej nic nie wiem. Powoli muszę przygotować wszystko póki nie ma mrozu i ziemia jest miękka.

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    123
    Spalił blantów
    280
    Odznaki:
    Cytat Zamieszczone przez testowana741 Zobacz posta
    Problem jest tylko taki, że jednym wychodzi tak innym tak, a ja dalej nic nie wiem. Powoli muszę przygotować wszystko póki nie ma mrozu i ziemia jest miękka.
    Poszukaj spota na bagnach, na dobrze zarośniętych łąkach, które są nie użytkowane, lub w trzcinach jakiś Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l najlepsze rozwiązanie. Powtórzę się, kukurydza to bardzo zły pomysł, uwierz mi na słowo Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    32
    Spalił blantów
    7
    Czyli znaleźć spot w trzcinach, na bagnach i tam w workach tak ?

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    123
    Spalił blantów
    280
    Odznaki:
    Czyli znaleźć spot w trzcinach, na bagnach i tam w workach tak ?
    Powiem Ci z własnego doświadczenia, że ja nanoszę po prostu ziemi, tak aby było min. 25 cm warstwy.
    Nigdy nie zdarzyło się, by moje roślinki źle rosły na tym Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l
    Możesz w workach, ale to raczej za dużo zabawy, zakopać je na bagnach dużo roboty, w trzcinach, nawet nie próbuj, bo tam korzeń na korzeniu.
    Co chodzi o ph, dodaj teraz dolomitu, będzie utrzymywał Ci ph w granicach 7 Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l
    Zrób mieszankę z ziemi teraz, jeśli jeszcze ta Twoja ziemia nie zamarzła tam, w dziale o ziemi, masz jak ja to robię-poradnik Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    32
    Spalił blantów
    7
    Powiem ci tak, jest w miarę duży las to którego wzdłóż płynie rzeczka, która w pewnym momencie ma głębokośc 0,5m tak, że można przez nią przejść za nią jest trzcina wysoka na 2m spokojnie. Za trzciną jest podmokły teren do okoła odgrodzony 2m trzciną. Na tym podmokłym terenie w lato 20cm poniżej gruntu już jest woda. Plan mam taki żeby wykopać duł 1m średnicy i 1,2m głębokości, takie mam worki. Włożyć worek i wsypać ziemię próchniczną z lasu który znajduje się 100m obok za trzciną 2m i rzeczką. Spot bezpieczny, słońce od rana do wieczora i woda blisko w razie czego. I ziemia dobra i blisko co najważniejsze. 2x w tyg. bym podlewała wodą z rzeczki 4l na krzaka z biohumusem na vego i plantonem na flo.

Gość
    Poziom upalenia:
    Zapewniam, że bez zabawy z workami w ziemi też będzie bardzo dobry efekt jeśli zapewnisz im opiekę.Wsadź je w ziemię jak normalnego kwiatka (o ph 5,5-6,5) i zapewnij im opiekę.Opisany spot jest ok.
    Jeśli jest bezpieczny, dociera tam światło to spoko
    Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

OUT pali blanta na koszt:

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    2,768
    Spalił blantów
    2,689
    Pomysł ma plusy i minusy , jak wszystko Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

Jeśli sadzisz w kukurydzy rozważ opcjie wiader w kopanych w ziemie .

Ochrona ta sama a dodatkowy plus to szybkie przeniesienie plantów ( na wypadek W ) bez uszkadzania korzeni i wygoda transportu .

ZIELONA pali blanta na koszt:

'' Nobody dies a virgin... Life fucks us all '' - Kurt Cobain

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    123
    Spalił blantów
    280
    Odznaki:
    Hmm... w trzcinach znajdź jak najbardziej suche miejsce, te worki foliowe mogą być przebite przez korzenie innych roślin, nie koniecznie konopi, wiesz.. drugą opcją jest postawienie tam wiaderek od dołu nawierconych wiertłem. Najlepiej 25l, no w takie trzciny raczej nikt sie nie będzie ładować, a żeby dojrzeć co jest w tych trzcinach też ciężko. Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l dlaczego akurat worki ?

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    32
    Spalił blantów
    7
    Odpuszczę tą kukurydzę. Na tym spocie na bagnach bez worków odpada bo cały czas tam błoto jest i już 20cm pod ziemią jest woda a w zimę to całkiem pod wodą.
    Włoże worek tam wsypię trochę gleby próchniczej troche azofoski, perlitu, dolomitu trochę piasku kory i dosypię ziemię tak aby jeszcze był kopiec. Mam nadzieję, że tak da radę. Nikt tam nie dostanie się na 100000%. Nie ma takiej opcji nawet bo komu się chce targać przez rzeczkę której głębokość wacha się między 1,8 a 3,5m potem przez trzciny 2m po to aby zobaczyć bagno ??? Ja znalazłem sobie miejsce w rzeczce gdzie leży zwalone drzewo pod wodą(dziwne że nie pływa) i po nim mogę iść w głębokości około 0,5m. Myślę że worki spełnią rolę. Za chwilę zobrazuję wam to :0

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    123
    Spalił blantów
    280
    Odznaki:
    Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l ja w tym roku też w trzcinach, ale znalazłem teraz jeszcze na jesień, jakiś tydzień temu, praktycznie w środku tych trzcin, sucha wysepke, tam nanoszę ziemi Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l Na Twoim miejscu po prostu bym w wiaderka 25 l dał Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l Uwierz, bezpieczna i sprawdzona metoda.. jest fotoleracja na Maroci Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l Chyba Punky ją robił. Mniej roboty z resztą Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    32
    Spalił blantów
    7

Poziom upalenia:
    O użytkowniku:
    Status
    Postawił blantów
    123
    Spalił blantów
    280
    Odznaki:
    Spot na pewno bezpieczny Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l jakbym widział na własne oczy glebe i jak jest bardzo podmokły, to bym mógł stwierdzić więcej. Jeśli dasz radę przekopać, to możesz tak zrobić. Pamiętaj o opcji z wiadrami Passion, Maroc, Easy Sativa OUT w Workach 120l

Nowe wątki w dziale Uprawa outdoor - na dworze

1. Czy można ripen używać od początku kwitnienia ?
    Napisane przez użytkownika Ekwador
    Odpowiedzi: 6
  2. Jak nawozić i czym na kwitnienie?
    Napisane przez użytkownika marcin3652
    Odpowiedzi: 10
  3. jAk wysadzilem teraz nn to cos bede mial?
    Napisane przez użytkownika eryk
    Odpowiedzi: 4
  4. dobry nawóz na flo który da więcej plonu i mocy.
    Napisane przez użytkownika BWM
    Odpowiedzi: 4
  5. czy jeszcze zdąże ?
    Napisane przez użytkownika NaturalnaMocSłowa
    Odpowiedzi: 6
  6. Trening LST dobry?
    Napisane przez użytkownika VereZT
    Odpowiedzi: 18
  7. Odpowiedzi: 2
  8. Trening lst - kilka pytań
    Napisane przez użytkownika Madzok
    Odpowiedzi: 2
  9. moje pierwsze lst
    Napisane przez użytkownika Tibia1910
    Odpowiedzi: 22
  10. Czy da sobie rade :) po łamaniu ?
    Napisane przez użytkownika weaterfixx
    Odpowiedzi: 9

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2014 © Forum NasionaKonopi.pl